Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
@zarebski81 sprzedawca zapewne zaproponowal Ci rozwiazanie na miare Twojego budzetu

Mial Ci proponowac B-124 ? Za 1200 zl ?

@pizdys a co Ty myslisz o DOD DP4 w stosunku do Viofo Hardwire 3 przewidy ? Mysle ze to beda urzadzenia tej samej klasy jesli chodzi o ochrone aku. Jednak Vico wyglada porzadnie w stosunku tych dwoch wspomnianych.

Jakbys @pizdys mial chwilke wolnego czasu to sprobuj przetestowac hardwire Viofo tak dla swietego spokoju zeby potwierdzic moja teze ze Hardwire Viofo 3 przewody jest dobre do sterowaniem LB a nie ochrona aku ...
 
Odpowiedz
(15-09-2018, 16:06:22)luk4as napisał(a): @zarebski81 sprzedawca zapewne zaproponowal Ci rozwiazanie na miare Twojego budzetu

Mial Ci proponowac B-124 ? Za 1200 zl ?

@pizdys a co Ty myslisz o DOD DP4 w stosunku do Viofo Hardwire 3 przewidy ? Mysle ze to beda urzadzenia tej samej klasy jesli chodzi o ochrone aku. Jednak Vico wyglada porzadnie w stosunku tych dwoch wspomnianych.

Jakbys @pizdys mial chwilke wolnego czasu to sprobuj przetestowac hardwire Viofo tak dla swietego spokoju zeby potwierdzic moja teze ze Hardwire Viofo 3 przewody jest dobre do sterowaniem LB a nie ochrona aku ...
Generalnie akumulatory ołowiowe nie nadają się do takich zastosowań bo można je uszkodzić.
Pytanie czy kabel Viofo ma jakiś układ logiczny czy tylko proste diody z rezystorami do odcięcia zasilania.
Ale tak czy inaczej lepiej zainwestowac w podtrzymanie którego rozładowanie nie wpływa na funkcjonalność auta i nie wylaczy nam rejestratora w niespodziewanym czasie. Przy podtrzymaniu mamy świadomość czy rejestrator wyłączy sie za 8, 24 czy 40 godzin.

Wysłane z mojego Unknown przy użyciu Tapatalka
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
DP4 sprzedajemy masowo od jakichś 2, może nawet 3 lat, jako uniwersalny i niedrogi adapter do każdego rejestratora, bo na wyjściu ma gniazdo zapalniczki zamiast kabla USB. Fakt, że napięcie odcięcia jest dość niskie (jest zresztą podane w opisie na stronie), ale stopa reklamacji jest śladowa, nawet zimą, więc raczej nie jest z tym adapterem tak źle jak się wydaje..

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Jakie podtrzymanie jest tu przez Was polecane najbardziej?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
A ogólnie sam używam i chętnie polecam Vico Power Plus, ale niestety jego cena jest istotną barierą dla większości klientów, szczególnie tych kupujących tańsze kamery.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
(15-09-2018, 16:19:23)evad napisał(a): A ogólnie sam używam i chętnie polecam Vico Power Plus, ale niestety jego cena jest istotną barierą dla większości klientów, szczególnie tych kupujących tańsze kamery.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Trzeba podkreślić że każde rozwiązanie jest odpowiednie do poziomu wydanych pieniędzy. Wszelkie kable do 150 zł spełniają swoja funkcję lepiej lub gorzej. Pewnie że lepiej mieć kabel z zabezpieczeniem niż bez, ale to rozwiązanie na dłuższą metę nie służy akku .
Tak jest skonstruowany świat, by mieć komfort czy spokojną głowę trzeba zapłacić dużo większe pieniądze.
Nie jestem tu wyjątkiem, zastanawiam się od pół roku nad zakupem Cellinka. Teraz gdy A129Duo ma tryb LB mam kolejny argument by to zrobić.


Wysłane z mojego Unknown przy użyciu Tapatalka
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
(15-09-2018, 15:46:11)zarebski81 napisał(a): Dzięki. Super wizualizacja. Muszę to przemyśleć.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Jakie wg Ciebie jest zatem najlepsze rozwiązanie na zasilanie kamery?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ps. Krytykowane urządzenie kupiłem na Wideorejestratory. Sprzedawca nic takiego mi przez tel nie mówił....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Testuje teraz ta wersje beta oprogramowania
Pewnie to moja wina, ale wygląda to następująco.
Ustawiam tryb LB z poziomu samej kamery (W aplikacji nie widzę tej opcji). Zatem wcześniej muszę wyłączyć Wifi aby móc ustawiać parametry na samym urządzeniu. Na koniec ponownie włączam Wifi i wchodzę prze app aby formatować kartę. Na koniec wznawiam nagrywanie i opuszczam auto. Po jakimś czasie wracam i widzę, że kontrolka rec miga a ja nie mogę wejść w ustawienia urządzenia przez aplikacje. Co prawda łącze się z urządzeniem ale aplikacja pokazuje, że kamera nie nagrywa (czerwony przycisk w aplikacji jest szary). Nie mogę też wejść w aplikacji w nagrania (brak plikow). W urządzeniu nie mogę obudzić ekranu aby upewnić się, że wifi jest wyłączone. Zatem wyłączam kamerę i włączam ja ponownie. Okazuje się, że wifi jest wyłączone. Po włączeniu wifi mogę przez apke połączyć się z kamerą i widzieć nagrania. Taki proces powtarzałem już 3 razy. Może robię coś źle? Jeżeli nie to wracam do wersji 1.3

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Właśnie po raz kolejny wróciłem do auta. Teraz wszytko gra, ale wcześniej nie włączyłem ponownie Wifi.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Ja mimo ze mam i B-124 i Neo EXT i Neo9 zastanawiam sie nad kablem hardwire Viofo 3 przewody do sterowania LB. Chociaz aktualnie zauwazylem ze jak zamykam auto to LB wchodzi w tryb jazdy od trzasniecia drzwiami. Wiec moze kabel bedzie zbedny ..
 
Odpowiedz
(15-09-2018, 16:33:00)luk4as napisał(a): Ja mimo ze mam i B-124 i Neo EXT i Neo9 zastanawiam sie nad kablem hardwire Viofo 3 przewody do sterowania LB. Chociaz aktualnie zauwazylem ze jak zamykam auto to LB wchodzi w tryb jazdy od trzasniecia drzwiami. Wiec moze kabel bedzie zbedny ..
No właśnie @luk4as, też to dziś zauważyłem że LB włącza się od trzaśniecia drzwiami. A może to raczej g-sensor blokuje. Muszę to jeszcze sprawdzić

Wysłane z mojego Unknown przy użyciu Tapatalka
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
(15-09-2018, 16:33:00)luk4as napisał(a): Ja mimo ze mam i B-124 i Neo EXT i Neo9 zastanawiam sie nad kablem hardwire Viofo 3 przewody do sterowania LB. Chociaz aktualnie zauwazylem ze jak zamykam auto to LB wchodzi w tryb jazdy od trzasniecia drzwiami. Wiec moze kabel bedzie zbedny ..

Przy moim NEO9 i hardwire Viofo 3-żyłowy (testowy) kamera wychodzi z LB po przekręceniu kluczyka i ponownie wchodzi w LB po zgaszeniu silnika.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Fajna sprawa. Mam madzieje ze w oficialnym kably przemysla wtyczke i bedzie super
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości