Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
@corse, miło slyszec, ze wiedza z forum sie przydala,
Jakby cos jeszcze sprawiało problem to pisz.

Co fo danych GPS na ekranie to one sa w menu w pozycji:
GPS info stamp:
All info (wszystkie informacje)
Speed (tylko predkosc)
Coordinates (wspolrzedne geograficzne)

Jak sie nie myle te dane pomimo ze beda wylaczone, to zapis mimo to bedzie w pliku mp4 zaimplementowany, co oznacza ze w pozniejszym czasie mozesz miec do nich dostep np z poziomu odtwarzacza.(pomimo ze na filmie brak tych danych). Chyba ze GPS calkowicie bedzie wylaczony.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Właśnie odebrałem z paczkomatu moje drugie A129 duo Smile Ekipa pana Dawida działa w szalonym tempie, dostawa na drugi koniec Polski poniżej 24h - szacun! Wgranie firmware'u 1.42B, szybkie przeklikanie przez menu, poustawianie wszystkiego i kombajn już kosi Smile

Low Bitrate hula, kamera przełącza się w ten tryb obwieszczając światu ów fakt trzema piknięciami.

Post nie wnosi nic merytorycznego, ot tak po prostu cieszę się, że na ten wątek forum trafiłem i dzięki Wam mam wrażenie dobrze wydanych hajsów Smile
 
Odpowiedz
Witam.
W końcu zdecydowałem się na A129 Duo, przede wszystkim z uwagi na zmiany opisywane w nowym Firmware co do trybu parkingowe low bitrate.
Otrzymałem kamerę z V1.3 Firmware.
Bardzo proszę o link, żeby pobrać v1.42b Firmware.
Z góry dzięki.
 
Odpowiedz
Link zostal podany 3 strony wczesniej
 
Odpowiedz
(22-09-2018, 11:47:05)luk4as napisał(a): Link zostal podany 3 strony wczesniej

Szukam tego linku od 10 strony do tylu i nie widzę.
Wyszukiwanie też nic nie daje.
 
Odpowiedz
To zerknij 20 stron wstecz. Nikt z nas nie pamieta linku na pamiec wiec czy Ty czy my i tak musimy szukac linku na forum. A to chyba Ci na nim zalezy bo nam 1.42 smiga az milo
 
Odpowiedz
Lightbulb 
(22-09-2018, 12:01:55)luk4as napisał(a): To zerknij 20 stron wstecz. Nikt z nas nie pamieta linku na pamiec wiec czy Ty czy my i tak musimy szukac linku na forum. A to chyba Ci na nim zalezy bo nam 1.42 smiga az milo

Ty wcale nie musiałeś pisać, chyba że robisz to z nudy. Nie masz, nie wiesz, nie chcesz - przejdź obok. Dzięki.


PS:
Żeby wyszukiwarką w tym wątki można trafić było na link

VIOFO A129 DUO 1.42 Firmware (1.42b Firmware)

http://trajano.webd.pl/pliki_aw/firmware...FWA129.bin
 
Odpowiedz
Hmmm...jesli Ty masz problem ze znalezieniem linku gdzie zarowno ja jak i @pizdys wkleil link to czy nie bedziesz mial problemu z obsluga kamery ?

Ja rozumiem ze masz problem i radzisz sie jak go rozwiazac ale naprawde nikt z nas nie pamieta linkow skladajacych sie z 50 znakow. Na strone producenta tez Cie nie przekieruje bo jest to wersja beta i producent nie wrzucil tego w oficjalu. Jakbys okazal chociac troszke checi znalezienia to wszedlbys na moje 4 ostatnie wpisy i mialbys jak wol podany link
 
Odpowiedz
Tutaj jest 1.42B do pobrania i z opisem:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid267187
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(22-09-2018, 00:46:18)pizdys napisał(a): @corse, miło slyszec, ze wiedza z forum sie przydala,
Jakby cos jeszcze sprawiało problem to pisz.

Co fo danych GPS na ekranie to one sa w menu w pozycji:
GPS info stamp:
All info (wszystkie informacje)
Speed (tylko predkosc)
Coordinates (wspolrzedne geograficzne)

Jak sie nie myle te dane pomimo ze beda wylaczone, to zapis mimo to bedzie w pliku mp4 zaimplementowany, co oznacza ze w pozniejszym czasie mozesz miec do nich dostep np z poziomu odtwarzacza.(pomimo ze na filmie brak tych danych). Chyba ze GPS calkowicie bedzie wylaczony.
W tym problem,że takie własnie mam ustawienia.Początkowo myślałem,że może to nie jest moduł GPS a jedynie aktywny zasilania.Zresztą jak kupowałem tę kamerkę to myślałem,że ona jest bez GPS bo na pudełku jest tylko napis A 129 Duo.Szybko więc zamówiłem moduł w WD24.Zajrzałem jednak  na kod kreskowy z tyłu przedniej kamery i widzę ,że pierwsze litery to A129DG...Konsultant potwierdził,że kamera bez GPS nie ma litery G w kodzie.Podłączyłem więc zakupiony moduł i jest dokładnie to samo:antena GPS po prawej stronie ekranu (z sygnałem lub bez),prędkość w km/h ale nie widzę współrzędnych.Zatem dokładnie jak z moim modułem (w ustawieniach mam wszystkie).Taki szczegół i specjalnie mi nie przeszkadza.Ściągnę apkę do przetwarzania danych z urządzenia wyposażonego w GPS i zobaczymy co będzie dalej.Moduł oczywiście odesłałem bo dwa są mi zbędne.Swoją drogą myślałem,że tych ustawień jest o wiele więcej,w rzeczywistości wszystko okazało sie banalnie proste.Zastanawiałem się natomiast czy nie lepsze miejsce dla tej kamery byłoby zaraz nad deską rozdzielczą,nie próbowałem tego rozwiązania ale dziś widziałem auto,które miało kamerę właśnie nad deską.Ale już po sprawie bo zamontowane.
Jeśli chodzi o ustawienia to tak dla ciekawości,czy ta kamera ma system ostrzegania przed zmęczeniem i przed zmiana pasa ruchu,bo w widocznych ustawieniach tego nie ma.Czytałem gdzieś,że jeśli urządzenie jest wyposażone to trzeba kalibrować i nie jest to warte "zachodu".Ale jeśli już mam poznać to urządzenie to chciałbym zrobić to dokładnie.
 
Odpowiedz
@corse prosze Cie kolego wykaz chociaz odrobinke zaangazowania i poczytaj forum. Dwie strony wstecz nad Twoim wpisem @pizdys dokladnie opisuje rzeczy o ktore Ty pytasz. Wszystko o co pytales bylo dokladnie opisywane na tym forum. Dokladnie w tym temacie A129 a Ty dalej pytasz. Miales sie zapoznac z tematem zanim zapytasz. Wiem wiem jestes panikarz , ale to Cie nie zwalnia z myslenia... recy opadaja
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 9 gości