Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: czy jestes zadowolony z tej baterii na ogniwach LiFePO4, ktorej?
TAK [Cellink B, NEO6, NEO9, PRO]
TAK [Blackvue B-124]
TAK [IROAD POWER PACK / GPACK]
NIE jestem zadowolony...
ciagle sie zastanawiam...
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cellink B [Power Bank zaprojektowany dla kamer CAR DVR]
14.4 V- 15.2 V z tego co pamietam, to jest to inteligentne ładowanie, nie ma mowy o niskim ładowaniu

Zobaczyłem, że gdy zostawiam neo naładowany w 100% , wszystko jest ok, trzyma ok 29 h.

gdy zostwię na 99 % , zaczyna się jechana.... wyłącza się po 12h i wskazuje 75% , robie reset neo i pokazuje np.20 % . masakra
 
Odpowiedz
@raqu43, Jesteś w 100 % pewien takiego zakresu napięć ładowania u Siebie przy inteligentnym systemie ładowania?
Niedawno zmieniłem samochód, który miał tradycyjny system ładowania na samochód z inteligentnym systemem ładowania. Bardzo mocno się zdziwiłem się, że zakres napięć ładowania jest w tym samochodzie od 12,8 V do 15 V.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
Panie i Panowie, z dumą przedstawiam Wam moje maleństwo.... Smile 


https://drive.google.com/file/d/1ODoofZ7...sp=sharing

dobre, bo polskie  Smile

i całe szczescie , że pozbywam się tego syfu cellnk neo9... nigdy wiecej
 
Odpowiedz
(29-11-2021, 18:22:57)raqu43 napisał(a): Panie i Panowie, z dumą przedstawiam Wam moje maleństwo.... Smile 


https://drive.google.com/file/d/1ODoofZ7...sp=sharing

dobre, bo polskie  Smile

i całe szczescie , że pozbywam się tego syfu cellnk neo9... nigdy wiecej

To jest ten Power Bank, który nam już @pizdys wcześniej prezentował, był on wtedy o ile dobrze kojarzę jeszcze w fazie przedprodukcyjnej chyba, super, że jest już do kupienia. Cena całkiem przyzwoita, może on znaleźć wielu nabywców. Życzę Tobie bezawaryjnej eksploatacji tego Power Banku.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
wielkie Dzięki  Big Grin


tak, dokladnie. to jest własnie ten powerbank.

mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie  Tongue

wysyłka była z DE, gdzie mieszkam, także było mi to na rękę, aniżeli z GB.

A Na początku przyszłego roku ma być już w sprzedaży wersja LTO.... to bedzie petarda  Cool
 
Odpowiedz
(29-11-2021, 18:22:57)raqu43 napisał(a): Panie i Panowie, z dumą przedstawiam Wam moje maleństwo.... Smile 


https://drive.google.com/file/d/1ODoofZ7...sp=sharing

dobre, bo polskie  Smile

i całe szczescie , że pozbywam się tego syfu cellnk neo9... nigdy wiecej

Cellink to dobry power bank, prawdopodobnie trafiles na wadliwa baterie, niestety firma EGEN ktora produkuje cellinki jakosciowo coraz gorzej i mniej dokladnie sklada swoje baterie, i jak tak dalej pojdzie to EGEN zniknie z rynku tal jak kiedys NOKIA, SONY ERISCCON... czyli zamiast sie rozwijac, robic produkty lepsze/tansze/pozbawione bledow z poprzednich modeli to jest wrecz odwrotnie, baterie Cellink robione sa coraz slabiej, zgloszen i sugestii na innych forach o tym ze poprzedni popularny model Cellink B byl duzo lepszy niz nowy NEO6 nie brakuje, sam tez mam podobne doswiadczenia, sam posiadam Cellink B, PRO 15A (naprawde super), NEO6, NEO9
Niestety te dwa ostatnie (NEO6,NEO9) nie sa tak dobre jak sugeruje ich cena.


[Obrazek: rSncY0o.jpg]

Testy power bankow wrzuce na forum lada dzien (skladam walsnie film ktory jest juz w 90% ukonczony), beda w porownaniu baterie takie jak NEO6, Power Core 6200LFP, Anker PowerCOre + 26800 PD,i kilka innych mocnych propozycji... bedzie prawdopodobnie kilka czesci filmu (o ile ten bedzie cieszyc sie powodzeniem w ogladalnosci) wiecej tutaj:

http://autowrzuta.pl/showthread.php?tid=14853

[Obrazek: 20210603-050848-resized.jpg]

[Obrazek: 20210615-000459-resized.jpg]

[Obrazek: 20210615-000512-resized.jpg]

[Obrazek: 20210615-000524-resized.jpg]
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
super super Smile

czekam z niecierpliwością na zapowiedziany test Smile

i strasznie kibicuje Power-Core 6200LFP - naprawdę zasłużyli nasi na pochwały !

Nie mogę tego powiedzieć o tych partaczach od NEO - miałem neo8+ i neo9 i ta sama lipa - apka pokazywała stan naładowania, który miał się nijak do stanu rzeczywistego. Tym samym wczesne rozłączanie kamery i nie wiadomo gdzie tkwił błąd.....nie polecam
 
Odpowiedz
Witam ponownie.

Czy to możliwe że cellink pro po 5 latach padł [wykorzystał swój limit cykli?].


Pracował przez ten czas 24/d nie licząc jazdy autem średnio 1h dziennie.

Pytam bo mam problem - link  poniżej

http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid276106
 
Odpowiedz
Witam serdecznie


Tak czytałem na ten temat dużo i szczere dobry pomysł tylko że jest 1 problem bo ja mam 7 km czasami 10 km do pracy i zajmuje mi z 15 min drogi i tym czasie wiem że napewno się nie naładuje mi się power bank podczepiony pod system bezbieczników lub zrobić dodatkowe gniazdo zapalniczki samochodowej+podłączyć pod to wszystko kamerę samochodowa i power bank lub podłączyć pod bezbieczniki power bank na uruchomionym zapłonie w samochodzie podczas jazdy lub na postoju z włączonym silniku może się ładować mi power bank tylko że w 15 min nie wystarczy mi chyba żeby podczas postoju czyli na parkingu pracowała kamera samochodowa 8 godzin z trybie parkingowym low bitrate czyli nagrywanie filmów z gorszej jakości obrazu z kamery samochodowej na parkingu.
Trzeba było jeździć po mieście z 50 min lub gdzieś pojechać w podróż i chyba dopiero potem wrócić i dopiero wtedy mogła pracować 8 godzin kamera samochodowa Viofo A39 3 CH na parkingu pod nieobecność naszą w samochodzie monitorować wszystko wokół samochodu.
Myślałem też żeby najpierw podłączyć adapter zasilania i ustawić 11.80 V odciąć napięcie z akumulatora i do skrzynki bezpieczników później zawieźć to wszystko do warsztatu gdzie montują kamery samochodowe i opowiedzieć im wszystko co bym chciał zrobić jak ma to wszystko wyglądać a później podłączyć power bank do samochodu do bezbieczników żeby podczas jazdy lub na zapalonym samochodzie power bank ładował się .
2 pytanie czy jest możliwość jakoś naładować power bank bez uruchomienia silnika lub w domu podłączyć jakoś to wszystko pod gniazdo w domu podłączyć żeby power bank naładował się w domu niż w samochodzie podczas jazdy?
3-A czy to dużo 530Amh w 12 V akomulatorze czyli to dużo czy mało będzie pobierać prąd z kamery samochodowej Viofo A39 3 CH?
Czy może odrazu rozładować akumulator mi w samochodzie?









Pozdrawiam serdecznie ?
 
Odpowiedz
(29-11-2021, 18:22:57)raqu43 napisał(a): Panie i Panowie, z dumą przedstawiam Wam moje maleństwo.... Smile


https://drive.google.com/file/d/1ODoofZ7...sp=sharing

dobre, bo polskie  Smile

i całe szczescie , że pozbywam się tego syfu cellnk neo9... nigdy wiecej
Szkoda że w PL nie można jeszcze go kupić Sad.
Kupowałeś jeden czy wersje EXT ?? (był w zestawie kabel do połączenia ze sobą dwóch baterii ?)
 
Odpowiedz
(15-07-2022, 10:54:26)Widmo.SG napisał(a):
(29-11-2021, 18:22:57)raqu43 napisał(a): Panie i Panowie, z dumą przedstawiam Wam moje maleństwo.... Smile


https://drive.google.com/file/d/1ODoofZ7...sp=sharing

dobre, bo polskie  Smile

i całe szczescie , że pozbywam się tego syfu cellnk neo9... nigdy wiecej
Szkoda że w PL nie można jeszcze go kupić Sad.
Kupowałeś jeden czy wersje EXT ?? (był w zestawie kabel do połączenia ze sobą dwóch baterii ?)

Witam czemu Pan tak źle mówi o power bank cellink Neo ?
A gdzie kupiłeś tego power bank ?
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości