Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Kolejne sceny z polskich dróg.
(08-07-2017, 21:56:10)mcmac napisał(a): chyba Szofer trochę jesteś przewrażliwiony.....droga szeroka, widoczny manewr, linie przerywane

Też jestem podobnego zdania. Tam niby gość zjechał na pobocze jadący z przeciwka, ale mam wrażenie że zrobił to czysto asekuracyjnie a nie dlatego że realnie była taka potrzeba, chociaż z tym jest problem by dobrze ocenić z nagrania.
 
Odpowiedz
(09-07-2017, 09:41:30)Minor napisał(a): Tam niby gość zjechał na pobocze jadący z przeciwka, ale mam wrażenie że zrobił to czysto asekuracyjnie a nie dlatego że realnie była taka potrzeba, chociaż z tym jest problem by dobrze ocenić z nagrania.

Co znaczy niby zjechał ? W obu przypadkach kierowcy z przeciwka jechali poboczem, widać to wyraźnie.
W życiu, w praktyce jest jednak tak ... jeden zjedzie, drugi nie i już mamy scenkę do "polskich dróg". Różnica między moją prezentacją, a filmami z "polskich dróg" jest taka, że ja przedstawiam przyczyny, a oni skutki. Sprawcy pozostają zaś ci sami.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(08-07-2017, 21:56:10)mcmac napisał(a): chyba Szofer trochę jesteś przewrażliwiony.....droga szeroka, widoczny manewr, linie przerywane

no proszę cię... nie piszesz tego serio, co nie?
 
Odpowiedz
(09-07-2017, 11:58:38)Szofer napisał(a): Co znaczy niby zjechał ? W obu przypadkach kierowcy z przeciwka jechali poboczem, widać to wyraźnie.
W życiu, w praktyce jest jednak tak ... jeden zjedzie, drugi nie i już mamy scenkę do "polskich dróg". Różnica między moją prezentacją, a filmami z "polskich dróg" jest taka, że ja przedstawiam przyczyny, a oni skutki. Sprawcy pozostają zaś ci sami.

Naprawdę cieszę sie że sobie z tego zdajesz sprawę. W mojej ocenie po prostu gdyby kierowaca nie zjechał na poboczę to ten manewr też by był bez problemowo wykonany, aczkolwiek faktycznie mocno na styk. Sam czesto uciekam na pobocze tak na wszelki wypadek i to też zrobił kierowca z naprzeciwka. Nie szukaj sensacji tam gdzie jej nie ma bo potem właśnie przez nagrywanie drobnych wykroczeń czy błędów użytkownicy kamerek sa szykanowani. 

Jeśli jesteś taki dokładny zawsze i detale mają takie znaczenie, to przypomne Ci że w tej sytuacji: https://www.youtube.com/watch?v=rLtAAYUJVAI nie miałeś prawa użyć sygnału dźwiękowego. 
Art 29. § 2 punkt 2 ustawy prawo o ruchu drogowym.

Pozdrawiam.
 
Odpowiedz
(09-07-2017, 17:40:12)Minor napisał(a): Jeśli jesteś taki dokładny zawsze i detale mają takie znaczenie, to przypomne Ci że w tej sytuacji: https://www.youtube.com/watch?v=rLtAAYUJVAI nie miałeś prawa użyć sygnału dźwiękowego. 
Art 29. § 2 punkt 2 ustawy prawo o ruchu drogowym.

Pozdrawiam.

Jakie masz oczekiwania w sprawie mojego, karygodnego występku ? Proszę, działaj swobodnie. Chętnie poddam się karze. Jak wiadomo, mam czyste konto, więc włosów z głowy rwać nie będę. W razie potrzeby mogę podać numer tablicy rejestracyjnej.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(09-07-2017, 11:58:38)Szofer napisał(a): (...) Różnica między moją prezentacją, a filmami z "polskich dróg" jest taka, że ja przedstawiam przyczyny, a oni skutki. Sprawcy pozostają zaś ci sami.

Zdroworozsądkowe podejście do tematu.
Oglądając przyczynę, jest czas na wyciągnięcie wniosków.
Skutki zaś, mogą już tylko (niestety) oglądać inni.
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz




Wilki jakieś, wracałem ze spotu kawowego Poznania i na koniec w coś uderzyłem Rawicz - Wrocław S5. Ale o dziwo auto całe.
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
(15-07-2017, 19:35:04)Micell napisał(a): Wilki jakieś, wracałem ze spotu kawowego Poznania i na koniec w coś uderzyłem Rawicz - Wrocław S5. Ale o dziwo auto całe.

ciemno jakoś
Sad
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
Takie pobocze dzisiaj złapałem



 
Odpowiedz
Profesjonalista w pełnej krasie :-(



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Dziwna zmiana pasa


 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości