Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
Sad 
Rosyjskich napisów już nie ma, ale te po polsku nadal zostawiają co nieco do życzenia.
U mnie ponadto jest problem, ponieważ filmy się tną podczas oglądania z kamery na telefonie przez wifi.
Dzisiaj dwukrotnie telefon się rozłączył z kamerą i już nie mogłem się połączyć bez restartu kamery.
Godzina pomimo aktualizowania przez gps po pewnym czasie różni się i to o różne wartości, raz godzinę raz dwie.
Do tego, kiedy wchodzę w aplikacji w ustawienia, za każdym razem są zresetowane do fabrycznych. Język angielski, gps wyłączony itp itd.
Sad
[Obrazek: yyem9beu]
 
Odpowiedz
@brzoza, filmy sie tna bo sa na zywo transferowane w podglad, mozesz zawsze film sciagnac (w 5Ghz) i problem z glowy, zapewniam ze inne kamery w ogole nie zezwalaja na podglad (bez pobierania), tutaj jak wiem w momencie kiedy faktycznie cos sie stanie, nie bedziesz musial czekac 5-10min az sie caly film sciagnie (liczac ze to w ogole ten ktory chcesz). Uwierz ze to i tak duze udogodnienie w porownaniu do innych kamer.

Co do innych kwestii:
- rozlaczanie sie wifi z kamera:
Niestety w zaleznosci od telefonu, androida, polaczenia (2.4Ghz czy 5.8Ghz), polaczenie bywa niestabilne, niestety sam Novatek jest malo stabilnym SOC kiedy przychodzi mu kilka operacji na raz przez WiFi. Sprawdz inne aplikacje APP dla tej kamery np sciagnij DOD APP (dziala z Viofo), moze bedzie w Twoim przypadku bardziej stabilna i intulicyjna niz Viofo APP.

GODZINA / czas:
Czas sie sam ustawia na podstawie GPS, ustaw poprawna strefe czasowa i problem bedzie rozwiazany.

Co do resetu ustawien APP:
Nie do konca to testowalem, ale upewnij sie ze masz najniwsza APP oraz Firmware (ten z Low-Bitem, oraz Bez) sa to testowe wersje i tego typu bledy komunikacji ustawien moga miec miejsce az wyjdzie finalna wersja firmware oraz APP, napewno zmiany usatwien w kamerze a pozniej osobno w APP moga sie wykluczac i byc moze tu jest jakis blad?

Warto wiedziec, ze:
Wifi w tej kamerze to dodatek, bo kamera ma LCD, i nie wymaga tu WIFi tak naprawde do nieczego. Jedynie przydac sie moze do udostepnienia nagran w razie wypadku lub sprawdzenia co sie stalo (kiedy nie mamy czytnika lub komputera pod reka). Dokonywanie usatwien przez Wifi to srednio udany pomysl z uwagi  na to ze menu daje pelny dostep do ustawien (nie ma przymusu korzystania z Wifi aby cos zmienic).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(17-10-2018, 21:18:05)pizdys napisał(a): ...nie bedziesz musial czekac 5-10min az sie caly film sciagnie (liczac ze to w ogole ten ktory chcesz)...
Big Grin Big Grin Big Grin  to mi wystarczy za wszystko Smile
Ja akurat ukryłem kamerę w taki sposób, że widzę tylko przyciski i jakąś 1/4 ekranu, więc polegam głównie na fifirifi, ale widzę, że jednak trzeba to będzie zmienić i kamerę dać nie na szybie, tylko na obudowie lusterka, co mi średnio leżakuje niestety Sad
Ogólnie wszystko mam aktualne, bo śledzę na bieżąco i strefa czasowa też była ustawiana już kilka razy Smile
Przełożę kamerkę w bardziej dostępne miejsce i poczekam na nowe FW i apkę Smile
I kabel HW za 2-3 tygodnie od dwóch miesięcy Big Grin

Dzięki, jesteś niezastąpiony Smile
[Obrazek: yyem9beu]
 
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o przycisk bluetooth, to na dzień dzisiejszy nie jestem nim zainteresowany, ale gdyby można było go zaprogramować tak, aby włączał i wyłączał wifi w kamerce, to byłaby fajna sprawa.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Mam niezłą ciekawostkę na poprawionej becie w A129.
Przeglądając nagrania znalazłem nagranie o długości 930 mb:

[Obrazek: 09gb.png]

Ma ktoś pomysł co to może być?
Mylić się jest rzeczą ludzką, więc popraw mnie jeśli się mylę Tongue

Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo128GB + Graphene
Jest: A129Duo GPS + Evo256GB + Graphene
 
Odpowiedz
Ciekawe, a jaki jest czas dzielenia plikow?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Panowie, jakiś czas temu pytałem kiedy będzie kabelek do trybu parkingowego do kamery, dostałem odpowiedź na forum, że pewnie nie prędko, najwcześniej na koniec września. Mamy nie długo koniec października. Czy chodziło o wrzesień 2018, 2019 czy późniejszy rok? Wink
 
Odpowiedz
Wybacz, ale mamy taką samą wiedzę jak i Ty. Wszystko zależy od producenta i zakończenia okresu testowego, a i jeszcze czas na wdrożenie. Wszelkie informacje, które przeciekają od producenta są umieszczane na forum. Na dzień dzisiejszy nie wiemy kiedy się pojawi w sprzedaży.

Poszło mobilnie.
[Obrazek: bez2png_qsqharr.png]
 
Odpowiedz
Tez nie mam pojecia co z tym kablem i kiedy...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Shocked 
Dzisiaj po tygodniu od zakupu padła mi karta Samsung Evo 64GB CL10 SDHC (ta pomarańczowa)   Confused Confused Sad Sad Dodgy Dodgy  która była w rejestratorze Viofo A129. Czy spotkał się ktoś u siebie żeby karta tak krótko wytrzymała. Nie da się jej sformatować z poziomu Windowsa ani Linuxa
 
Odpowiedz
To by byl drugi w historii przypadek co do karty EVO pomaranczowej,
Czy to wersja U1 czy U3?

Napewno nie jest to normalne i karta powinna dzialac dlugie lata
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 18 gości