AutoWrzuta.pl

Pełna wersja: Xblitz GO se, media-tech MT4060, Xblitz Ghost, MOTOROLA MDC 100, Motorola MDC50
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy któraś z tych kamer jest coś warta? 

Xblitz GO se 
media-tech MT4060
Xblitz Ghost 
MOTOROLA MDC 100
Motorola MDC50

Obecnie mam A119, ale wyświetlacz przestał działać i szukam czegoś na przód i tył samochodu. Powyższe kamery są dostępne w katalogu Payback za zgromadzone punkty.
(01-05-2019, 16:54:04)elpolacco napisał(a): [ -> ]... Powyższe kamery są dostępne w katalogu Payback za zgromadzone punkty.

Odnośnie Payback mogę Ci podpowiedzieć, że możesz wymienić punkty na karty podarunkowe u niektórych partnerów i wtedy masz więcej możliwości wykorzystania punktów niż na nagrody z katalogu Payback.
https://sklep.payback.pl/odbieraj-nagrod...e/vouchery
Przykładem mogą być tu karty na Allegro, ale w tym przypadku tracisz 10% punktów.
Na BP również możesz wykupić vouchery za punkty payback
https://www.bpkatalog.pl/content/vouchery

Punkty możesz również wykorzystać płacąc nimi np. w Kauflandzie lub na BP, a równowartość odłożyć sobie w gotówce na zakup kamerki gdziekolwiek.

Po za tym BP również ma swój katalog
https://www.bpkatalog.pl/index

Być może wiedziałeś o tym co napisałem, a jeśli nie, to może warto przemyśleć.
Dzięki za informacje. Czytałem informacje na ten temat Smile Stąd też moje pytanie czy warto wybrać coś z tych nagród czy jednak wykorzystać ten punkty w inny sposób, albo na coś innego, a kupić jakąś inną kamerkę. Punktów trochę mam, bo tankowałem ciężarówkę na BP i trochę się ich uzbierało.
(01-05-2019, 16:54:04)elpolacco napisał(a): [ -> ]Obecnie mam A119, ale wyświetlacz przestał działać i szukam czegoś na przód i tył samochodu. Powyższe kamery są dostępne w katalogu Payback za zgromadzone punkty.

Masz może wbudowaną nawigację z wejściem video w samochodzie? Rozważ podłączenie A119 do niej. Osobiście podłączyłem w ten sposób A129 i jestem bardzo zadowolony z tego rozwiązania:
[Obrazek: attachment.php?aid=293]