AutoWrzuta.pl
DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - Wersja do druku

+- AutoWrzuta.pl (http://www.autowrzuta.pl)
+-- Dział: Car-DVR (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Dział: Kamery (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] (/showthread.php?tid=14293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - Zairon - 12-04-2018

(12-04-2018, 13:16:07)pizdys napisał(a): Prawdopodobnie Ddpai mini 3 bedzie dzisiaj !!

No to idę po czipsy piwo i czekam na wieczór  Big Grin

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - pizdys - 16-04-2018

nie mam jeszcze,
kamera stoi na lotnisku (gdzies w "stansted"), i tracking number nie zmienia sie od czwartku (a mamy juz Poniedzialek)... :/

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - luk4as - 16-04-2018

Może odprawa celna ? Przyjdzie list z przesłaniem dokumentów zakupowych ?

Tak to działa w Polsce Wink

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - pizdys - 17-04-2018

mozliwe, rzadko ale czasem tak bywa...

[EDIT]

update:
nie uwierzycie, ale paczka zaginela Smile
szukaja i maja mi dac znac do jutra, ale juz dostalem odp, ze jak sie nic nie zmienilo od czwartku to w Fedex oznacza to, ze zaginela :/

nic nie jest stracone, ddpai wysle nowa, ale znowu bedziemy musieli czekac...
nie ich wina, choc placilem extra +£20 (~100zl) za DHL a nie Fedex... pierwsza taka akcja jaka mam, nie przypominam sobie aby przesylka z chin kiedykolwiek zaginela, a zamawiam duzo roznych rzeczy... masakra, nie winie tu DDpai ale bardziej Fedexa.
dam znac jak cos sie zmieni ale "kolorowo" nie jest.... nie odpuszcze! Big Grin

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - marekelb - 17-04-2018

DDpai też winny, bo miał wysłać DHL-em i wtedy byłoby cacy.

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - fazibazi - 17-04-2018

Ha, ja miałem przygodę z jakimiś duperelkami modelarskimi RC z aliexpress, paczka "zagineła" w sortowni w Wawie (tam się zatrzymał tracking), po zwrocie od sprzedawcy kasy (parę dolarów) zapomniałem o sprawie. 10 miesięcy poźniej zamówiłem coś innego z ali i pani na poczcie wręczyła mi 2 paczki....w tym jedną tą "zagubioną".

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - pizdys - 18-04-2018

Ruszyla!!! Znalezli!!!
 ma byc dostarczona jutro (w piatek), wiec weekend poswiece na porownania!!

Nie wiem czemu ale ta kamera bardzo mnie ciekawi i nie moge sie jej doczekac, to moja pierwsza kamera DDpai i zarazem bardzo nowoczesna z nowa matryca, 
Bardzo solidna metalowa obudowa, oraz przyznane za jakosc nagrydy.

Zdecydowanie bedzie szczegolowy opis na forum wraz z testami i porownaniami, nie ukrywam ze ma u mnie duzy + za jakosc oraz innowacyjna konstrukcje z nowa matryca. Ma tez kondensatory (jednak tak)!!!!

DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - szaniu - 18-04-2018

Super wiadomość. Nie mogę się doczekać

Wysłano ze smartfona

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - Rosomak - 18-04-2018

(18-04-2018, 14:52:10)pizdys napisał(a): Nie wiem czemu ale ta kamera bardzo mnie ciekawi i nie moge sie jej doczekac, to moja pierwsza kamera DDpai i zarazem bardzo nowoczesna z nowa matryca,

Bo to prawie podobna konstrukcja jak BV DR900S

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - pizdys - 19-04-2018

[Obrazek: 2018041914.jpg]

[Obrazek: 201804qmq.jpg]

[Obrazek: 201804rlr.jpg]

[Obrazek: 201804juj.jpg]

[Obrazek: 201804hgh.jpg]

[Obrazek: 201804ehe.jpg]

w koncu przyszla!!!!!!!

Pierwsze wrazenia:
Jestem naprawde pod ogromnym wrazeniem jakosci wykonania, ale nie ukrywam ze po kamerze w metalowej obudownie tegs sie spodziewalem, ale nawet wypadla lepiej niz myslalem:
- czuje sie jak bym jedno solidne urzedzenie w reku trzymal,
- zaskakujaco mala!!! duzo mniejsza od kamer typu DR750S/DR900S (wielkosc pomiedzy kamera przednia a tylna)
- ciezka, choc mala to jednak ciezka!
- mega solidna konstrukcja (nie widzialem lepiej i solidniej wykonanej kamery) absolutnie nr1.
- pomalowana na czarno ale mam wrazenie ze lekko gumowana ta farba (nie tak jak obecnie laptopy-premium, ale cos pomiedzy)
- absolunie nie czuc tu "taniosci" i "chinszczyzny", wyglada duzo bardziej profesjonalnie od innych top premium kamer

Jeszcze nie wlaczalem, ale pierwsze wrazenie zrobila "piorunujace", nie sciemniam, ani nie wyolbrzymiam.

Jedna solina "bryla" bez przyciskow, klapek, nie ma tu zadnych ruhcomych elementow... dziwne uczucie... ale super!

[bede opisywac kamere i kolejne wrazenia] Smile

[edit]
obadajcie ten patent:
- kamera ma ring z magnesu ktory "lapie" kamere w mocowaniu:
nic nie lata, idealnie pasuje, swietnie sie trzyma i niesamowite uczycie kiedy sie instaluje, naprawde jakosc TOP,
mocowanie jest bardzo miekkie (chyba z gumy) kamera swietnie w nie wpada i solidnie sie trzyma.

[Obrazek: 201804aqa.jpg]

[Obrazek: 201804cmc.jpg]

[edit]
jakosc glosu z kamery rowniez super (chyba lepszego nie slyszalem), nie trzeszczy, glos jest wyrazny i mega czysty.

[edit]
ale patent!!!
dioda jest w obudowie schowana (pod farba/guma) tak zrobiona ze nawet nie wiedzialem ze ona tu jest:
lekko sie rozjasnia i plynnie gasnie, super! naprawde na kazdym kroku jakas innowacja i mega zaskoczenie!

[Obrazek: 201804sis.jpg]

[edit]
no i zaczely sie schody:/
- kamera nie laczy sie z aplikacja (galaxy S8+), czytajac komentarze okazalo sie ze nie jestem pierwszy... mam Android Oreo, a aplikacja byla aktualizowana w grudniu 2017 (kiedy jeszcze nie bylo Oreo)... czyli nie mam jak zmienic domyslnej rozdzielczosci 1440p na 1600p... ide szukac starego galaxy S3 aby polaczyc sie z APP :/ troche lipa... 30min sie meczylem i ciegle odrzucalo kamere w aplikacji...zmienialem kable, ladowarki i juz prawie sie poddalem az wyczytalem w ocenach aplikacji ze taki jest problem z Androidem OREO i S8+

RE: DDpai Mini3 - nowoczesna konstrukcja [Hi3556 + OV OS05A10] - Maverick09 - 19-04-2018

To czekamy teraz na informacje co ona potrafi w terenie. oby jako`s`c nagrań była na takim samym poziomie co jakosc wykonania