Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instrukcja do A119PRO
#12
(10-07-2018, 21:41:43)High napisał(a):
(10-07-2018, 21:29:03)KingOfLeon napisał(a): Udało się, oddzwonili do mnie z autorejestratory.pl i podali link do viofopolska nowego dystrybutora kamer w
Polsce który ma polskie instrukcje, mówili że to chore że ktoś sprzedaje kamery bez polskiej instrukcji wymaganej
przez prawo, poniżej macie link gdzie dostępna jest instrukcja w PL

https://www.viofopolska.pl/kamera-viofo-a119-v2

Super, choć jak na dystrybutora to dziwne że nie mają A129Duo i nie podają żadnych danych, adresu firmy a telefon jest jeden komórkowy....fb nie działa. Tworzy się konkurencja na rynku, ciekawe czy to autoryzowany dystrybutor i co z gwarancją.

Ja tam nie wiem jak działają ci dystrybutorzy koleś ze sklepu powiedział że strona jeszcze jest w budowie ale mogę sobie ściągnąć już instrukcję po polsku.

Skoro oni mają to nie wiem dlaczego inni nie mają. Chyba to nie jest filozofia przetłumaczyć kilka stron, chyba że też tak jak ja, po angielsku to tylko halo potrafią powiedzieć Wink
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]
 
Odpowiedz
#13
(11-07-2018, 10:25:28)KingOfLeon napisał(a):
(10-07-2018, 21:41:43)High napisał(a):
(10-07-2018, 21:29:03)KingOfLeon napisał(a): Udało się, oddzwonili do mnie z autorejestratory.pl i podali link do viofopolska nowego dystrybutora kamer w
Polsce który ma polskie instrukcje, mówili że to chore że ktoś sprzedaje kamery bez polskiej instrukcji wymaganej
przez prawo, poniżej macie link gdzie dostępna jest instrukcja w PL

https://www.viofopolska.pl/kamera-viofo-a119-v2

Super, choć jak na dystrybutora to dziwne że nie mają A129Duo i nie podają żadnych danych, adresu firmy a telefon jest jeden komórkowy....fb nie działa. Tworzy się konkurencja na rynku, ciekawe czy to autoryzowany dystrybutor i co z gwarancją.

Ja tam nie wiem jak działają ci dystrybutorzy koleś ze sklepu powiedział że strona jeszcze jest w budowie ale mogę sobie ściągnąć już instrukcję po polsku.

Skoro oni mają to nie wiem dlaczego inni nie mają. Chyba to nie jest filozofia przetłumaczyć kilka stron, chyba że też tak jak ja, po angielsku to tylko halo potrafią powiedzieć Wink

Prawda jest taka, że konkurencja zawsze wymusza lepsze ceny i lepszą usługę. Chwała im za to ze przetłumaczyli instrukcję.
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
#14
(11-07-2018, 10:42:25)High napisał(a):
(11-07-2018, 10:25:28)KingOfLeon napisał(a):
(10-07-2018, 21:41:43)High napisał(a):
(10-07-2018, 21:29:03)KingOfLeon napisał(a): Udało się, oddzwonili do mnie z autorejestratory.pl i podali link do viofopolska nowego dystrybutora kamer w
Polsce który ma polskie instrukcje, mówili że to chore że ktoś sprzedaje kamery bez polskiej instrukcji wymaganej
przez prawo, poniżej macie link gdzie dostępna jest instrukcja w PL

https://www.viofopolska.pl/kamera-viofo-a119-v2

Super, choć jak na dystrybutora to dziwne że nie mają A129Duo i nie podają żadnych danych, adresu firmy a telefon jest jeden komórkowy....fb nie działa. Tworzy się konkurencja na rynku, ciekawe czy to autoryzowany dystrybutor i co z gwarancją.

Ja tam nie wiem jak działają ci dystrybutorzy koleś ze sklepu powiedział że strona jeszcze jest w budowie ale mogę sobie ściągnąć już instrukcję po polsku.

Skoro oni mają to nie wiem dlaczego inni nie mają. Chyba to nie jest filozofia przetłumaczyć kilka stron, chyba że też tak jak ja, po angielsku to tylko halo potrafią powiedzieć Wink

Prawda jest taka, że konkurencja zawsze wymusza lepsze ceny i lepszą usługę. Chwała im za to ze przetłumaczyli instrukcję.

Chyba przesadzasz z tą chwałą, to ich zakichany obowiązek skoro sprzedają w PL, tak chyba mówi prawo.
Jeżeli ktoś sprzedawał bez instrukcji PL to chyba wskazuje na to jak głęboko ma w nosie i prawo i klienta.
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]
 
Odpowiedz
#15
Radzę i tak mieć instrukcję angielską, bo np. w A129 są rozbieżności/błędy porównując PL i ENG. A119 nie porównywałem, bo nie mam tej kamerki.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
#16
(15-07-2018, 08:04:16)marekelb napisał(a): Radzę i tak mieć instrukcję angielską, bo np. w A129 są rozbieżności/błędy porównując PL i ENG. A119 nie porównywałem, bo nie mam tej kamerki.

Pewnie kwestia tego kto tłumaczył: translator, chińczyk, polak Wink
Aktualny dorobek:

[Obrazek: aktualny-dorobek.jpg]
 
Odpowiedz
#17
(15-07-2018, 08:04:16)marekelb napisał(a): Radzę i tak mieć instrukcję angielską, bo np. w A129 są rozbieżności/błędy porównując PL i ENG. A119 nie porównywałem, bo nie mam tej kamerki.

Hahahahahaha

No bez przesady, to nie instrukcja rozbrajania bomby atomowej....
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
#18
Panowie, wy tak serio? To nie prom kosmiczny.
 
Odpowiedz
#19
(15-07-2018, 18:26:34)High napisał(a): Hahahahahaha

No bez przesady, to nie instrukcja rozbrajania bomby atomowej....

(15-07-2018, 20:16:24)andrzej2212 napisał(a): Panowie, wy tak serio? To nie prom kosmiczny.

Pewnie, że nie. W takim razie po co w ogóle instrukcja. Po co wiedzieć, np. że jakiś przycisk trzeba nacisnąć dłużej, żeby wywołać inną funkcję i ogólnie. Przyznać się, kto nigdy nie zajrzał do instrukcji kamerki, bo mu coś nie działało. Raczej wielu, co widać po wpisach wielu użytkowników. A Wy sami nigdy nie potrzebowaliście pomocy, dodatkowych informacji? Czymże jest forum, jak nie dodatkową instrukcją obsługi?
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
#20
Ja hołduję zasadzie "jeżeli wszystkie sposoby zawiodą, przeczytaj instrukcję obsługi"Smile
 
Odpowiedz
#21
(16-07-2018, 10:10:41)andrzej2212 napisał(a): Ja hołduję zasadzie "jeżeli wszystkie sposoby zawiodą, przeczytaj instrukcję obsługi"Smile

Ja też. To już nie wczesne lata 90te, gdzie pierwsze TV z rozbudowanym menu były niczym chiński alfabet.
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
#22
Nie wiem skąd pogłoska, że w A119 PRO z dystrybucji Luxury Goods nie ma polskiej instrukcji. Pewnie jakiś FAKE NEWS albo konkurencja ;)
[Obrazek: img0129.jpg]
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości