AutoWrzuta.pl

Pełna wersja: Polskie drogi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Nie da się ukryć, że w przypadku zimowych wypadków, to wynikają w 99% z powodu niedostosowania jazdy do panujących warunków... Ale tak to jest, jak ktoś idzie na prawko latem, a jak spadnie śnieg, to nie ma pojęcia jak się zachowa.Wahadełko THE BEST !!!
5,35 m. filmu , / wahadełka/ z tyłu przyczepka , można wycofać z ..ogonkiem.. można  mimo że tego oczywiscie  nie wiemy  czy  nie zmiescił się  w czasie sekwencji świateł  lub  też nie ,uważam że zachwał się  własciwie
To wahadlo nie jest jakieś bardzo dlugie, skoro tu sie zaświeciło zielone, to upłynął czas na przejazd .. Na pewno jest tak policzony, aby nawet rowerem dac radę.. Ewidentnie gostek pocisnął na czerwonym..
(16-01-2017, )Eragon napisał(a): [ -> ]To wahadlo nie jest jakieś bardzo dlugie, skoro tu sie zaświeciło zielone, to upłynął czas na przejazd .. Na pewno jest tak policzony, aby nawet rowerem dac radę.. Ewidentnie gostek pocisnął na czerwonym..

  zrozumiał błąd  i wycofał się  skruszony Big Grin
Dobre to było... Nauczka jak fix..
Świeżutki odcinek 69:najlepsze ostatnie sekundy fulmu czyżby samobójca?
(17-01-2017, )Totmorhen napisał(a): [ -> ]najlepsze ostatnie sekundy filmu czyżby samobójca?

Bardzo dobre i zwięzłe opisanie zachowanie sprawcy, ciężko takie zachowanie wytłumaczyć.4:40 - ten złoty PUG walnął we mnie ...  Tongue
(20-01-2017, )michal napisał(a): [ -> ]Bardzo dobre i zwięzłe opisanie zachowanie sprawcy, ciężko takie zachowanie wytłumaczyć.

Wydaje mi się, że wytłumaczenie jest bardzo proste, zobaczył, że go srebrny (chyba) Opel wpuszcza i rura, ale zapomniał upewnić się co się dzieje na pasie w drugim kierunku. Roztargnienie bywa bardzo niebezpieczne.
(20-01-2017, )sergiej napisał(a): [ -> ]Roztargnienie bywa bardzo niebezpieczne.

Kto bywa roztargniony na drodze, nigdy nie powinien prowadzić samochodu ... ale w Polsce, każdy musi mieć PJ i maturę ... taki tragiczny w skutkach dogmat.
(20-01-2017, )sergiej napisał(a): [ -> ]
(20-01-2017, )michal napisał(a): [ -> ]Bardzo dobre i zwięzłe opisanie zachowanie sprawcy, ciężko takie zachowanie wytłumaczyć.

Wydaje mi się, że wytłumaczenie jest bardzo proste, zobaczył, że go srebrny (chyba) Opel wpuszcza i rura, ale zapomniał upewnić się co się dzieje na pasie w drugim kierunku. Roztargnienie bywa bardzo niebezpieczne.

Mogło być tak jak piszesz. Niewykluczone również jest to, że mogła powstać luka, bo kierowca tego srebrnego opla mógł się trochę zagapić i nie ruszył od razu (dosyć często to się niestety też zdarza), a kierowca wyjeżdżający z ulicy podporządkowanej na siłę chciał to od razu wykorzystać (takie zachowania też często się  zdarzają).
Ale tego to się już nie dowiemy.
70


Nie wiem, jak ludzie mogą tak nieodpowiedzialnie jeździć... przecież niektórzy w ogole nie powinni dostać w ogóle prawa jazdy...na tym filmie pokazano naprawdę bezmyślność... aż strach wsiadać za kółko mając takich wariatów na drodze.
, słusznie prawisz. Na polskich drogach jest zdecydowanie za dużo bezmyślności, beztroski, rozkojarzenia, braku empatii i odpowiedzialności i tak długo można wymieniać ...
, , macie w 100% rację. Przeglądając wszelkie kompilacje filmów z naszych dróg to włos na głowie się jeży, tych bezmyślnych zachowań na drogach jak i wariatów drogowych jest zdecydowanie za dużo.
Niechce mi się wierzyć że tak wszyscy jeździcie przepisowo. Każdemu może się zdarzyć głupota na drodze, człowiek jest zamyślony, czasem ma jakieś problemy i później robi głupoty na drodze.
Oczywiście nie popieram tego, sam dużo jeżdżę i momentami krew mnie zalewa jak np jakiś kretyn wyprzedza na podwójnej ciągłej, na zakręcie itp.
Są sytuacje na które nie ma wytłumaczenia i takich kierowców powinno się surowo karać.

Wysłane z Letv x820
: to niestety jest specyficzne dla naszego społeczeństwa. na tym forum też znajdą się osoby, które "pierwsze rzucą kamieniem". jeśli jeżdżą bezbłędnie - to świetnie. jeśli popełniają jakieś drobne wykroczenia, które sobie wybaczają ale piętnują u innych to cóż, tak bywa.. osobiście nie rajcuje mnie komentowanie filmów, ale filmy sam oglądam aby podejrzeć błędy, różne sytuacje, towarzyszące im warunki pogodowe/widzialności itp aby wyciągnąć jakieś wnioski dla siebie. komentowanie podchodzące pod hejt uważam za jałowe. kierowca, który popełnił zarejestrowane przewinienie i tak prawdopodobnie nigdy nie przeczyta tych uwag... a chyba chodzi o to, aby coś trafiło do sprawcy wykroczenia.
(25-01-2017, )Hormon napisał(a): [ -> ]Niechce mi się wierzyć że tak wszyscy jeździcie przepisowo.  Każdemu może się zdarzyć głupota na drodze,  człowiek jest zamyślony,  czasem ma jakieś problemy i później robi głupoty na drodze.
Oczywiście nie popieram tego,  sam dużo jeżdżę i momentami krew mnie zalewa jak np jakiś kretyn wyprzedza na podwójnej ciągłej,  na zakręcie itp.
Są sytuacje na które nie ma wytłumaczenia i takich kierowców powinno się surowo karać.

Wysłane z Letv x820

dlatego ja nie pokazuję filmików z wykroczeń typu jazda na późnym żółtym. ale jak koleś na czerwonym, skręca w prawo ze środkowego pasa, i jeszcze pieszy się musi zatrzymywać, no to sorry  Big Grin albo złotówa, która oszukuje ludzi na kilometrach (wybierając trasę naokoło, żeby taryfikator nabił więcej km) skręca ze skrajnego pasa prawego w lewo, to nie mam absolutnie żadnych skrupułów, żeby nie tylko wstawiać te filmiki na yt, ale także przesyłać na specjalne maile Policji ;]
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24