Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - Kolejne sceny z polskich dróg.
(18-02-2018, 22:40:25)hsurim napisał(a): W tym wypadku nie ma mowy o zagapieniu się a jest to - niestety - coraz częściej spotykany przejaw drogowego bandytyzmu.
Zastanawiam się, czy  każdy taki  czytelnie zarejestrowany przypadek, nie powinien być zgłaszany na policję (?)
Uwierz mi, bardzo bym chciał zgłosić to na policję.
Niestety, ale tablice są na filmie nieczytelne (wiadomo ciemno, akcja dynamiczna, zdecydowana większość kamerek by miała z tym problem), jedynie co zapamiętałem, że to były łódzkie tablice, tyle zdążyłem jeszcze przyuważyć. Zdarzenie miało miejsce w Zabrzu.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
(18-02-2018, 22:40:25)hsurim napisał(a): Zastanawiam się, czy  każdy taki  czytelnie zarejestrowany przypadek, nie powinien być zgłaszany na policję (?)

Powinien być zgłaszany, ale wtedy zgłaszający pozna swoje "drugie ja" ... cytuję:
Ty podły konfidencie
RADEK TY K*RWO , PLUJE CI NA RYJ SMIECIU
itd. itp ....
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Czyli co pozostaje rozsądnego - oklaskiwanie takich bandyckich zachowań ?
Nie zasuwam !    Prędkość zabija !    Włącz myślenie.
Nie skreślaj życia tak prędko !    Żyj i pozwól żyć innym !
 
Odpowiedz
(19-02-2018, 22:51:27)hsurim napisał(a): Czyli co pozostaje rozsądnego - oklaskiwanie takich bandyckich zachowań ?

Ja ? Jestem za ... Od czasu do czasu zgłaszam. Jeszcze nigdy sprawca wykroczenia nie przyznał się do winy. Zawsze kończy się nie wskazaniem sprawcy przez właściciela pojazdu.
Nie zniechęcam, ale piszę, że para idzie w gwizdek; niestety.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(20-02-2018, 01:16:02)Szofer napisał(a):
(19-02-2018, 22:51:27)hsurim napisał(a): Czyli co pozostaje rozsądnego - oklaskiwanie takich bandyckich zachowań ?

Ja ? Jestem za ... Od czasu do czasu zgłaszam. Jeszcze nigdy sprawca wykroczenia nie przyznał się do winy. Zawsze kończy się nie wskazaniem sprawcy przez właściciela pojazdu.
Nie zniechęcam, ale piszę, że para idzie w gwizdek; niestety.

@Szofer, to jest nasza polska szara rzeczywistość niestety....
Oby to się kiedyś zmieniło, tego sobie bym życzył.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz




Angry
[Obrazek: us-uzytkownik.png]
 
Odpowiedz
Starałem się dać jak największy fragment. Gościowi prawdopodobnie się nie podobał sposób w jaki wjechałem z pasa rozbiegowego - był dość daleko, ale jechał sporo szybciej. Lewy pas miał wolny. Jednak takie zabawy przy prędkości powyżej 100km/h mogą się nie skończyć dobrze.



 
Odpowiedz
(25-02-2018, 21:23:51)ciuchcia napisał(a): Starałem się dać jak największy fragment. Gościowi prawdopodobnie się nie podobał sposób w jaki wjechałem z pasa rozbiegowego - był dość daleko, ale jechał sporo szybciej. Lewy pas miał wolny. Jednak takie zabawy przy prędkości powyżej 100km/h mogą się nie skończyć dobrze.

Moim zdaniem manewr ten wykonałeś jak najbardziej prawidłowo, a właściciel tego drugiego samochodu zachował się jak nic nie myślący prymityw (niestety, ale takich na naszych drogach jest coraz więcej)
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
To łapcie kolejny - tym razem już bez takiej agresji. Po prostu kierowca myślał, że jest sam na drodze ;/



 
Odpowiedz


 
Odpowiedz
Thumbs Up 
Fantastyczny manewr zawracania, bez sygnalizacji tegoż, bezpośrednio z prawego pasa i przez podwójną ciągłą/pole wyłączone z ruchu, w sytuacji gdy pojazd nadjeżdżający z tyłu sygnalizuje manewr zmiany pasa/wyprzedzania.



 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 4 gości