Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIJANY KIEROWCA CIEŻARÓWKI !! ZATRZYMANY chciał osikać POLIC
jak w temacie nieco śmieszny ale i przykry filmik jacy ludzie wsiadaja za kierowcnice zatrzymany miał 3 promine w wydychanym powietrzu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dR6nmJ_sAP8[/youtube]
NIe ufaj nikomu - nawet sobie.

Waritat drogowy jest w każdym z nas nie pozwól żeby zapanował nad Tobą

Nie daje nie Biore

Odpowiedz
Moim zdaniem pijanym kierowcom powinno się dożywotnio zabierać prawo jazdy i samochód :anyproblem:
Pozdrawiam

Odpowiedz
Nie tak do końca , bo po jednym piwie można mieć ponad normę na alkomacie a nic się nie czuje więc statystyki prowadzone przez policję są stanowczo zawyżane takimi piwkami nawet nie wiem jaka jest norma chyba 0,02 ktoś kto ma 0,03 jest brany do statystyk jako pijany Sad
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
zybi2008 napisał(a):... bo po jednym piwie można mieć ponad normę na alkomacie a nic się nie czuje...
Tu się z Tobą nie zgodzę ,bo ja np po jednej flaszce nic nie czuję ,a drugi się z fotela nie podniesie ,czyli ja mogę jechać ,a on nie ?STOP PIJANYM KIEROWCOM
Pozdrawiam

Odpowiedz
Morpheus napisał(a):
zybi2008 napisał(a):... bo po jednym piwie można mieć ponad normę na alkomacie a nic się nie czuje...
Tu się z Tobą nie zgodzę ,bo ja np po jednej flaszce nic nie czuję ,a drugi się z fotela nie podniesie ,czyli ja mogę jechać ,a on nie ?STOP PIJANYM KIEROWCOM
Pozdrawiam

Nie chodzi tu o flaszkę a o wynik na alkometrze jedna dziesiętna po wyżej normy kwalifikuje cię jako pijany kierowca i z tąd biorą się takie duże statystyki nietrzeżwych kierowców
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
Dla mnie nie ma znaczenia czy to jedna dziesiąta czy jedna setna ,wypiłem choćby małe piwo nie siadam za kierownice i tyle
Pozdrawiam

Odpowiedz
PIŁEŚ nie jedz prosta zasadza albo lepiej jak już musisz wypic czasem kup sobie alkomat i przed odpaleniem auta dmuchnij jak cos pokaże to nie jedz. Alkomat= 200zł życie=bezcenne
NIe ufaj nikomu - nawet sobie.

Waritat drogowy jest w każdym z nas nie pozwól żeby zapanował nad Tobą

Nie daje nie Biore

Odpowiedz
zybi2008,powiedz ile dziesiątych powyżej normy kwalifikuje kogoś jako pijanego?

Odpowiedz
do 00,5 można mieć np po syropie na kaszel , powyżej to zabójca w samochodzie szkoda tylko że policja musi być taka kulturalna wobec przestępców
[Obrazek: us-fan.png]

Odpowiedz
bombka napisał(a):jako pijanego?
Nie ma czegoś takiego Wink Jest:
STAN PO SPOŻYCIU ALKOHOLU - 0,2 - 0,5 promila (0,1 do 0,25 mg w 1 dm^3 wydychanego powietrza)
STAN NIETRZEŹWOŚCI - powyżej 0,5 promila (0,25 mg w 1 dm^3 wydychanego powietrza)

Odpowiedz
kierowca napisał(a):
bombka napisał(a):jako pijanego?
Nie ma czegoś takiego Wink Jest:
STAN PO SPOŻYCIU ALKOHOLU - 0,2 - 0,5 promila (0,1 do 0,25 mg w 1 dm^3 wydychanego powietrza)
STAN NIETRZEŹWOŚCI - powyżej 0,5 promila (0,25 mg w 1 dm^3 wydychanego powietrza)

Tak Smile ,wiadomo o co chodzi

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości