Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xiaomi Yi 1080P Car WiFi DVR [NTK96660 + AR0230]
nie pamietam gdzie to sie wylaczalo, ale napewno jak juz to w APP.
mam w glowie "mysl" ktora mowi, ze gdzies sie to tam wylaczalo...ale pewnosci nie mam,
ale nawet jak nie da sie to i tak male to pliki, prawda tez taka ze co 2 kopie nagran to nie 1 Smile
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
(04-02-2018, 23:15:28)pizdys napisał(a): nie pamietam gdzie to sie wylaczalo, ale napewno jak juz to w APP.
mam w glowie "mysl" ktora mowi, ze gdzies sie to tam wylaczalo...ale pewnosci nie mam,
ale nawet jak nie da sie to i tak male to pliki, prawda tez taka ze co 2 kopie nagran to nie 1 Smile
[Obrazek: e7c5a41036c71fea8398b8ec4e7af68d.jpg][Obrazek: 87d737086b78f431a18da1fac5ebe613.jpg]
Ja nie znalazłem tej możliwości...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Odpowiedz
Te mniejsze pliki weszly z ktoras wersja softu i nie da sie tego wylaczyc.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odpowiedz
(04-02-2018, 23:28:20)Kocjan napisał(a): Te mniejsze pliki weszly z ktoras wersja softu i nie da sie tego wylaczyc.

Tak mi się wydaje że mam to od pewnego czasu ale mi to nie przeszkadza ...

Odpowiedz
Drive report/log wyłączone czyli rozumiem że wyłączenie jest ok i tak zostawie Smile

Odpowiedz
(04-02-2018, 23:57:22)Omenariusz napisał(a): Drive report/log wyłączone czyli rozumiem że wyłączenie jest ok i tak zostawie Smile
Jeżdżę na tych ustawieniach i jest ok

Odpowiedz
A czy wie ktoś gdzie można kupić uchwyt bądź pasujący uchwyt do YI dash z tym że z przyssawką ? Widzialem na alliexpres ale nie chce mi się czekać Tongue

Odpowiedz
Żeby daleko nie szukać  https://www.wideorejestratory24.pl/akces...ch-uchwyty

Odpowiedz
Polecam: https://wr24support.freshdesk.com/suppor...ash-camera

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)

Odpowiedz
Chciałbym zapytać czy któryś z użytkowników którzy zakupili YI z amazon mają problemy z zasilaniem kamery.
Otóż w jednej z nich cały czas przerywa zasilanie, w drugiej trzeba trochę poruszać wtyczką i również przestaje łączyć. Kamery są nowe i wygląda na to że dodają do nich badziewne kable.

Odpowiedz
Podlacz kabel do innego urzadzenia i zobacz, czy bedzie przerywalo. Raczej gniazdo niz kabel.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 7 gości