Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A229-Duo
#1
Witam

Nowa wersja firmware 0623

Pozdrawiam
 
Odpowiedz
#2
Cześć, rozważam wymianę z A129 G DUO ktoś przetestował, czy  jest WDR? Pod uwagę biorę  BlackVue DR750X-2CH Plus LTE cena dość wysoka ale czy time-lapse łącznie z powiadamianiem na telefon to dobra opcja w porównaniu do  Low Bitrate w VIOFO ?
 
Odpowiedz
#3
(21-07-2022, 00:05:59)technix5 napisał(a): Cześć, rozważam wymianę z A129 G DUO ktoś przetestował, czy  jest WDR? Pod uwagę biorę  BlackVue DR750X-2CH Plus LTE cena dość wysoka ale czy time-lapse łącznie z powiadamianiem na telefon to dobra opcja w porównaniu do  Low Bitrate w VIOFO ?

Cena dość wysoka, ale opcja chmury (BV Cloud) działa świetne. Powiadomienia do aplikacji o zdarzeniu na parkingu są niezastąpione. Osobiście używam ten model (DR750X-2CH LTE Plus) i jestem zadowolony. Jeśli budżet pozwala, to śmiało.

Jeśli szukasz godnego następcy A129-G DUO, ale bez chmury, to najnowszy A229 DUO będzie w sam raz. Smile
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#4
Smile 
(21-07-2022, 09:24:13)evad napisał(a): Jeśli szukasz godnego następcy A129-G DUO, ale bez chmury, to najnowszy A229 DUO będzie w sam raz. Smile
[quote pid='276206' dateline='1658384653']
Dzięki za odpowiedź, wiem jaki zestaw używasz śledzę WR24  Smile

Czy funkcja w Viofo 229 WDR jest, czy działa w taki sam sposób jak w 119 V3? 

W BlackVue powiadomienia  o zdarzeniu na parkingu są wysyłane 
do aplikacji a czy (film czy zdjęcia)  zapisywane są na karcie/chmurze ?
[/quote]
 
Odpowiedz
#5
(21-07-2022, 11:04:20)technix5 napisał(a):
(21-07-2022, 09:24:13)evad napisał(a): Jeśli szukasz godnego następcy A129-G DUO, ale bez chmury, to najnowszy A229 DUO będzie w sam raz. Smile
[quote pid='276206' dateline='1658384653']
Dzięki za odpowiedź, wiem jaki zestaw używasz śledzę WR24  Smile

Czy funkcja w Viofo 229 WDR jest, czy działa w taki sam sposób jak w 119 V3? 

W BlackVue powiadomienia  o zdarzeniu na parkingu są wysyłane 
do aplikacji a czy (film czy zdjęcia)  zapisywane są na karcie/chmurze ?

[/quote]



Chyba miałeś na myśli funkcję HDR z A119 V3 - to co innego niż WDR. Funkcja WDR w A229 realnie niewiele daje, poza nieznacznym rozjaśnieniem obrazu i znaczącym zwiększeniem szumu. Zdecydowanie nie poprawia skuteczności odczytu tablic w nocy, tak jak HDR w A119 V3.

Funkcji HDR takiej jak w A119 V3, w modelu A229 nie ma i na ten moment nie mam informacji, by miała być dodana. Niemniej Viofo lubi zaskakiwać, więc kto wie... może jednak HDR w A229 się kiedyś pojawi przy którejś aktualizacji...?

BlackVue - po wykryciu wstrząsu na parkingu jest wysyłane powiadomienie do aplikacji i jednocześnie zapis video ze zdarzeniem jest wysyłany automatycznie do chmury BlackVue Cloud (w bardziej skompresowanej wersji o niższej rozdzielczości, żeby oszczędzić transferu - oryginalny plik zostaje na karcie w kamerze).
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#6
Tak chodziło mi o HDR z A119 V3.
Dzięki za poświęcony czas pozdrawiam.
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości