AutoWrzuta.pl

Pełna wersja: Linki do programu Przypadki Drogowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Linki do programu Przypadki Drogowe - JANISLAW

Nagrałeś ciekawy film w trasie? Chcesz go pokazać szerszej publiczności? A może chcesz, aby eksperci przeanalizowali Twój film w Telewizji? Dobrze trafiłeś! Razem z naszym Partnerem Telewizją TVN Turbo szukamy nagrań do nowego programu „Przypadki Drogowe” !!!
Na łamach tego programu poszczególne nagrania będą analizowane przez między innymi prawników, Policjantów i innych ekspertów.

Jakich nagrań szukamy?

Przede wszystkim autorskich, czyli nagranych przez Ciebie, nie kolegi, czy koleżanki. Jest to wymogiem, gdyż po akceptacji przez stację będzie wymagane podpisanie odpowiednich dokumentów, które potwierdzą to, ze zgadzasz się na publikację nagrania w tym programie.
Jeżeli chodzi o jakość, to również im lepsza tym lepiej, ale będziemy wdzięczni za wszystkie nagrania.

Gdzie mają być wrzucone nagrania?

Tutaj przede wszystkim zaznaczamy, że filmy mogą być również wgrane na serwisy typu YouTube. Również możecie wysyłać nam linki do filmów, które zostały wrzucone na różnorakie chmury, dyski, Google, MEGA, Dropbox itp.


Jak wysłać nam nagranie?

Nic prostszego! Wystarczy wysłać nam mail na adres linki@autowrzuta.pl z linkami do filmów. Jak wspominaliśmy wcześniej, nieważne, czy linki do YouTube, czy innych dysków, chmur. Wszystko się nada.
W temacie wiadomości najlepiej jak znajdzie się nick z forum. W treści wiadomości wystarczą linki oraz ważne! numer telefonu. Jest on niezbędny, aby w przyszłości, ktoś ze stacji TVN zgłosił się do Ciebie i zakończył obowiązki formalne.
Jeżeli wysłałeś nam już jednego maila i przypomniałeś sobie o nowym nagraniu, to nic straconego. Wyślij nam kolejnego maila. W każdym mailu musi znaleźć się numer telefonu!
Ilość linków nie jest ograniczona, możesz wysłać 5, 10, a nawet 50 linków do filmów. Im więcej wyślecie, tym większa szansa, że to właśnie Twój film znajdzie się na ekranach telewizorów w całej Polsce.


Adres: linki@autowrzuta.pl – temat powinien, ale nie musi zawierać login z forum – w treści wystarczą linki i numer telefonu.

Po więcej info zapraszam na PW lub do TEMATU

Do podsyłania filmów zapraszamy również osoby, które nie mają u nas konta