Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką kamerkę mam kupić ?
a nawet A119 bez S Wink
 
Odpowiedz
No właśnie ciężki wybór, tym bardziej, że ostatnio pojawiło się dużo uszkodzonych egzemplarzy A119S... hmm...
 
Odpowiedz
(02-03-2017, 11:23:56)Simon2123 napisał(a): No właśnie ciężki wybór, tym bardziej, że ostatnio pojawiło się dużo uszkodzonych egzemplarzy A119S... hmm...
Mnie trafił się uszkodzony DOD LS460w...oddałem i kupiłem Opia 2 z której jestem zadowolony.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Też rozważam Opia2, trochę droższa i właśnie nie wiem czy warta różnicy....

A ktoś z forum ma kamerkę Street Guardian SG9665GC v3 ??
 
Odpowiedz
ja mam V2, i powiem Ci, ze ten caly street guardian SG9665GC to przereklamowany bardziew ktory mozna o kand dupy rozbic...cala seria Street-Guardianow 96655SG to zwykle przerobione B40 z matryca Sony IMX322 oraz kondensatorami za 3x tyle co powinna kosztowac... optyka jest tak slaba i "blada" ze szkoda slow na ta kamere, sam zobacz zdjecia z V2 nizej:

[Obrazek: 201604qwq.jpg]

mizej mikrofon przyklejony na tasme (wszystkie tak majaV1 V2, nie wiem czy V3, ale nie spodziewam sie rewolucji), 
zglaszane na forach problemy byly zmywane poprawkami Fw ktore wyciszaly poglos w obudowie...nie dziwic sie czemu patrzac na jego instalacje (malo spotykane na "tasme"):

[Obrazek: 201604kpk.jpg]

Tutaj uziemienie matrycy Sony IMX322 zwyklym przewodem dolutowane do obudowy zlacza USB mini (czy ktos widzial w innych urzadzeniach takie "partyzantki"?), choc prowizorki czasem sa najlepsze to w moim drugim SG96655GC byl on tak przylutowany, ze doslownie trzymal sie jednym z postrzepionych krawedzi jak na zdjeciu (autentyczne foto!!!):

[Obrazek: 201604rmr.jpg]

a tutaj cos czego w kamerze za 1000zl nie powinno miec miejsca, dokladniej krawedz baterii RCT ociera o tasme matrycy,
mam madzieje ze nie sa to zasilajace matryce "linie" bo bedzie nieciekawie kiedy sie dotkna te dwa bieguny:

[Obrazek: 2016040716.jpg]

obudowa tej kamery to taka sama jak maja B40, dobra i mocna, ale czuc ze daleko tej kamerze do jakosci kamer w podobnej cenie...

nie wiem jak wersja V3, ale mam podejrzenia, ze nie bedzie duzo lepiej...
jakosc kamery bardzo przecietna (delikatnie mowiac, z reszta sami to ocencie....).
poprzednie SG jak np SGZC12RC to nic innego jak MG600, ta sama fabryka tylko logo i cena inna... :/ nie ukrywajac bardzo dobra kamera zbudowana b.solidnie.natomiast SGZC12SG to nic innego jak kamera od Matego Matego MG380...tez b.dobrze zbudowana i zarazem najlepszy Street-Guarnian ale to Zoran 12P ktoremu brakuje troche do konkurencji....z reszta na plycie glownej od street-guardiana SGZC12SG widnieje napis z fabryki Matego:

[Obrazek: fsfkmk.jpg]

jak juz ktos chce street-guardiana to lepiej niech A119S wezmie bo to duzo lepsza kamera.

Co do kamery OPIA2 jest to naprawde dobrze i z glowa zbudowana kamera na bardzo wysokim poziomie, ta kamera bedzie mocno rozwijana w nastepnych FW- beda nowe tryby pracy itp. choc na obecna chwile jest juz calkiem dobrze a kamera juz zdobywa coraz lepsze oceny...konstrukcja bije na glowe wszystkie Street-Guardiany pod kazdym wzgledem.

co do DODa - to nie chce sie wypowiadac, jest slabo a napewno model LS460W nie ma porownania z OPIA2, daleko DODowi do Vico w tym przypadku.
z reszta to kamery ktore dzieli 3 lata.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Nowy wideorejestrtor Xiaomi Mijia , preorder 2017 Big Grin  Jest piękny  Heart  http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_615460.html

[Obrazek: 67a68508110df.png]
[Obrazek: a4e67fde357ad.png]
 
Odpowiedz
Szkoda, że na baterii... osobiście już bym nie kupił wideorejestrator z baterią (mam Xiaoyi Yi Dash Camera). Nie wiem jak dla was, ale dla mnie cena trochę duża 97.22 $. Fajnie, że jest w kolorze czarnym. W tej cenie można mieć już A119S bez GPS, który sam zamówiłem.

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Mi...76765.html

Tutaj w cenie 90 $ z gwarancją na rok.
 
Odpowiedz
YI postawilo na IMX323 a nie jak wiekszosc na IMX291, zastanawiajace...w dodatku z procesorem AIT8328P (MSC8328P) bo Mstar wykupil czesc akcji AIT...ten CPU to poziom nie wiekszy od NTK96655.

Nie widze tego kolorowo, bo AIT wypadaja "przecietnie" na tle Novateka, ale zobaczymy...
bateria tez nie daje tu duzego pola do popisu, szczegolnie na tle obecnych kamer takich jak A119S (z lepsza matryca i CPU i w dodatku z kondensatorami).

Mysle ze nie ma tu "potencjalu" na miare kamer Yi...a juz mi cisnienie podskoczylo czytajac, ze YI zrobilo nowa kamere samochodowa.... normalnie rozwolnienie natychmiastowe Big Grin
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Bardzo mocno powątpiewam czy to faktycznie Xiaomi/Yi, mam wrażenie, że jakiś majfrend specjalnie wpisał Xiaomi, żeby podnieść hype. No ale mogę się mylić.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
http://xiaomi-mi.com/car-dvrs/xiaomi-mij...era-black/

Jednak oryginalne Xiaomi...
 
Odpowiedz
Czyli Xiaomi robi własne kamery i stanowi de facto konkurencję dla Yi. Ciekawe.

Sent from my MI 5s using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości