Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Kolejne sceny z polskich dróg.
(26-07-2017, 21:55:48)sergiej napisał(a): To się nazywa hipokryzja, jak inni łamią jakiś przepis to źle, ale jak ty łamiesz to już problemu nie ma.
Hipokryzja? Nie widzisz żadnej różnicy między tymi dwoma sytuacjami? W obu filmach nagrywający jadąc dużo szybciej (i faktycznie wyprzedzając) dojeżdża do samochodu jadącego lewym pasem dużo wolniej i nikogo nie wyprzedzającego. I co istotne nie mającego żadnego samochodu przed sobą. Gdzie tu analogia? Gdzie tu hipokryzja?
 
Odpowiedz
(26-07-2017, 22:09:06)marder napisał(a):
(26-07-2017, 21:55:48)sergiej napisał(a): To się nazywa hipokryzja, jak inni łamią jakiś przepis to źle, ale jak ty łamiesz to już problemu nie ma.
Hipokryzja? Nie widzisz żadnej różnicy między tymi dwoma sytuacjami? W obu filmach nagrywający jadąc dużo szybciej (i faktycznie wyprzedzając) dojeżdża do samochodu jadącego lewym pasem dużo wolniej i nikogo nie wyprzedzającego. I co istotne nie mającego żadnego samochodu przed sobą. Gdzie tu analogia? Gdzie tu hipokryzja?  

daj już spokój i ochłoń. masz swoje zdanie -- OK. niektórzy mają inne. szanuję twoje zdanie chociaż się z nim nie zgadzam. to takie proste.
 
Odpowiedz
(26-07-2017, 23:38:27)geos napisał(a): OK. niektórzy mają inne. szanuję twoje zdanie chociaż się z nim nie zgadzam. to takie proste.
Czyli nie przestrzegasz przepisów i brakuje ci kultury drogowej.
 
Odpowiedz
(27-07-2017, 00:05:01)marder napisał(a):
(26-07-2017, 23:38:27)geos napisał(a): OK. niektórzy mają inne. szanuję twoje zdanie chociaż się z nim nie zgadzam. to takie proste.
Czyli nie przestrzegasz przepisów i brakuje ci kultury drogowej.

tak, oczywiście. możemy to już skończyć, bo nudne się staje a inni ciekawsze filmy podsyłają?
 
Odpowiedz
I tak. W pierwszym filmie Pan usiłował ominąć z prawej strony skręcające auto. Niestety, nie zainteresował się widokiem w lusterku.





Tutaj w dziwny sposób Pani zdecydowała się minąć prawą stroną Golfa III oczekującego na możliwość przejazdu przez skrzyżowanie (znak od kierunku jego jazdy - STOP). Nie wiem, może za długo czekał? Smile





A tu dzieciom wyleciała piłka Smile


 
Odpowiedz
to wymuszenie to trochę naciągane.....gdybyś jechał pełnym łukiem, na co zapewne liczyła, nawet byś nie zauwazył jak przeleciała ( pomijam sprawę jej omijania)
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
Wiem, że to wątek o polskich drogach, ale ostatnio było tutaj dużo o lewo-pasmowcach; zatem prezentuję przykład, że zjawisko nie dotyczy tylko kierowców z Polski ...



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(31-07-2017, 22:18:40)Szofer napisał(a): Wiem, że to wątek o polskich drogach, ale ostatnio było tutaj dużo o lewo-pasmowcach; zatem prezentuję przykład, że zjawisko nie dotyczy tylko kierowców z Polski ...
No dobra ale tu masz przynajmniej 3 pasy i dzięki temu problem nie jest tak bolesny jak u nas, gdzie 2 pasy to już luksus.
:/
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
To ja wrzucę coś od siebie.
Wracając z pracy w ten piękny słoneczny i strasznie upalny dzień z super zawrotną prędkością Big Grin natrafiłem na jaskrawego (dającego w oczy inaczej) Citroena, którego kierowca do tego bawił się komórką i nie był zainteresowany tym, co się dzieje na drodze.



Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
(01-08-2017, 18:06:18)michal napisał(a): którego kierowca do tego bawił się komórką i nie był zainteresowany tym, co się dzieje na drodze.

Kolejny, który za głupotę, powinien stracić PJ ... w polskich realiach pozostanie nie pierwszy, i nie ostatni raz bezkarny.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Na AOW u nas jest podobnie, wręcz codzienność eh kiedy to się zmieni Angry
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości