Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dziwne zachowanie na drodze
#34
Jak tu nie rzucać mięsem...



Co może przebić blondynkę... starsza blondi  Wink

 
Odpowiedz
#35
Zwykła codzienność...

 
Odpowiedz
#36
Angry

 
Odpowiedz
#37
Nie chcę po tobie jechac jak po łysej szkapie.. Ale czemu nie zjechałeś wczesniej na prawy pas, jesli był pusty aby ułatwic temu autku wjazd ?? Aaaa, filmu by nie było..
 
Odpowiedz
#38
Myślisz że jestem aż tak tępy żebym tego nie zrobił gdyby był wolny prawy pas ? Całe szczęście że kierowca Jeppa który jechał prawym pasem widząc co się dzieje zaczął hamować żebym mógł uciec.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
#39
"widząc co się dzieje".......chyba lekko przesadzasz, w momencie jak wyjeżdżał, miałeś co najmniej 50m na wyhamowanie....i nie musiałeś nigdzie uciekać
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#40
(13-02-2017, 22:13:55)mcmac napisał(a): "widząc co się dzieje".......chyba lekko przesadzasz, w momencie jak wyjeżdżał, miałeś co najmniej  50m na wyhamowanie....i nie musiałeś nigdzie uciekać
Może kiedyś Tobie ktoś tak wyjedzie jak będziesz jechał (z małymi dziećmi) nikomu tego nie życzę, wtedy ocenisz czy jest tak dużo czasu na rekację. Przy okazji gratuluję znajomości przepisów o ruchu drogowym...Na szczęście jechałem z dwojką małych dzieci i zgodnie z przepisami 60km/h i wszystko skończyło się dobrze.
 
Odpowiedz
#41
znajomość przepisów w moim komentarzu nic nie ma do rzeczy....stwierdziłem fakt i jest to moje zdanie, jeżeli sam oświadczasz że jechałeś przepisowe 60 to wyhamowanie nie sprawiło by Ci żadnego kłopotu ( z 60 do pełnego zatrzymania potrzeba własnie ok 50m, a sprawca oddalał się przyspieszając, więc wystarczyło tylko zwolnić )
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
#42
(14-02-2017, 01:39:06)mcmac napisał(a): znajomość przepisów w moim komentarzu nic nie ma do rzeczy....stwierdziłem fakt i jest to moje zdanie, jeżeli sam oświadczasz że jechałeś przepisowe 60 to wyhamowanie nie sprawiło by Ci żadnego kłopotu ( z 60 do pełnego zatrzymania potrzeba własnie ok 50m, a sprawca oddalał się przyspieszając, więc wystarczyło tylko zwolnić )
Po co rozstrzygać czy miałem czas na zatrzymanie (wyhamowanie pojazdu) jak wystarczy napisać że kobieta w BMW wymusiła pierwszeństwo, koniec kropka. Podobne sytuacje zdarzają mi się prawie codziennie ale większość kierowców uznaje swój błąd i przeprasza... co jest miłym gestem i w jakiś sposób rozładowuje emocje. Odniosłem wrażenie że w/g Ciebie wyjechała zgodnie z prawem i dlatego napisałem o znajomości przepisów.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
#43
Rok temu było podobnie tylko późne popołudnie,(szarówka) padał deszcz i nie ruszałem spod świateł tylko jechałem 
(45-50km/h) niestety nie zdążyłem zahamować ... Sad


 
Odpowiedz
#44
(06-02-2017, 02:37:46)beyondthesun napisał(a): ]

jasne, ja tutaj nikogo nie bronię, i nie wiem, jak to wygląda od strony zatrudnienia w firmach kurierskich, ale Ci tzw. 'pracodawcy' - te jednoosobowe firmy - są zatrudniani przez DHL'a, co de facto oznacza, że są jego pracownikami jednocześnie (nie mogą odwalać sobie wolnej amerykanki)  

Są podwykonawcami, to nie to samo co pracownik.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości