Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G1W (Novatek NT96650) czyli TOPowa kamera za 150zl?
(27-08-2018, 17:20:16)Maverick09 napisał(a):
(27-08-2018, 16:41:46)High napisał(a): Polecam na kondensatorach Big Grin
Dokładnie tak, jedyna wada to to ze nie odpalisz kamerki nawet na chwilę bez podpinania napiecia, poza tym same plusy.

Dzieki za odpowiedz . To mozecie jeszcze na koniec mi polecic cos porownywalnego co mialem tak do 200-250zl ? 
Czy np G1WC ma takie kondensatory ?
 
Odpowiedz
je
(28-08-2018, 11:26:08)beavis napisał(a): Czy np G1WC ma takie kondensatory ?
jeżeli myslisz o tej https://www.wideorejestratory24.pl/kamer...viofo-g1wc to w opisie jest kondensator
ale czy nie lepiej troszke odłozyć i kupić coś z  nowszych i sprawdzonych w boju konstrukcji np Viofo? bądz co bądz to inwestycja na dłużej.
 
Odpowiedz
(28-08-2018, 12:27:56)Maverick09 napisał(a): je
(28-08-2018, 11:26:08)beavis napisał(a): Czy np G1WC ma takie kondensatory ?
jeżeli myslisz o tej https://www.wideorejestratory24.pl/kamer...viofo-g1wc to w opisie jest kondensator
ale czy nie lepiej troszke odłozyć i kupić coś z  nowszych i  sprawdzonych w boju konstrukcji np Viofo? bądz co bądz to inwestycja na dłużej.

ok.. to jakie modele masz na mysli? Bo viofo widze kilkanascie modeli.. Moglbys podac jakies przyklady..dzieki z gory!
 
Odpowiedz
Widze ża nie jestes w temacie, ja nie chce tu uprawiać krypto reklamy, ani namawiać Cię do zakupu konkretnego modelu, na dzień dzisiejszy wszystkie modele z serii A 1xx. sa warte kazdej wydabej złotówki ale dominator jest tylko jeden.Poczytaj. i sam zdecyduj....
i jeszcze jedno wszystkie modele z serii Viofo A-1xx maja kondensatory
 
Odpowiedz
Witam 

ja z innym problemem (chyba go nie było jeszcze).

Kamerka G1WH juz paroletnia, nagrywa bez problemów, data utrzymuje sie po odłączeniu zasilania...
Problem jest taki że po odłączeniu zasilania kamerka wyłącza sie i włącza kilkukrotnie (5-6 razy) tak nie do konca włacza bo zdazy pokazać logo i sie rozłącza i tak kilka razy.
Gdzie tkwi problem ? Kamera ma kilka lat wiec moze bateria ? Ale z drugiej strony date i godzine trzyma. Grzebałem w ustawieniach ale nic nie znalazłem a na tych samych jeszcze niedawno działała ok.
Co do nagrywania z podpietym zasilaniem nie ma problemów sprawdzałem.
 
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=XTv8iCXhZLo




to jest klasyczny przyklad "padnietej" baterii w G1W/G1WH/LS300W/GT300W/LS330W/LS430W/LS360W/LS460W na 100%,
Dzieje sie tak bo bateria daje okolo 3.7V (niby naladowana), ale pod obciazeniem startujacej kamery nadle spada do 2.8V i nie ma "sily" utrzymac kamery wlaczonej, kamera sie wiec natychmiast wylacza a bateria nagle zyskuje 3.7V udajac znowu naladowana... i tak w kolko.

mozesz kamere ladowac caly dzien ale i tak padnie po kilku sekundach....klasyka gatunku! i przyklad dla innych, jak macie takie objawy to juz zamawiajcie baterie...

moja LS300W tez tak miala...

bateria jaka tam wchodzi to:

BEP402030  3.7V 300mAh (3cm x 2cm) Li-Ion
mozna tez BEP502030 3.7V 250mAh,(3cm x 2cm) Li-Ion

trzymac sie wymiarow 3cm x 2cm 
max wymiary to:
5mm x 30mm x 40mm/ (450-500mAh) 
6mm x 25mm x 40mm/ (450-500mAh) 
6mm x 20mm x 40mm/ (350-400mAh),

warto szukac baterii z zabezpieczeniem (przeladowanie/zwarcie itp....) Li-Ion :!!!:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Tylko znalezienie baterii li-ion graniczy z cudem. Jakiś czas temu szukałem, bo w mojej kamerce po odłączeniu zasilania występuje ten sam problem i niestety nie znalazłem baterii li-ion. Li-pol można kupić bez problemu, ale one nie mają tych zabezpieczeń
 
Odpowiedz
Jest niestety wielce prawdopodobne ze producenci kamer oszukuja i pomimo nazw na pudelkach o Li-On sa tam Li-Po.
Ale ja tego nie pisalem....
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
własnie miałem pisać czy ktoś zna dobre miejsce na zakup tej baterii ale widze ze bedzie z tym problem ...
 
Odpowiedz
(29-09-2018, 11:03:38)pizdys napisał(a): Jest niestety wielce prawdopodobne ze producenci kamer oszukuja i pomimo nazw na pudelkach o Li-On sa tam Li-Po.
...
Czy Li-po to nie przypadkiem odmiana akumulatora Li-jon?
 
Odpowiedz
czyli co kupowac Li-PO czymś to grozi tak naprawde ? Nie wiem na ile mam sie bać tych wysokich temperatur itp

czy moze da sie wlutowac jakiś kondensator - przecież potrzeba tylko chwile na podtrzymanie aby zakończyć ostatnie nagranie ....co radzicie bo ta dyskoteka z włączaniem i wyłączaniem juz denerwuje ....
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości