Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat na topie - pijani za kierownicą ...
Ale komornik będzie go nękał aż spłaci... Nie wiadomo tez czy koleżeństwo się nie skończy, bo kolega lub koleżanka dojdzie do wniosku ze poniosła uszczerbek na zdrowiu i założy sprawę "z cywila"....
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
znam kolesia co sciemniał że energrtyka wypił i mu prawko odebrali na pół roku, a sama baba wie że nawalony jeździ i to z nia i z dziećmi. żenujące
 
Odpowiedz
lepiej sobie kupić alkomat niż mieć później problemy w postaci utraty prawka. Ja dostałem Alkohita X50 na urodziny i mam z głowy problem z zastanawianiem się czy mogę jechać czy nie. Dmuchnę i wiem od razu jaki jest stan.
 
Odpowiedz
Tylko nie zapominaj o corocznej jego konserwacji w serwisie, gdyż jej brak, powoduje nieodwracalne uszkodzenie sensora - zbagatelizowałem to i przestał działać po około dwóch latach
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
(16-04-2018, 11:07:26)hsurim napisał(a): Tylko nie zapominaj o corocznej jego konserwacji w serwisie, gdyż jej brak, powoduje nieodwracalne uszkodzenie sensora - zbagatelizowałem to i przestał działać po około dwóch latach

pamiętam pamiętam dodatkowo mam kalibrację gratis więc będę korzystał aby alkomat służył jak najdłużej.
 
Odpowiedz
Może ktoś mi wytłumaczyć, po *uj kierowcy potrzebny alkomat? Jak się chce napić to nie siadam za kółkiem i nie ma problemu...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
(09-05-2018, 00:39:28)bodino napisał(a): Może ktoś mi wytłumaczyć.....
podejrzewam że bardziej chodzi o syndrom dnia poprzedniego......
Big Grin
0 pkt Big Grin
 
Odpowiedz
(09-05-2018, 22:41:43)mcmac napisał(a):
(09-05-2018, 00:39:28)bodino napisał(a): Może ktoś mi wytłumaczyć.....
podejrzewam że bardziej chodzi o syndrom dnia poprzedniego......
Big Grin
Wiem, ale już znam swój organizm i wiem kiedy jest (musi być) ten ostatni, bo jutro trzeba wstać i jechać...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Jestem zdania, że jak się wie że się wsiada na drugi dzień za kółko to się nie przesadza z alkogolem. Bez tego da się żyć.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości