Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duży może więcej?
#23
Czy naprawdę niektórzy kierowcy ciężarówek muszą pozwalać sobie na wszystko ? Czy wykonywanie pracy musi wiązać się z bandytyzmem na drodze ?
Zajechał mi drogę i co ? Kto mu coś udowodni, jak to wszystko subiektywne...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ezAaKOLW_h8&feature=youtu.be[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#24
Zacznijmy od tego, że nie mógł w ogóle na tamten pas wjechać . . .

A ja ostatnio dostałem ochrzan na cb że za blisko wyprzedzam . . . a zawsze robię to tak samo Smile a raz zdarzyło się naprawdę na milimetry i nikt nie "płakał". A jedzie taka kolumna tirów i nie można wyprzedzić bo jadą i odstępów nie trzymają, za nimi trafi się kierowca który boi się wyprzedzić 3 tiry na raz no i trzeba się wlec albo wyprzedzać całą kolumnę, a jak wyprzedzam kolumnę szczególnie dużych i długich aut robię to w miarę blisko prawej by w razie bym źle obliczył prędkość i odległość aut z przeciwka by można było się na 3 zmieścić - a piszę o sytuacji na krajowej 7 bo na węższych drogach boje się wyprzedzać kolumny tirów.
 
Odpowiedz
#25
Zacznijmy od tego, że nie mógł w ogóle na tamten pas wjechać . . .

A ja ostatnio dostałem ochrzan na cb że za blisko wyprzedzam . . . a zawsze robię to tak samo Smile a raz zdarzyło się naprawdę na milimetry i nikt nie "płakał". A jedzie taka kolumna tirów i nie można wyprzedzić bo jadą i odstępów nie trzymają, za nimi trafi się kierowca który boi się wyprzedzić 3 tiry na raz no i trzeba się wlec albo wyprzedzać całą kolumnę, a jak wyprzedzam kolumnę szczególnie dużych i długich aut robię to w miarę blisko prawej by w razie bym źle obliczył prędkość i odległość aut z przeciwka by można było się na 3 zmieścić - a piszę o sytuacji na krajowej 7 bo na węższych drogach boje się wyprzedzać kolumny tirów.
 
Odpowiedz
#26
Zacznijmy od tego, że nie mógł w ogóle na tamten pas wjechać . . .

A ja ostatnio dostałem ochrzan na cb że za blisko wyprzedzam . . . a zawsze robię to tak samo Smile a raz zdarzyło się naprawdę na milimetry i nikt nie "płakał". A jedzie taka kolumna tirów i nie można wyprzedzić bo jadą i odstępów nie trzymają, za nimi trafi się kierowca który boi się wyprzedzić 3 tiry na raz no i trzeba się wlec albo wyprzedzać całą kolumnę, a jak wyprzedzam kolumnę szczególnie dużych i długich aut robię to w miarę blisko prawej by w razie bym źle obliczył prędkość i odległość aut z przeciwka by można było się na 3 zmieścić - a piszę o sytuacji na krajowej 7 bo na węższych drogach boje się wyprzedzać kolumny tirów.
 
Odpowiedz
#27
Szofer napisał(a):Zajechał mi drogę i co ? Kto mu coś udowodni,
No... z budowy po fajrancie jechał... trochę wyobraźni, przecież nie będzie wozem drogi nadrabiał Confusedtpsml:
W dodatku kopciuch jakich mało.

PS) Ja właśnie niemal wyłącznie dla takich sytuacji mam kamerkę przy szybie. Wychodzę z założenia, że "kobiecie wszystko dałoby się wmówić", a tak - z dokumentacją filmową nawet największy cvvvvaniak nie będzie dyskutował.
 
Odpowiedz
#28
Szofer napisał(a):Zajechał mi drogę i co ? Kto mu coś udowodni,
No... z budowy po fajrancie jechał... trochę wyobraźni, przecież nie będzie wozem drogi nadrabiał Confusedtpsml:
W dodatku kopciuch jakich mało.

PS) Ja właśnie niemal wyłącznie dla takich sytuacji mam kamerkę przy szybie. Wychodzę z założenia, że "kobiecie wszystko dałoby się wmówić", a tak - z dokumentacją filmową nawet największy cvvvvaniak nie będzie dyskutował.
 
Odpowiedz
#29
Szofer napisał(a):Zajechał mi drogę i co ? Kto mu coś udowodni,
No... z budowy po fajrancie jechał... trochę wyobraźni, przecież nie będzie wozem drogi nadrabiał Confusedtpsml:
W dodatku kopciuch jakich mało.

PS) Ja właśnie niemal wyłącznie dla takich sytuacji mam kamerkę przy szybie. Wychodzę z założenia, że "kobiecie wszystko dałoby się wmówić", a tak - z dokumentacją filmową nawet największy cvvvvaniak nie będzie dyskutował.
 
Odpowiedz
#30
Kierowcy TIR-ów mają często postawę roszczeniową ... od innych oczekują życzliwości, sami zaś są aroganccy i codziennie skutecznie utrudniają życie innym.



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#31
(18-05-2017, 09:29:51)Szofer napisał(a): Kierowcy TIR-ów mają często postawę roszczeniową ... od innych oczekują życzliwości, sami zaś są aroganccy i codziennie skutecznie utrudniają życie innym.

Myślę, że niepotrzebnie generalizujesz. Ja osobiście wielokrotnie spotkałem się życzliwością kierowców TIR-ów.
Cool
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
#32
(19-05-2017, 16:55:46)PESO napisał(a): Myślę, że niepotrzebnie generalizujesz. Ja osobiście wielokrotnie spotkałem się życzliwością kierowców TIR-ów.

Oceniam sytuację wg tego co obserwuję zawsze na A4 na odcinku pomiędzy Wrocławiem i węzłem Kostomłoty. Generalizuję, ale na moją ocenę ogromny wpływ mają kierowcy pojazdów ciężarowych.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
#33
@Szofer

Tak sobie myślę, że My się tu skupiamy właściwie tylko na negatywnych przypadkach. Może należało by zacząć wrzucać pozytywne przypadki, np. jak kierowca TIR-a zasygnalizował kierunkowskazem, że możesz go bezpiecznie wyprzedzić.

Smile
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości