Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kamera do 2000 zł
#1
Witam

Jaka kamerę polecicie do nowego samochodu. Budżet to 2000 zł max. Oczywiście do tego dojdzie oddzielnie Cellink B

Kamerkę potrzebuję tak do kwietnia więc już chyba nic nowego nie wyjdzie do tego czasu ?

Dziękuję za podpowiedzi.
 
Odpowiedz
#2
Pizdys podpowiesz cos ?
 
Odpowiedz
#3
Nie ma kamer wartych tej ceny- ja sie pod zadna nie podpisze.
Ale na forum sa testy, tematy, porownania, i omowienia problemow, wiec wydajac mniejsze lub wieksze pieniadze warto wiedziec czego mozna oczekiwac, napewno Cellink B jest dobrym wyborem co do zasilania kamery na parkingu - tutaj nie mam absolutnie zadnych zastrzezen. Produkt naprawde wydajny i niezawodny.

Ale co do kamer, to nie chce nikomu robic "nadziei" nie ma kamer idealnych, a juz napewno wartych 2000zl, uwierz ze sam takiej w tej cenie szukam- od ponad 5lat i nic... wydawalem sporo i nadzieje mialem duze, ale w tematach mozesz przeczytac nie tylko moje rozczarowania w tej kwestii.

Wbrew pozorom Blackvue DR750S jest dobra, ma naprawde swietny system Cloud (ale coraz bardziej "platny" i producent chyba poczul $$$ w tej kwestii), jakosc znacznie poprawili bo afera byla ogromna, sprzetowo (po za objektywem) jest mocna, ale warto przeczytac o niej temat aby stwierdzic czy warta swojej ceny.

Thinkware F800 PRO - to wbrew pozorom tez mocna kamera, faktycznie slabo sobie radzi z lapaniem objektow w ruchu (wszystko rozmyte i rozsypane za sprawa slabej kompresji 10mbps), ale pod wzgledem jalosci wykonania bije wszystko "na pysk", a trybem parkingowym nokautuje DR750S pod kazdym wzgledem (mistrzowski tryb parkingowy, wraz z glosem mowiacym ile wykryto uderzen za kazdym razem jak odpalasz auto - naprawde przydatne), mowiac jakosc wykonania mam na mysli wykonanie plyty glownej, zaprojektowanie, przewidziane zabezpieczenia, moduly zasilania oraz odprowadzanie ciepla, przewidzane naprezenia plyty pod wzgledem mocowania i trzymania, oraz sama obudowa i jej wykonanie- kiedys to byla moja praca w PL (szukanie i naprawa bledow konstrukcyjnych w plytach glownych MSI,GIGABYTE,SONY ERISCCON,NOKIA,APPLE,SAMSUNG), a obecnie staram sie otwierac kamery aby moc dostrzec jak najwiecej bzujac na doswiadczeniu. Zdecydowanie Thinkware F770/F800 bije tutaj konkurencje pod kazdym wzgledem, i to sie przeklada na ilosc "problemow" na innych zagranicznych forach (naprawde znikoma), a kamera pracuje naprawde niezawodnie i "pewnie", nawet jej kondensatory to TOP jakie mozna wpakowac (VINATech @ Hy-Cap)- Super!! Ale tez i tu nie podpisuje sie pod cena prawie 1700zl...

Naprawde nie mam dla Ciebie zadnej propozycji, takiej pod ktora moglbym sie podposac i polecic. Sa tu na forum testy, naprawde szczegolowe i wnikliwe poszukiwania problemow oraz mozliwych poprawek oprogramowania, najbardziej popularne kamery maja swoje tematy i sa tu na forum wnikliwie "badane". Te kamery ktore wymienilem nie sa idealne, maja sporo wad, cena spora, ale sa to kamery ktorym najblizej do slowa "premium".

Jak cos to smialo pisz- postaram sie tu wymieniac wady i zalety propozycji ktore wymienisz, jak inni maja swoje propozycje tez smialo piszcie, przygladniemy sie i wspolnie pomyslimy (naprawde smialo), ja jednak nie mam zludzen- wszyscy producenci kamer jedynie je skladaja z tego co moga (CPU + Matryca ktore zamawiaja od innych producentow), a tutaj jest naprawde bardzo "slabo" i ograniczenia sa ogromne.

Zerknij jeszcze na tryby parkingowe w kamerach w tym temacie: http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14329
wydajac duzo warto miec "tryb parkingowy z prawdziwego zdazenia" jak na swoje potrzeby i oczekiwania.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#4
Dziekuje Ci za wyczerpujaca odpowiedz. Zeby thinkware f800 pro mial clouda to bym sie nie zastanawial. A teraz dylemat super wykonanie thinkwere czy moze cloud i blackvue ...

Sa szanse ze do kwietnia cos nowego sie pojawi ? Napalilem die na dr900 i cisza Wink

Wiesci o zniesieniu clouda z f800 tez mnie zasmucily ...
 
Odpowiedz
#5
No z tym Cloudem w F800 to jeszcze nie potwierdzone, ale bardzo mozliwe i wiele to potwierdza...
Co do DR900S to newsy nie sa optymistyczne, producent stwierdzil ze musza wrocic do ponownego projektowania tej kamery, wiec jak dla mnie zaczynaja od punktu wyjscia...
Tutaj zobacz kluczowe kwestie na temat DR900S:
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid262558

No i kilka dni pozniej to:

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid262764

Co do tego czy cos nowego sie pojawi... cos ma sie pojawic,
Np Viofo A129 Dual
Ktos mial robic kamery D-WDR na Hi3556 (juz napomnialem nawet kto)
Jakies kamery 4k (1 kanal sa w drodze). Ale obecnie Nextbase 612GW 4K nie zachwyca: http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid262346

No slabo to wyglada, taki chwilowy "zanik motywacji" mozna zaobserwowac,
Thinkware tez stoi, a nawet sie cofa (cloud)...
Mysle ze chyba Viofo A129 jest tu mocno oczekiwanym hitem tego roku, bo DR900S - no nie mowie ze nie, ale...
Vico mialo robic duala na A12 z IMX291 ale cos zamilkło wszystko...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#6
pizdys myślę, że najbardziej zależy mi na trybie parkingowym więc powiedzmy, że wybieram Thinkware i teraz kwestia czy F800 pro czy nie ma sensu pchać się w 800 i wybrać 770 ?

Jeśli 800 będzie miała clouda to beż gadania, natomiast jeśli nie będzie miała clouda to jest sens pchać się w 800 mając kilka stówek tańszą 770 ?

Dziękuję za odpowiedź.

PS. Miałeś okazję pisać z Thinkware ? Kiedy oni planują określić się co do clouda ?
 
Odpowiedz
#7
zobacz to porownanie:
https://www.youtube.com/watch?v=gRsSSwpCisQ




Funkcjonalnie kamery sa niemal identyczne, no po za tym ze wlasnie F800 ma tego Clouda, na obecna chwile dziala lokalizacja samochodu na mapie (nic po za tym), aby to dzialalo trzeba miec ruter WiFi/GSM w samochodzie, pytanie czy warto tylko dla tej funkcji oplacac abonament?

Thinkware to dobra kamera ale nie jest na 100% wolna od wad, tutaj pelny opis zobacz:
http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=...#pid262861

codo Clouda to nie wiem bo sprawa bardzo "ucichla"...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#8
Pizdys prosze doradz. Dr750 czy f800pro ? Za miesiac musze juz to montowac w aucie. Hmm a moze cos innego ? Zakup na amazon.de bedzie bezpieczny ? Mam na mysli obiektyw dr750 ?
 
Odpowiedz
#9
Ale dlaczego chcesz kupić BV DR750S na amazonie? Jak bedzie problem z ostrością (choć podobno to już całkowicie wyeleminowane), to będziesz się bujał?
Nie lepiej kupić u kolegi @evad, lub u dystrybutora BlackVue w Polsce, tj. ARS (http://www.blackvuepolska.pl/) ???
Zastanów się nad tym...
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#10
Uwazasz ze na Amazonie jest bujanie ? Mysle ze przez najblizsze 20 lat zaden sprzedawca w PL nie zagwarantuje Ci mniejszego bujania niz amazon. Masz problem z kamera ? Zglaszasz to telefonicznie i amazon albo wysyla nowa kamere nastepnego dnia albo zwraca Ci kase i na swoj koszt wysyla kuriera po wadliwa sztuke. A wszystko to za okolo 1600 zl z karta 64 gb ...
 
Odpowiedz
#11
Ja miałem takie bujanie na włoskim Amazonie, że hoho... Produkt niezgodny z opisem (brakowało jednego elementu) - koszt przedmiotu 500 euro (najtaniej w Internecie na ten czas bez tego elemntu) co zrobił Amazon...? Bardzo nam przykro bla bla bla, jak chce Pan to może zwrócić bezpłatnie przedmiot lub przyjąć od nas 75 euro, takie to było bujanie!Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości