Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modyfikacja zasilania
#1
Thumbs Down 
Nie znalazłem bardziej pasującego działu. Otóż razem z autem w zestawie dostałem kamerkę coś w ten deseń tylko starszy model.
https://www.rollei.com/products/film-and...am,p313462

I razem z poprzednim właścicielem postanowiliśmy zaszaleć i przerobić zasilanie. Jednak o elektryce wiemy jedynie, że prąd kopie. Ucięliśmy kabel zasilający przy końcówce zapalniczki i przylutowaliśmy kabel zasilający bezpośrednio do kabli dochodzących do gniazda zapalniczki  Cool Cool Cool Cool Nie włączyła się  Huh I wtedy nas olśniło, że po coś ta końcówka zapaliczkowa była i odkryliśmy, że kamerkę 5V przylutowaliśmy do 12V  Angel Teraz moje pytanie brzmi, czy da się kamerkę uratować? Gdy podłączam ją tak jak producent kazał świeci się jedynie czerwona lampeczka ale nic poza tym. Nie nagrywa, nie reaguje na przyciski. Do kosza ?
 
Odpowiedz
#2
(04-11-2017, 16:53:24)Bytek napisał(a): Nie znalazłem bardziej pasującego działu. Otóż razem z autem w zestawie dostałem kamerkę coś w ten deseń tylko starszy model.
https://www.rollei.com/products/film-and...am,p313462

I razem z poprzednim właścicielem postanowiliśmy zaszaleć i przerobić zasilanie. Jednak o elektryce wiemy jedynie, że prąd kopie. Ucięliśmy kabel zasilający przy końcówce zapalniczki i przylutowaliśmy kabel zasilający bezpośrednio do kabli dochodzących do gniazda zapalniczki  Cool Cool Cool Cool Nie włączyła się  Huh I wtedy nas olśniło, że po coś ta końcówka zapaliczkowa była i odkryliśmy, że kamerkę 5V przylutowaliśmy do 12V  Angel Teraz moje pytanie brzmi, czy da się kamerkę uratować? Gdy podłączam ją tak jak producent kazał świeci się jedynie czerwona lampeczka ale nic poza tym. Nie nagrywa, nie reaguje na przyciski. Do kosza ?
No to poszliście po bandzie, zaszaleliście na całego.  Big Grin
Dla przykładu, to tak jakbyś podłączył np. TV pod napięcie 500V.  Angry
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
#3
Ja u siebie mam obecnie polutowane i zrobione na przełączniku kołyskowym 3-pozycyjnym.

I - zasilanie po zapłonie auta
0 - wyłączone całkowicie
II - zasilanie stałe

Polecam!
 
Odpowiedz
#4
Witam mam pytanie do pizdysa kiedyś wspominałeś o podmianie baterii w 70mai Pro na konndensator czy jest taka możliwośc??? Pozdrawiam.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości