Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytaj Viofo
#78
Jeszcze nie ale dajmy im czas bo dopiero w weekend dałem im materiały.

Ale dla mnie filtr CPL wieczorem i w nocy na chwilę obecną jest bezużyteczny a sięganie i zdejmowanie go co chwila nie widzi mi się ;/
Tak wiem nocą nie fotografujemy z filtrem CPL i jak już to o zmierzchu lub w pełni używa się szarych połówek ale tutaj nie ma ostrości chyba, że podjedziemy bardzo blisko do auta.

Nie oszukujmy się ale za cenę tego filtra mam filtr kołowy 55mm Hoya do mojej lustrzanki Sony A77
 
#79
A bez filtra lepiej mieć włączony czy wyłączony wdr w A119?
Viofo A119 z gps
 
#80
WDR ma byc na wartosci domyslnej, domyslna to taka ktora po wybraniu ustawien domyslnych jest zaznaczona domyslnie.

[Edit]
Ahhhh sorry to temat "zapytaj Viofo"...
... juz zmykam... Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
#81
Nu nu Smile
 
#82
Witam, nie znalazłem nigdzie informacji o klasie szczelności IP tylnej kamery od VIOFO A129
Brak przeszklonej tylnej części pojazdu skłania jedynie do zamontowania kamery na zewnątrz, czy taki montaż jest możliwy ?
Czy VIOFO dysponuje ewentualnym zamiennikiem o odpowiedniej klasie szczelności do montażu na zewnątrz ? lub innym rozwiązaniem do adaptacji obecnej kamery ???
Czy jest możliwość dokupienia samej tylnej kamery do A129 ? (cena?)
Myślę, że temat typowej kamery zewnętrznej jest wart uwagi.
 
#83
(15-08-2018, 15:45:24)Darek napisał(a): Witam, nie znalazłem nigdzie informacji o klasie szczelności IP tylnej kamery od VIOFO A129
Brak przeszklonej tylnej części pojazdu skłania jedynie do zamontowania kamery na zewnątrz, czy taki montaż jest możliwy ?
Czy VIOFO dysponuje ewentualnym zamiennikiem o odpowiedniej klasie szczelności do montażu na zewnątrz ? lub innym rozwiązaniem do adaptacji obecnej kamery ???
Czy jest możliwość dokupienia samej tylnej kamery do A129 ? (cena?)
Myślę, że temat typowej kamery zewnętrznej jest wart uwagi.
Obawiam się, że nie ma i nie będzie gotowego rozwiązania Twojego problemu. Może warto przemyśleć opcję skombinowania jakiegoś plastikowego przeźroczystego pudełeczka, do którego włożysz tylną kamerkę i w ten sposób dodatkowo zabezpieczysz przed zamoczeniem. Generalnie jakiś self-made patent. Ewentualne SIV S10, ale ta kamera nie jest tak zaawansowana funkcjonalnie jak A129.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
#84
Cos ala i bedzie Pan zadowolony

https://i.ebayimg.com/thumbs/images/g/UN...s-l225.jpg
 
#85
@evad Dzięki, rozważałem SIV S10 i jak już to skłaniałbym się ku SIV M9S (mocowanie, mniej kabli) jednak to nie A129 więc będę drążył temat...

@luk4as o o... coś w ten deseń Smile ale jeszcze musi to jakoś wyglądać bo VIOFO gotowe będzie zarzucić "profanację"... Smile
no ale kto nie ryzykuje - szampana nie pije Smile

@luk4as - nie "Panuj" bo źle mi z tym... Smile
 
#86
(15-08-2018, 15:45:24)Darek napisał(a): Witam, nie znalazłem nigdzie informacji o klasie szczelności IP tylnej kamery od VIOFO A129
Brak przeszklonej tylnej części pojazdu skłania jedynie do zamontowania kamery na zewnątrz, czy taki montaż jest możliwy ?
Czy VIOFO dysponuje ewentualnym zamiennikiem o odpowiedniej klasie szczelności do montażu na zewnątrz ? lub innym rozwiązaniem do adaptacji obecnej kamery ???
Czy jest możliwość dokupienia samej tylnej kamery do A129 ? (cena?)
Myślę, że temat typowej kamery zewnętrznej jest wart uwagi.

A rozważałeś instalacje kamery w kloszu lampy tylnej? Ja znajomemu zainstalowałem tylną kamerę w kloszu jednej z lamp cofania w dostawczaku Big Grin Działa super.
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
#87
Albo pokusic sie o cus takiego

https://www.google.pl/search?q=obudowa+k..._MvTDGLj5M:

I sprobowac tam wcisnac viofo. Pelna profeska wyjdzie
 
#88
@High, ciekawy pomysl!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości