Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kierowca ciężarówki USA - obraz nadawny online
#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.oczamikierowcy.com/">http://www.oczamikierowcy.com/</a><!-- m -->

Kamil „Kamisado”
Przebywa w USA od 9 lat, truckiem jeździ od 5.
Na pomysł nadawania obrazu i dźwięku ze swoich podróży wpadł przeszło rok temu, lecz ze względu na małą oglądalność na jakiś czas porzucił tę działalność. Kilka dni temu postanowił spróbować jeszcze raz, tym razem można powiedzieć o sukcesie. W szczycie, liczba widzów dochodziła do 400 osób, aktualnie można powiedzieć o stagnacji, w czasie kiedy kierowca śpi, zagorzali fani dyskutują na wszelakie tematy.

Co można powiedzieć o naszym kierowcy? Na pewno to że do nieśmiałych nie należy, w końcu trzeba mieć sporo odwagi aby nadawać na cały świat 24/7 i pokazywać jak się pracuje i żyje praktycznie cały czas w trasie.
Jest bardzo wesołym człowiekiem, tryskającym pozytywną energią która udziela się widzom. Można śmiało powiedzieć, że ma ADHD Big Grin Nawet za kierownicą w spokoju nie może usiedzieć, szczególnie jak usłyszy dobra muzykę.

Wolny czas poświęca majsterkowaniu, lataniu na paralotni, jeździe na nartach, spotykaniu się ze znajomymi i oczywiście na tańcu który jest jedną z pasji Kamila. (źródło: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.oczamikierowcy.pl">http://www.oczamikierowcy.pl</a><!-- m -->)
 
Odpowiedz
#2
Chyba ma teraz przerwę, bo nic nie widać Smile
Ale i tak fajny pomysł z tym nadawaniem online 24/7 więc przyklejam.
[Obrazek: sygnpgp.jpg]

Stan punktów na dzień 01.01.2017: 0
Suma pieniędzy wydanych na mandaty w karierze: 250 zł.
 
Odpowiedz
#3
Jest także i drugi kierowca w USA który robi to samo co Kamil, a zwie się on Piotr(Hiob).
A tutaj jego stronkaSmile
<!-- m --><a class="postlink" href="http://truck27.com/">http://truck27.com/</a><!-- m -->
 
Odpowiedz
#4
Hehe, Kamisado ma kota jako pasażera i z nim gada :coool: no i 110 jedzie teraz :coool: to mi się podoba :coool: żadnej inspekcji drogowej, celnej, granicznej, skarbowej, straży miejskiej, gminnej, i innych mend. Tak to można jeździć Big GrinD
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości