Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciagle sie zastanawiam nad zakupem...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A129 [Sony Starvis IMX291 + Novatek NT96663]
Przecież tylną kamerę zdejmuje się z uchwytu przyklejonego do szyby na identycznej zasadzie jak kamerę przednią. Jeden ruch ręki i gotowe.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
(01-02-2019, 00:30:24)evad napisał(a): Przecież tylną kamerę zdejmuje się z uchwytu przyklejonego do szyby na identycznej zasadzie jak kamerę przednią. Jeden ruch ręki i gotowe.

Tak, ale uchwyt chodzi tak ciężko, że przy próbie tego "jednego ruchu ręką" zamiast odmontować kamerę od uchwytu prędzej puści klej niż odmontuje się samą kamerę.
 
Odpowiedz
Oj szybciej szybe wyrwiesz niz odkleisz tasme 3M
 
Odpowiedz
Cześć, jestem po raz pierwszy na tym forum.
Kamerki jeszcze nie mam , ale to kwestia dni. Nurtuje mnie jedna sprawa. Czy po odłączeniu kamerki od zasilania
będę musiał za każdym razem ustawiać godzinę ? Czy może kamera ma podtrzymanie bateryjne / mała pastylka /
pracy zegara ?
 
Odpowiedz
(03-02-2019, 10:13:03)Andrzej1253 napisał(a): Cześć, jestem po raz pierwszy na tym forum.
Kamerki jeszcze nie mam , ale to kwestia dni. Nurtuje mnie jedna sprawa. Czy po odłączeniu kamerki od zasilania
będę musiał za każdym razem ustawiać godzinę ? Czy może kamera ma podtrzymanie bateryjne / mała pastylka /
pracy zegara ?
Ma podtrzymanie, także spokojnie, nie trzeba nic ustawiać :-)

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Dziękuję za odpowiedź.
Oczywiście nie zależnie od modułu GPS ?
 
Odpowiedz
(03-02-2019, 12:40:20)Andrzej1253 napisał(a): Dziękuję za odpowiedź.
Oczywiście nie zależnie od modułu GPS ?
Tak

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
Zamontowałem już swój zestaw A129G DUo, moje odczucia są bardzo na +. Jestem zadowolony z jakości filmów. Pozytywnie zaskoczyła mnie jakość nagrywanego dźwięku. Na plus dodam jeszcze dobre działanie kondensatorów - ponowny rozruch silnika przez system start-stop samochodu nie powoduje przerwania nagrania. Zestaw zasilam przez przekaźnik BlackVue Power Magic Pro, nie zamierzam korzystać z trybu parkingowego, w zestawie mam kartę 128GB i mam nadzieję, że to wystarczy. Więcej na temat zasilania napisałem w wątku Zasilanie kamerki na parkingu / dobór rozwiazania

Widzę też drobne niedogodności:
-brak możliwości synchronizacji czasu z GPS,
-program zawiesza się przy pobieraniu plików. Skrócenie sekwencji z 5 do 2 minut tylko nieznacznie pomogło,
-nie ma możliwości jednoczesnego zrzutu filmików przez WiFi i pracy rejestratora
 
Odpowiedz
(03-02-2019, 23:50:38)skansen napisał(a): Widzę też drobne niedogodności:
-brak możliwości synchronizacji czasu z GPS,
-program zawiesza się przy pobieraniu plików. Skrócenie sekwencji z 5 do 2 minut tylko nieznacznie pomogło,
-nie ma możliwości jednoczesnego zrzutu filmików przez WiFi i pracy rejestratora

1. U mnie też nie ma takiej opcji, ale kamera po włączeniu sama ustawia czas z gps.
2. Proponuję aplikację od kamery DOD. Ma taką samą (jeśli nie większą) funkcjonalność jak Viofo i nie zauważyłem tylu problemów. Dodatkowo mam wrażenie (możliwe, że to tylko złudzenie umysłowe Wink ), jakby pliki pobierały się szybciej.
3. Niestety
[Obrazek: yyem9beu]
 
Odpowiedz
(06-02-2019, 03:28:18)brzoza napisał(a):
(03-02-2019, 23:50:38)skansen napisał(a): Widzę też drobne niedogodności:
-brak możliwości synchronizacji czasu z GPS,
-program zawiesza się przy pobieraniu plików. Skrócenie sekwencji z 5 do 2 minut tylko nieznacznie pomogło,
-nie ma możliwości jednoczesnego zrzutu filmików przez WiFi i pracy rejestratora

1. U mnie też nie ma takiej opcji, ale kamera po włączeniu sama ustawia czas z gps.
2. Proponuję aplikację od kamery DOD. Ma taką samą (jeśli nie większą) funkcjonalność jak Viofo i nie zauważyłem tylu problemów. Dodatkowo mam wrażenie (możliwe, że to tylko złudzenie umysłowe Wink ), jakby pliki pobierały się szybciej.
3. Niestety

Pomysł z aplikacją od DOD wydaje się bardzo ciekawy. Jak rozumiem można nią tylko ściągać filmy?
 
Odpowiedz
Mam pytanie, zapewne już było, przejrzałem pierwsze dwieście postów i nie zauważyłem.
A więc, jeżeli zakupię 129 Duo i podłącze tylko przednią kamerę to będzie poprawnie nagrywać przód bez dodatkowych alertów etc?

Pytam, bo od ręki chciałem podłączyć przód, a po kilkunastu dniach tylną kamerę gdy znajdę sposób na sensowne ukrycie kabla.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 5 gości