Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: Czy jestes zadowolony z tej kamery?
TAK
NIE
Ciegle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119 V3 [Novatek NT96670 + Sony Starvis IMX335]
Jest nowa wersja  V2.4

Odpowiedz
Witam zacne grono. Zakupiłem tą kamerkę i w 1-szy dzień mi spadła z około 1 metra bo orginalna przyssawka się odkleiła i tu pytanko mocne są te kamerki? Można nimi rzucać o ścianę ?Smile Znaczy chodzi mi czy coś mogło w środku się uszkodzić?

Odpowiedz
Raczej nic sie nie stalo, jak sie uruchomila to napewno wewnetrzny quartz jest ok, a one sa czule na uderzenia... oczywiscie dochodzi kwestia czy nie doszlo do pekniec pod ukladem BGA (np CPU), jak w trasie w ciagu dnia sie nie zawiesi to napewno nie powinienes sie martwic i nie ma pekniec/zimnych lutow.
Zimą przy ujemnej temp jest gorzej, bo wszystko sztywnieje, cyna jest bardzo twarda i latwiej by doszlo do uszkodzen i pekniec...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]

Odpowiedz
(15-04-2021, 20:34:43)pizdys napisał(a): Raczej nic sie nie stalo, jak sie uruchomila to napewno wewnetrzny quartz jest ok, a one sa czule na uderzenia...  oczywiscie dochodzi kwestia czy nie doszlo do pekniec pod ukladem BGA (np CPU), jak w trasie w ciagu dnia sie nie zawiesi to napewno nie powinienes sie martwic i nie ma pekniec/zimnych lutow.
Zimą przy ujemnej temp jest gorzej, bo wszystko sztywnieje, cyna jest bardzo twarda i latwiej by doszlo do uszkodzen i pekniec...

Dzięki Panie. Fajna ksywka Wink
Jak narazie spisuje się bez zarzutu. Testuje Wink
Także po paru tygodniach stwierdzam że szału niema ale w sumie może być. Nie spodziewałem się jakiejś rewelki. Jedyne co to przy nocnej jeździe autostradą czasami przestaje nagrywać ale nagrywa 24h w trybie detekcji ruchu. Nie testowałem trybów parkingowych bo ich nie potrzebuję.

Odpowiedz
Ostatnio zaczęła mi szwankować kamerka Viofo a119 v3 tzn. jest początkowy dźwięk załączenia kamery i pokazał się napis "viofo" i na tym koniec. Próbowałem wgrać nowy soft (udało się ale nic to nie dało), podłączyć do innej ładowarki, ale to nic nie dało. Co jeszcze można z tym zrobić? Serwis viofo w Polsce odmówił przyjęcia do naprawy jeżeli nie ma paragonu

Odpowiedz
1) Wyjmij karte pamieci,
2) wlacz kamere
3) igłą wcisnij reset

Dziala?

Jak nie, to prawdopodobnie jest przerwa pomiedzy matrycą a CPU
Laczy je tasma typu Flex, czasem wyjecie i ponowne wlozenie pomaga.

Kamera wiesza sie bo po tym logo Viofo nastepuje transfer obrazu z matrycy, ktora jak jest zle wykryta to kamera czeka az sie ona polaczy aby pokazac obraz.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.

Odpowiedz
Zrobiłem to wszystko. Rozebrałem kamerę wyjąłem i włożyłem taśmy flex od gps, od sensora i od wyświetlacza.  Zrobiłem to dwukrotnie. Niestety to nie pomogło ;/ chyba kamera do wyrzucenia i 500 zł w plecy.

Odpowiedz
Rzadko te kamery padają, ale jak widac bywa tez i tak...
Niestety sam niewiele zrobisz...

Prawde mowiac nawet nie wiem co moznaby polecic jako zamiennik A119 V3 ktory nagrywalby tak dobrze, z HDR i w tej cenie na kondensatorach.

Osobiscie tez bym sie zawiodl i poszukal innej marki kamery, opcją moze byc Xiaomi np A800S (ma co prawda baterie) troche gorzej z nagraniami ale nadal jest to gorna polka sprzetowo i jakosciowo, w dobrej cenie.

Na gorze jest ankieta o kamerze, nie wahaj sie zaglosowac na NIE skoro kamera Cie zawiodla (chyba ze dajesz drugą szanse). Im wiecej niezadowolonych tym wiekszy to sygnal do producenta aby cos poprawil, choc sledze temat i nie bylo powaznych problemow na forum o tej kamerze.

Odpowiedz
Wersja V2.4 powoduje przestery dźwięku. Powrót do V2.3 i jest ok.

Odpowiedz
Mio np 846 i jest git!

Odpowiedz
Ja od ponad 5 miesięcy używam oprogramowania V2.1 w swojej A119 V3, kamerka działa bezproblemowo, jestem z niej jak na razie mega zadowolony.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 4 gości