Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
Wszystko zamknięte,program uruchamia się bardzo wolno ale pokazał mi wreszcie D ale na dole wartość 512 ,zamieniłem to na 32... i lipa,program nie odpowiada.Może to wina systemu Win 10 x 64bit.Nie jestem specjalnie błyskotliwy ale z formatowaniem czegokolwiek do tej pory problemów nie miałem.Spróbuję jeszcze na Win 7 ,również na innej karcie.
 
Odpowiedz
dziala na win 10 x64, upewnij sie ze litera dysku to litera karty pamieci,
Allocation unit size domyslnie (32768 byte)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Dokładnie tak jest ,nazwa dysku to D (E to jest stacja dysków,C-twardziel) ilość jednostek 32768.Ale coś idzie do przodu,właśnie dostałem komunikat,że "This drive too small for FAT 32.Znasz ten program z pewnością jak własną kieszeń i wiesz,że to co opisuję nie wyciągnąłem z kapelusza.Przede wszystkim po ściągnięciu nie otwiera się od razu,ale dopiero po 3,4 minutach.System w lapku stoi na dysku SSD 120 GB ,wolnej przestrzeni mam jeszcze dobre 70 GB,zresztą to nie dysk talerzowy by ilość materiału opóźniała start programu czy aplikacji.Dysk jest stosunkowo nowy,wszystkie aplikacje otwierają się błyskawicznie,zresztą za pierwszym razem tak było ale jak już system przeczytał kartę dzieje się wszystko bardzo wolno.Jeszcze nie zacząłem ustawień tej kamerki a mam już serdecznie dość.FAT domaga się karty min 64 GB za każdym razem dostaję ten sam komunikat.W MediaExpert widziałem dziś Samsung Pro,te biało-czarną z czerwonym paskiem pośrodku za 79 pln ale też 32 GB.Może lepiej kupić tę lepszą i spróbować na niej coś zrobić bo mnie to wygląda na to,że to ta moja karta stwarza problemy i nie daje sie sformatować.Spróbuję jeszcze jakimś innym programem ją sformatować ,zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Odpowiedz
@corse, czy jestes pewny ze karta jest oryginalna i sprawna?
pamietaj ze:
+ karta musi byc sprawna
+ formatowana przez czytnik (nie kabel z kamery)
+ wszytskie okna musza byc zamkniete.
+ karta musi byc wieksza niz 64GBi byc w standardzie SDXC (32GB ma standardowo fat32)

program naprwno dziala, po tylu stronach w temacie nie bylo zgloszen o problemie w sprawie dzialania tego programu.

sprawdz karte tym programem (wykonaj pelny test):
http://trajano.webd.pl/pliki_aw/karta_pa...2testw.exe
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Z ciekawości ściągnąłem i zainstalowałem program na Windows 8.1 64bit. Otwiera się w sekundę po uruchomieniu i równie szybko formatuje...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Zrobiłem to na drugim laptopie również w sekundę (Win 7 x 32bit).Tylko takie pytanie .Czy pasek postępu po sformatowaniu wciąż pozostaje zielony ?
 
Odpowiedz
@jsp21, cale szczescie kamera nie ma tych funkcji... sa one bardzo zawodne i w niczym nie pomagaja,
nie dzialaja dokladnie i na tyle szybko aby w czyms pomoc (w zadnej kamerze).

Napewno sugerowanie sie tymi funkcjami przy zakupie kamery to przerost formy nad trescia,
to kamera samochodowa a nie radar i uwierz mi nie ma sensu uzywac takich funkcji nawet kiedy sa w kamerze, po kilku miesiacach alarmy sa tak czeste i jest ich tak duzo, ze sie do nich przyzwyczajasz i w ogole na to nie reagujesz.

Byc moze dzialalo by to lepiej gdyby droga byla idealnie czarna, z idealnie czystymi pasami ruchu,
niestety takich na swiecie nie ma, a lekki deszcz sprawia ze kamera widzi slabiej a pasy drogi sa malo widoczne.

Kamera nie widzi tyle ile czlowiek, i nie reaguje z odpowiednim wyprzedzeniem,
pewne jest jedno, napewno denerwuje i tym chyba tylko podnosi "cisnienie" kierowcy sprawiajac ze ciezko nie zareagowac na czas Wink
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(20-09-2018, 21:05:57)corse napisał(a): Zrobiłem to na drugim laptopie również w sekundę (Win 7 x 32bit).Tylko takie pytanie .Czy pasek postępu po sformatowaniu wciąż pozostaje zielony ?
U mnie akurat jest niebieski i taki pozostaje.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Nie ma znaczenia kolor bo to systemowe ustawienie windowsa, moze byc nawet rozowe, wazne czy format karty jest zmieniony.

Ale w kamerach viofo nie trzeba formatowac w komputerze bo kamera sama to robi prawidlowo.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedzi. 

Czy karta przeze mnie podana uważana jest za trwała? 
Ponoć transcend pro evolution taka jest, ale czy pasuje na sto proc do tej kamery? 
Jeśli obie ok to która lepsza? 
Transcend jest droższa.
 
Odpowiedz
Ja dodam od siebie, ze 32GB to trochę za mała. Za wiele nie nagrasz w 2K. Wydaje mi się, ze takie minimum to 64GB do A119
A129 Plus-G   i G1WH
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 5 gości