Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytaj Viofo
#12
Czyli typowe cwaniaczki ktore przez cale zycie (10 lat) sprzedawali "zapalki" i po takim czasie wyweszyli biznes w wideorejestratorach i teraz w nieuczciwy sposob cyrkowania i robuenia show jacy to sa pomocni i jak to rozdaja wszystko za darmo probuja zepsuc rynek ?

Ja nie mowie ze nie chce kupowac taniej. Chcialbym kupuc A129 Duo za 700 zl. Kupilem w WR24 na promocji za 800 z wysylka DHL za free. Przyssawek dodatkowych do kabla mi nie dali. Tez nie sprzedali bo widocznie nie mieli. Moglem kupic z chin za 600 ale zalezalo mi na PL instrukcji i GW w PL.

Uwazacie sie za powazna firma. Chcecie byc tacy cool. Kupcie reklame na forum i po sprawie. Nie trzeba cyrkowac i robic ustawionych postow. Stac Was rozdawac PL instrukcje ktore kosztuja. Chyba ze macie za free bo skopiowaliscie od konkurencji ? Stac was rozdawac za free naklejki ? One tez z nieba nie spadaja. A nie stac wykupic reklame na autowrzuta ? Mysle ze w ten sposob szybciej traficie do ludzi a nie poprzez ten cyrk ktory od jakiegos czasu robicie

Ja tez chcialbym dostac cos za free. Moze wyslecie mi kabel hardwire ? Bo czuje sie oszukany. Kupilem A129 a trybu parkingowe nie mam. Przycisku nie mam bo bylo jasno napisane ze to opcja ale kabelek ?

A teraz korzystajac z Waszej obecnosci prosze sie dowiedziec jaka wtyczka wtyczka prosta czy katowa bedzie zakonczony kabel H-W. I jesli katawa to czy nie bedzie kolidowala z wtyczka do tylnej kamery ? Jesli prosta to jaki sens bylo stosowac wtyczke katowa do tylnej kamety skoro do H-W stosuja prosta tworzac pewnego rodzaju choinke na przedniej szybie. Logicznie mozna wytlumaczyc wtyczke katowa do kamery tylnej. Ale brak przedluzonej katowej wtyczki do H-W chyba ciezko zrozumiec ?
 
#13
(04-08-2018, 15:14:18)ViofoPolska napisał(a): (...)
Liczymy na to że za jakiś czas ucieszycie się z naszej obecności, jeżeli mamy usunąć konto, nie ma problemu.

Nasze wsparcie również się skończy nim na dobre się zaczęło.

Bardziej myślicie o sobie, czy klientach - pytam, bo ta druga część wypowiedzi, brzmi wręcz odpychająco ?
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
#14
@luk4as
będziemy odpowiadać na merytoryczne pytania

1. instrukcje kosztowały nas 4 godziny pracy na przetłumaczenie i robimy to dla klientów bez różnicy czy naszych czy innych, na każdej instrukcji jest nasze logo i adres sklepu więc to jednocześnie dla nas reklama, więc instrukcja dla każdego z naszą reklamą Smile to tak jak tysiące aplikacji na telefon Smile

2. czy stać nas rozdawać naklejki za free? Jeżeli tym możemy rozwiązać czyiś problem to tak, to również forma reklamy, coś na zasadzie dostałeś coś za free i pamiętaj że jest taka firma która posiada stronę ViofoPolska Smile
pod naszym rozdawnictwem pochwaliłeś nas, skąd teraz niechęć ?

3. Skąd wiesz jaka jest umowa z autowrzuta? Skąd wiesz czy nie zapłaciliśmy?

4. "ja też chciałbym dostać coś za free" już szykowaliśmy dla Ciebie gratis ale nie pochwalasz rozdawnictwa Smile

5. wtyczka prosta czy kątowa, zadaliśmy właśnie pytanie technikom z centrali, proszę pamiętaj że to nie my produkujemy i konstruujemy kamery.

@hsurim
rozumiem że przeczytałeś nasz wpis, zanim wyciągnąłeś zdanie z kontekstu, chodzi nam o to że nasz cel na forum to wspieranie użytkowników VIOFO, rozwiązywanie problemów, dawanie rabatów więc jeżeli to komuś nie pasuje to albo proszę nie zaglądać do tego wątku w którym będziemy pomagać a nie "wojować" albo zgłosić nam że nie pasuje mu to że jesteśmy na forum, podejmiemy decyzję jeżeli będzie taka wasza wola to znikniemy

to był sens podsumowania wpisu.


PS
pomagamy klientom, kolega w jednym wątku chwali w drugim mówimy że robimy show.
Zastanawia nas czym jest spowodowane takie zachowanie?
 
#15
@ViofoPolska absolutnie nic do Was nie mam. Kazdy doceni pomoc czy jesli chodzi o wyslanie instrukcji czy tez naklejek. Pochwalilem bo kazdy o zdrowych zmyslach chwalilby takie podejscie tylko w pewnym momencie jak czlowiek zauwazy pewne dziwne zaleznosci miedzy kilkoma postami i kilkona uzytkownikami i kilkoma wpisami to moze dojsc do wniosku ze taki Pan z ViofoPolska siedzi sobie przed komputerem i z dwoch roznych IP zadaje pytania i sam sobie odpowiada chealac siebie - narcyz ? To chyba nie tylko ja zauwazylem. I to mi sie nie spodobalo. Nie mam nic przeciwko pomocy czy rozdawnictwu ale nie lubie obludy. I moze sie okazac ze ktos kto potrzebowal instrukcje czy naklejke jest wyimaginowana osoba przez ViofoPolska zeby wlasnie zrobic SHOW. Obym sie mylil ale na logike wiele wskazuje ze sie nie pomylilem. Zreszto to nie tylko mi sie rzucilo w oczy.

To tak jakby autowrzuta oglosila loterie ze kazdy kto poda w profilu swoje pelne dane ma szanse wygrac A129 Duo. Oczywiscie A129 nigdy gizycznie nie bylo i juz z samego zalozenia A129 wygral Jan Kowalski a pozyskabe dane zostaly sprzedane. Fajny pomysl na loterie prawda ? Kazdy chcialby wygrac a to bylo wlasnie SHOW. A nawet jak A129 byla fizycznie to dziwnym trafem Janem Kowalskim okazal sie @pizdys Tongue

Duzo wskazuje na to ze King potrzebowal instrukcji PL. Mial 3 egzemplarze na biurku juz wydrukowane i jeszcze jeden w PDF a mimo to zalozyl watek ....

ViofoPolska potrzebujesz instrukcjo do WR1 po PL. Znalezienie jej w gogle zajmuje 10 sekund. Zalozenie konta na AW i napisamie posta zajmuje 2 minuty plus czaa oczekiwania na odpowiesz. Co robisz ? ....
 
#16
Ja mam takie pytanie czy są albo planujecie uchwyty kulkowe, w sensie, że obracane (takie jak np. w Yi).

Kupiłem uniwersalny ale średnio to pasuje. kamera ciężko się wpina i dużo odstaje.
 
#17
@Zairon
uchwyty kulowe dostępne są w zestawie z wideorejestratorem Viofo A119 PRO
niemniej jednak z praktycznego punktu widzenia uchwyty naklejane na szybę o ile
nie zmienia się lokalizacji kamery, są o wiele lepsze.
Wkrótce w naszym sklepie pojawią się uchwyty kulowe jako akcesoria do dokupienia.
 
#18
(06-08-2018, 10:06:45)ViofoPolska napisał(a): @Zairon
uchwyty kulowe dostępne są w zestawie z wideorejestratorem Viofo A119 PRO
niemniej jednak z praktycznego punktu widzenia uchwyty naklejane na szybę o ile
nie zmienia się lokalizacji kamery, są o wiele lepsze.
Wkrótce w naszym sklepie pojawią się uchwyty kulowe jako akcesoria do dokupienia.

W Yi właśnie jest kulowy naklejany. Nie przepadam za ssawką  Undecided tak czy owak dzięki, zawsze to jakaś większa możliwość personalizacji.
 
#19
(03-08-2018, 14:13:02)michal napisał(a): Kiedy będzie wprowadzony tryb Low-Bitrate dla kamerki A119 PRO i w jaki sposób będzie on realizowany?

Niestety Viofo nadal rozważa wprowadzenie LB dla A119 Pro ale na chwilę obecną nic nie zostało ustalone, żadna decyzja nie zapadła.

Więc póki co nie pozostaje nic innego jak czekać.
 
#20
A jak wygląda tryb LoB dla kamery A129? Kiedy? Z kablem czy bez?
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
#21
LB z kablem, kabel powinien być dostępny w ciągu 2 tygodni, u nas pojawi się chwilę później.
 
#22
Potwierdzone ze jednak do LoB będzie wymagany kabel?
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości