Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blackvue DR900S-2CH - 4K [Hi3559 + Omnivision OS08A10]
kolejna aktualizacja nie wnosząca nic ciekawego
BlackVue DR900S-1CH/2CH (v.1.005_2018.09.12)
 
Odpowiedz
Mam wrazenie ze kamera DR900S juz na starcie dostala wszystko, i teraz ciezko o jakies wieksze zmainy na +
bo jak wiemy DR900S to to samo co DR750S:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid263643

tylko ze dostala (programowo) H.265 ktory moglbyc juz w DR750S.

Obawiam sie ze w sumie patrzac na ograniczenia (cieplne) to nawet chyba ten H.265 powinna stracic,
na rzecz stabilnej pracy latem?

Kamera pobiera znacznie wiecej energii niz poprzednia DR750S i nawet na power banku BV B-124 nie ma szans na wiecej niz 15godzin, podczas gdy DR750S bez problemu dziala ponad 23godziny (na B-124 oraz NEO6).

Swietnie widac jak na dloni obecne ograniczenia technologiczne ktorych Blackvue nie zdolal przeskoczyc,
glownie mowa tu o:
- ogromnych stratach cieplnych samego CPU
- oczywiscie wiekszego zapotrzebowania na energie ktora w ogromnym spotniu ogranicza jej uzywanie na akumulatorze samochodowym a i nawet "super mocny Cellink" sie szybko wyladuje.
- wieksza rozdzielczosc matrycy (przy rozmiarze 1/2") = mniejsza czulosc w nocy

Niestety, nie przeskoczyli tu niczego o czym kazdy wiedzial, a nawet w pewnych punktach sami sie nie postarali (z chlodzeniem CPU).
Klasyczny przyklad producenta chcacego tanio i szybko wydac "drogi" produkt, krzystajac z ogromnego zamieszania jakie zrobil Youtuber VortexRadar na temat tej kamery.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(23-09-2018, 19:36:56)pizdys napisał(a): Klasyczny przyklad producenta chcacego tanio i szybko wydac "drogi" produkt, krzystajac z ogromnego zamieszania jakie zrobil Youtuber VortexRadar na temat tej kamery.

i to ich świadomy strzał w kolano.

Edit. kolejna aktualizacja nie wnosząca nic konkretnego no jakości nagrywania .....

NEW BlackVue DR900S-1CH/2CH (v.1.006_2018.10.02)

New Parking Mode Rear Camera Off feature for extended recording time with the front camera in Parking Mode:
Firmware settings > Basic settings > Rear camera recording in parking mode:
ON : Front and rear cameras record together.
OFF : Rear camera stops recording 5 minutes after entering parking mode.
Recording restarts when entering normal mode.
 
Odpowiedz
nowa aktualizacja BlackVue DR900S-1CH/2CH (v.1.008_2018.11.28)
 
Odpowiedz
AKTUALIZACJA NEW BlackVue DR900S-1CH/2CH (v.1.009_2018.12.20)

High Temperature management modifications. Big Grin
Internal cut-off threshold adjusted to better match actual ambient temperature levels (75°C/167°F).
“HT” (High Temperature) overlay should show on video files from about 70°C/158°F.
Updated default settings:
Parking Mode default set to Time Lapse.
High Temperature Warning default set to OFF.
 
Odpowiedz
kamerka nie łączy sie z internetem (wi-fi domowe) chociaż wszystkie 3 sieci widzi i jest do nich zalogowana z żadna nie chce się połączyć.  o co chodzi ? 

[Obrazek: 14039740_20190109_213410.jpg]
 
Odpowiedz
Ja mam tez ostatnio jaja z tym cloudem, ale nie mam czasu ogarnac tego i zbadac.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
Wrzucam ciekawostkę dotyczącą filtra CPL dla kamery BlackVue DR900S (a także modelu DR750S). Jeden z naszych klientów podsunął nam pomysł, na który nigdy nie wpadliśmy - zamontował filtr polaryzacyjny od Viofo do kamery BlackVue... i okazało się to skuteczne rozwiązanie. Reszta w filmie.



Maciek Molka

WR24.PL - Wideorejestratory, kamery sportowe, monitoring IP...
z kuponem rabatowym AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
(10-01-2019, 00:12:09)pizdys napisał(a): Ja mam tez ostatnio jaja z tym cloudem, ale nie mam czasu ogarnac tego i zbadac.

WITAJ  MISTRZU
nareszcie sie odezwałes tak tu smutno  na forum .ŻYCZĘ Ci wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku przede wszystkim zdrowia i optymizmu . Heart Heart Heart
 
Odpowiedz
jest juz nowa wersja 1.010:

1. Added Firmware (and App and Viewer) language support for:
Finnish
Norwegian
Polish
2. Bug fixes and stabilization improvements.
 
Odpowiedz
(24-01-2019, 00:18:20)wierzba5 napisał(a): jest juz nowa wersja  1.010:

1. Added Firmware (and App and Viewer) language support for:
Finnish
Norwegian
Polish
2. Bug fixes and stabilization improvements.

Dodam, że język polski obejmuje całościowo aplikację na smartfony, na komputer, a także firmware kamery - a zatem kamera wydaje komunikaty głosowe miłym, damskim głosem po polsku, aczkolwiek na moje ucho polski dźwięk z kamery jest ciut zbyt cichy (mimo ustawienia pełnego volume w aplikacji).

Aktualizacja firmware do pobrania poprzez aplikację BlackVue App lub na stronie:
https://www.blackvue.com/downloads/
v1.010 dla DR900S
v1.015 dla DR750S
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości