Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
https://gbatemp.net/threads/unable-to-fo...at.465080/

Takie coś znalazłem...

Odpowiedz
Dzięki,
już przerobiłem ten (i inne podobne w necie) wątki.
Traktowałem kartę minitoolem, smartdisk_fat32_tool, guiformat, EaseUS Partition Master i niestety niec nie pomaga.
Jeżeli udało się zrobić tak że karta była widoczna w sysytemie jako exFAT i 64GB to potraktowałem ją H2testw.exe i niestety dramat. Trwało to nie wiem ile i podczas weryfikacji wyszło, że karta ma 78MB a cała reszta niedostępna i nie można zweryfikować.
Wrzucenie jakiś plików kończy się również błędem. Karta uszkodzona ewidentnie więc zostaje zwrot do sprzedawcy.

gdzie kupiliście swoje 64GB i jakie?

Odpowiedz
Ja kupiłem banggodową kartę mixza shark 64GB - w promocji była za 22,99$ - zero problemów.

Odpowiedz
BARDZO PROSZE O WPISY!

- jakie macie karte pamieci
- jaka kamera (jakie Fw)
- i czy dziala z obecna karta (lub czy byly problemy z wczesniejszymi Fw)

pomoze to nam wszystkim wybrac dobra karte a i nawet jak wam obecna (dzialajaca karta padnie) to bedziecie wiedziec na co wymienic - bazujac na rekomendacjach.

Dzieki!
Pizdys
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
Samsung 128 EVO Plus (U3)~ Opia2 na rosyjskim modzie FW, działa bez zarzutu.
Samsung 64 EVO Plus (U1) ~ Xiaomi Yi customowe FW 1.2.13
również nie mogę narzekać.
Pierwsza zakupiona jakieś 4 miesiące temu na eBay, druga na stronie polecanej przez kolegę pizdys http://www.mymemory.co.uk , działa gdzieś rok czasu non stop nagrywając (format co 2 miesiące).
Wcześniej ADATA 64GB padła dokładnie po 12-tu miesiącach, ale w ramach gwarancji dostałem nową marki Samsung.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
Karta GOODRAM 64GB c.10 UHS-I U3 model: M3AA-0640R11-DD
BlackVue DR750S-2CH
Fw 1.001
działa dobrze
Dorobek:
[Obrazek: 83499d32530b3287gen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.

Odpowiedz
Samsung EVO MicroSDXC 128GB U1
BlackVue DR750S-2CH
Fw 1.001
Jak na razie działa dobrze.

Odpowiedz
W oczekiwaniu na swoją a119 zakupiłem kartę Samsung 64GB microSDXC Evo mam nadzieje że się nada
Jak by kogoś interesowało x-kom ma na nie promocje
Samsung 64GB microSDXC Evo - 89zł
Samsung 128GB microSDXC Evo - 199zł

https://inspiracje.x-kom.pl/powrot-na-st...newsletter

PS. Widzę że 64 już nie ma Sad

Odpowiedz
Samsung EVO 128GB U3 - CVR-A7810-G PRO FW SS 7.0.1 spolszczony - 4 miesiące - na razie bez zarzutu
Samsung EVO+ 64GB U1 - Mobius ActionCam V3 Lens C2 FW 2.41 - 4 miesiące + wcześniej 11 miesięcy w CVR-A7810-G PRO - działa bez zarzutu.
Obie karty zakupione wraz z kamerkami u zaprzyjaźnionego sprzedawcy naszego forum.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2

Odpowiedz
Samsung EVO Plus U3 64GB, MB-MC64G/CN, made in Philippines, kupiona w GearBest.
Kamerka Viofo A119S GPS v2, soft v2.1

Śmiga aż miło od kilku dni.

Wcześniej używałem z tą sama kamerką kartę Sandisk Ultra 32GB U1, made in China,
3 miesiące także bez najmniejszych problemów, a wcześniej prawie 2 lata była w telefonie.

Odpowiedz
viofo a119 + samsung evo 64gb (pomarańczowa)

przy okazji: znacie może jakieś aktualne linki do promocji na karty microsd różnej maści i pojemności ale dobrej jakości? ewentualnie działające kody rabatowe?

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości