AutoWrzuta.pl
wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - Wersja do druku

+- AutoWrzuta.pl (http://www.autowrzuta.pl)
+-- Dział: Car-DVR (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=73)
+--- Dział: Kamery (http://www.autowrzuta.pl/forumdisplay.php?fid=76)
+--- Wątek: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) (/showthread.php?tid=14362)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - michal - 22-04-2018

(22-04-2018, 14:52:06)Rosomak napisał(a): @michal wyraziłem swoje zdanie, a ty nie zapędzaj sie tak w tym co mi wolno pisać, a czego nie i jak ma wyglądać moje zdanie!

Jeżeli Ciebie uraziłem to przepraszam, nie było to moją intencją.
Oczywiście, że  nie mogę i nie mam takiego prawa, aby Tobie zabraniać wyrażanie swojego zdania.
Uważam jedynie, że sposób wyboru kamer zaproponowany przez @pizdys - a do testu jest jak najbardziej sprawiedliwy, takie jest moje skromne zdanie.


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - pizdys - 22-04-2018

@Rosomak, wszystko wzkazuje ze dr750s sie "zalapie", a jak nie to i tak analizy i testy beda osobno w temacie o DR900S, zawsze na forum odnosilismy sie do "poprzednich"modeli kamer.

Tak wiec "bezstresowo" mozesz glosowac.


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - slayer - 22-04-2018

@pizdys a nie zastanawiałeś się nad jakimś krótkim podsumowaniem przez Ciebie każdego testu? Wiadomo, że każdy może ocenić sam, ale też fajnie by było poznać Twoje zdanie. A jak nie chcesz rozpowszechniać swojego wizerunku, to może jakiś widok na ręce z kamerami przy podsumowaniu Tongue .


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - evad - 23-04-2018

Ja sądzę, że jeśli w forum skupiamy się na kamerach samochodowych i ludzie przychodzą tutaj, żeby najlepsze kamery samochodowe wybierać, to porównywanie ich z kamerami, które zupełnie nie pasują do tej kategorii jest trochę bez sensu. Tak jakby porównywać fiata tipo z fiatem ducato. Dwa fiaty, obydwa mają cztery koła, kierownicę i silnik, ale jednak służą do czego innego...

Oczywiście to tylko moje zdanie, nie chcę w żadnym wypadku być "wyrocznią" i nie chcę też nikogo tym urazić, bo jak znam testy pizdysia, to nawet jakby porównywał DR900S z kalkulatorem, to będzie full profeska Smile


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - Rosomak - 23-04-2018

Nie ujmujac wiedzy i umiejętności koledze @pizdys, ja dokladnie podzielam zdanie kolegi @evad.


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - mfcx - 23-04-2018

Jestem tego samego zdania co @evad, równie dobrze do porównania możemy dodać aparaty, które nagrywają w 4K lub kamery cyfrowe z 4K albo smartfony. To tak jakby porównywać oglądanie filmów na telewizorze, laptopie i na komórce Big Grin

Ja wiem, że może nie być godnych rywali dla DR900S ze względu 4K, ale na tym to polega, żeby nadeszła rewolucja a nie ewolucja, i żeby inni producenci poszli tym samym krokiem, a nie żeby dodawać jakieś kosmetyczne zmiany w wideorejestratorach.


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - fazibazi - 23-04-2018

A ja własnie chciałbym zobaczyć porównanie tych kamer do Dahuy...min dla tego żeby zobaczyć jak wygląda obecny szczyt możliwości ogólnie rejestracji i jak duża jest przepaść pomiędzy tymi kategoriami i czy przypadkiem ktoś nas nie wali w bambuko, ze niby nie można tego zrobić lepiej itp..... Wiadomo są to inne kategorie i inne zastosowanie ale czysta ludzka ciekawość......


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - pizdys - 23-04-2018

Dzieki panowie, robia co moge aby bylo ciekawie i aby spelnic wasze oczekiwania, dajac wam tez mozliwosc wyboru oraz jak nigdzie indziej mozliwosc podania wlasnej propozycji, czyli wy wybieracie siedzac przed komputerem a @pizdys przygotuje material aby nikt nie mal juz watpliwosci w jakich sytuacjach kamera wypada lepiej a w jakich gorzej (czyli to co zawsze bo nie ma kamer na wszystkie sytuacje).

Sprawa jest prosta:
Majac do dyspozycj ponad 2000zl na kamere samochodowa, gdzie na gornej polce (niewatpliwie) jest wystawiona DR900S to na jakie inne kamery jeszcze zwocil bys uwage?
Z jakimi innymi kamerami bylbys chetny zobaczyc roznice w nagrywaniu (za dnia i w nocy)?
Do jakiej chcialbys sie odniesc co do jakosci nagrywania?

Swoje propozycje podalem bazujac na specyfikacjach oraz rozdzielczosci kamer (4K), wymienilem roznice CPU oraz Matryc aby kazy mial odniesienie jakie sa potencjalne roznice w technologii wykonania, jest kilka kamer sportowych ktore sa co prawda "sportowymi" (nie do samochodu jako rejestrator)
ale ich specyfikacje sa aktualne i mozliwe do zastosowania w kamerze samochodowej (no moze po za Hero6).

Dalem Dahua 81230EP-Z aby bylo ciekawie...
Dahua to nie jest kamera samochodowa, aby zainstalowac to w samochodzie wymagany jest ruter LAN (nie wifi), wiec odpada pod kazdym wzgledem jako kamera do samochodu, ale osobiscie mnie by takie porownanie interesowalo, bo to tez kamera 4K i byc moze za 5lat tak beda nagrywac kamery i to jeszcze tylne Wink ,
ale to tylko moja propozycja Wink wy decydujecie. thx!


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - pizdys - 06-05-2018

Podbijam, i zachecam do glosowania tych ktorzy jeszcze tego nie zrobili, dzieki!
Porownanie bedzie bardzo szczegolowe, planuje zrobic najbardziei zlozone jak do tej pory z nowymi efektami, scenami, ktore zostanie wam w pamieci na dlugo Wink

Kamery DR900S co prawda jeszcze nie ma, tak wiec zapowiadany koniec glosowania na ~30.Maja zdaje sie byc calkiem realny.

Oczywiscie jak macie swoje propozycje kamer, to prosze zglaszac w odpowiedziach (dopisze).

Ide juz pucowac szybe w aucie Wink


RE: wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - pizdys - 20-05-2018

Myslicie, ze dodanie do listy kamery Viofo A129 Dual to dobry pomysl?
Dajcie znac.


wybieramy przeciwnikow dla Blackvue DR900S (4K) - szaniu - 20-05-2018

Uważam że to świetny pomysł, tylko mam kilka wątpliwości:
1. Czy masz już ją dostępną do zakupu (chociaż BV też jeszcze nie masz )
2. Czy nie za dużo będzie kamer w jednym porównaniu (a może A129 wejdzie zamiast innej)
Chyba że planujesz oddzielne porównanie to nie ma tematu

Wysłano ze smartfona