Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka Karta Pamięci do twojej kamery? Koniecznie przeczytaj
[Obrazek: 361dbeca874ce8ac603ee41d767c5ac3.jpg]
Dotarły ...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Bardzo dobre karty!
Gratuluje zakupu!

Dobra karta w kamerze to podstawa, a te wyzej to naprawde fachowy wybor.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(15-10-2018, 22:26:38)pizdys napisał(a): Bardzo dobre karty!
Gratuluje zakupu!

Dobra karta w kamerze to podstawa, a te wyzej to naprawde fachowy wybor.
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć...
Dzisiaj na przerwie w pracy poszedłem do auta, a tam piszczy coś. Początkowo nie złapałem co to ale okazało się że tak piszczy czerwona 128gb Samsunga... Wziąłem do domu sformatowałem i niby wszystko ok, ale już jej do kamerki nie włożę...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
(15-10-2018, 22:44:07)bodino napisał(a): ... poszedłem do auta, a tam piszczy coś. Początkowo nie złapałem co to ale okazało się że tak piszczy czerwona 128gb Samsunga...

Dlatego właśnie w A129 nie wyłączałem dźwięków w ustawieniach, żebym wiedział czy na pewno się nagrywa.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
(15-10-2018, 23:14:56)High napisał(a): Generalnie Viofo poszalało z tą funkcją. Mieli wyłączyć uciążliwe pikanie ale w określonych sytuacjach przy obsłudze a nie podczas błędów. To też do poprawki jest. Ja też nie wyłączam dźwięku, szczególnie przy LB bez kabla HW to głupota,

prawda, czasem mam wrazenie ze tak sie z czyms Viofo spieczy ze o logicznych rzeczach zapominaja...
Pikac ma tylko w momencie bledu karty / brak nagrywania i tyle, nawet nie wiem po co to pikanie podczas emergency... tez zbedne.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(19-10-2018, 20:57:29)luk4as napisał(a): Moze niech kolega zrobi dokladne zdjevia karty. Ja mam dwie  256 i smiga az milo ...

[Obrazek: UsxzjZp.jpg]


Kawałek farby ukruszył mi się podczas wyjmowania karty z rejestratora

Tak teraz czytam na internecie i chyba kupiłem podróbkę. Obramowanie karty mam w kolorze czarnym a z tyłu mam napis "Made in Taiwan"
 
Odpowiedz
(20-10-2018, 18:25:40)pcstore napisał(a):
(19-10-2018, 20:57:29)luk4as napisał(a): Moze niech kolega zrobi dokladne zdjevia karty. Ja mam dwie 256 i smiga az milo ...

[Obrazek: UsxzjZp.jpg]


Kawałek farby ukruszył mi się podczas wyjmowania karty z rejestratora

Tak teraz czytam na internecie i chyba kupiłem podróbkę. Obramowanie karty mam w kolorze czarnym a z tyłu mam napis "Made in Taiwan"

Na moje oko to podróba, bo Samsung nie maluje kart metodą sitodruku. A już na 100% nie można odłamać z kart Samsunga takiego płata farby. No chyba że nożem albo pilnikiem.
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
(20-10-2018, 18:52:22)High napisał(a):
(20-10-2018, 18:25:40)pcstore napisał(a):
(19-10-2018, 20:57:29)luk4as napisał(a): Moze niech kolega zrobi dokladne zdjevia karty. Ja mam dwie  256 i smiga az milo ...

[Obrazek: UsxzjZp.jpg]


Kawałek farby ukruszył mi się podczas wyjmowania karty z rejestratora

Tak teraz czytam na internecie i chyba kupiłem podróbkę. Obramowanie karty mam w kolorze czarnym a z tyłu mam napis "Made in Taiwan"

Na moje oko to podróba, bo Samsung nie maluje kart metodą sitodruku. A już na 100% nie można odłamać z kart Samsunga takiego płata farby. No chyba że nożem albo pilnikiem.

Z tyłu napis CE
MMDGSD ZKW-TO 
TS 1709 16B FPL9

A co u was jest napisane?
 
Odpowiedz
Podroba i ku przestrodze kolejny przyklad.
Jednak EVO to EVO (nie do zajechania), a jak zajechana to podroba Smile

Nizej przyklad 101% ORYGINALNYCH KART SAMSUNGA:
[Obrazek: 201807bib.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Kartę kupiłem na allegro za kwotę 71 zł, więc ostrzegam innych przed zakupem. Będę walczył ze sprzedawcą o zwrot kasy. A ja zamówiłem nową kartę w Media-Expert 128GB za 129zł.
 
Odpowiedz
podaj nazwe sprzedawcy (ku przestrodze dla innych), thx!
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 7 gości