Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
wszystko ok,
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(14-01-2018, 00:08:08)pizdys napisał(a): wszystko ok,
Szkoda tylko że praktycznie nie ma różnicy w szybkości pomiędzy UHS 1 a UHS 3...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Jak to jest z tą technologią MLC w kartach EVO+? Samsung się tym nie chwali, za to w różnych recenzjach w internecie znalazłem takie zapisy:
Cytat:As such, today we’ll be reviewing the new Samsung EVO Plus 128GB which has been updated with Samsung’s latest 3D TLC NAND.
Cytat:Thanks to the new NAND, the memory card is able to beat even memory cards based on planar MLC NAND.

To co piszą na dashcamtalk (o kartach w ogóle, nie o Samsungu) też daje do myślenia:
Cytat:Digging through a bunch of them, it appears many manufacturers are backing off MLC claims. Essentially if they brag about it as they should, then it's MLC. If they don't, it's TLC. If they claim they're mixed and can't guarantee it, then what they're guaranteeing is that none of it is MLC. No manufacturer is going to produce the much more expensive MLC and then toss it in the bargain bin with the TLC cards. It would be like a seafood provider choosing to mix in real high-dollar Deadliest Catch crab in with the imitation crab on purpose.
 
Odpowiedz
Niestety dzisiaj niczego na 100% nie mozna byc pewnym, rozmawialem z serwisem samsunga telefonicznie i na pytanie czy EVO+ jest w MLC po chwili (osoba w sluchawce nie wiedziala i poszla sie zapytac) odpowiedziala ze MLC a EVO pomaranczowe sa TLC. Wiec trzymam sie tych info.
Generalnie z tego co widze wiekszosc kart UHS-U3 sa MLC a U1 TLC?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
W A119 co jakiś czas pojawia się wykrzyknik żółty i piszczy. Czy to oznacza, że wtedy nie nagrywa czy to oznaka blokady danego pliku? Dzieje się tak jak wpadnę w dziurę na przykład. Czujnik mam ustawiony na max. Jest ok czy to problem z kartą pamięci?
 
Odpowiedz
czujnik wstrząsu zabezpiecza nagranie przed skasowaniem. zmniejsz czułość

Wysłane z mojego EVA-L19
 
Odpowiedz
Pytanko. Zostawiłem kartę w czytniku wpiętym do kompa. Wieczorem kopiowałem kilka nagrań. Dzisiaj włączam kompa i wyskakuje mi komunikat Przed użyciem dysku musisz go sformatować. We właściwościach dysk zajęty na niebiesko ale 0 bajtów. co jest grane ?
 
Odpowiedz
(27-01-2018, 13:01:38)pawelpp napisał(a): Pytanko. Zostawiłem kartę w czytniku wpiętym do kompa. Wieczorem kopiowałem kilka nagrań. Dzisiaj włączam kompa i wyskakuje mi komunikat Przed użyciem dysku musisz go sformatować. We właściwościach dysk zajęty na niebiesko ale 0 bajtów. co jest grane ?
Odłącz kartę od komputera... [WINKING FACE]

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Ale oczywiście wyciągałem, wkładałem do drugiego USB, dalej to samo. Włożyłem w wejście SD i tez to samo. Chciałem jeszcze film skopiować ale chyba będę jednak musiał format zrobić.
 
Odpowiedz
(27-01-2018, 13:45:20)pawelpp napisał(a): Ale oczywiście wyciągałem, wkładałem do drugiego USB, dalej to samo. Włożyłem w wejście SD i tez to samo. Chciałem jeszcze film skopiować ale chyba będę jednak musiał format zrobić.
Sprawdź na drugim laptopie (komputerze) ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Zresetowałem lapka i to samo. Wyświetla też, że "Wolumin nie zawiera rozpoznawanego systemu plików." Coś kojarzę, że wczoraj pobierałem film do Movie Makera bezpośrednio z karty. Może to ma związek. No nic, robię format.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości