• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Daltoniści
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AM7VSrJ5XTU[/youtube]

Szofer, :tulimy:
[Obrazek: us-uzytkownik.png]

Odpowiedz
kierowniczka napisał(a):Wiesz Szofer... jazda na zielonym to żadna sztuka, każdy po kursie na prawko tak umie... co innego odważny przejazd na czerwonym - to rozrywka tylko dla prawdziwych twardzieli Smile
Właśnie wróciłem z Turcji, tam jeżdżą sami twardziele. 90% czerwonych zaliczane, o ile bieg jest równy lub wyższy 2 i nic nie zagradza drogi. Tongue Byłem już u księżyców z gwiazdą trzy razy i niby już się przyzwyczaiłem, mimo tego zawsze na nowo mnie zadziwia "styl" ich jazdy. Ale, oni mają paliwo za ponad 9zł/litr, więc nie ma się co dziwić, że oszczędzają jak mogą. Tongue
Pozdor Myjk | Mój rejestrator -> EM GS 600 FullHD 1080p@30fps GPS GS

Odpowiedz
Kolejni daltoniści... tym razem na dwóch nogach :-)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Jjd0byKNGG0&feature[/youtube]
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806

Odpowiedz
Szofer ale widać, że nie bardzo się nimi przejąłeś :listening:
Stan pkt 0

Odpowiedz
brombrała napisał(a):nie bardzo się nimi przejąłeś

Bo nie za bardzo jest kim ..
To nagminne - przełażenie byle gdzie i na czerwonym .. A w razie potrącenia - ,,jak jeździsz !!!'' , a dlaczego nie - ,,jak łazisz baranie'' ? ? ?

Odpowiedz
silvox napisał(a):Bo nie za bardzo jest kim ..
To nagminne - przełażenie byle gdzie i na czerwonym .. A w razie potrącenia - ,,jak jeździsz !!!'' , a dlaczego nie - ,,jak łazisz baranie'' ? ? ?
Nie przesadzaj, nawet jeśli źle robi, to nadal jest to człowiek :okman:
Stan pkt 0

Odpowiedz
To że pieszy przechodzi na czerwonym, lub w nie dozwolonym miejscu nie zwalnia kierowcę od odpowiedzialności i logicznego myślenia.
Jak by doszło do potrącenia i Policja by przeanalizowała materiał i miejsce wypadku. To by dostało się kierowcy. bo nie próbował nawet uniknąć kolizji z pieszym.
Na drugim filmiku widać z daleka że pieszy przechodzi a Ty walisz jak w kocioł, zastanów się co robisz, zanim dojdzie do tragedii. :face:
Kamery : Przód Mio-618 / Tył Mio-358

Odpowiedz
naidoo2009 napisał(a):Na drugim filmiku widać z daleka że pieszy przechodzi a Ty walisz jak w kocioł, zastanów się co robisz, zanim dojdzie do tragedii. :face:

Naidoo... nie ładnie pijesz do mnie... nie jechałem szybciej, niż prędkość dozwolona w tym miejscu... nie zamierzałem potrącić pieszej, bo mam sumienie i nie chciałem w ten sposób dać jej nauczki.

Sfilmowałem tyko dwa zdarzenia ilustrujące karygodne i kretyńskie zachowania pieszych, bo zarówno facet, jak i kobieta weszeli na przejścia dla piseszych przy nadawanym czerwonym świetle.

Ktoś nie szanuje swojego zdrowia i życia, a ja mam się jeszcze o niego troszczyć ??? :anyproblem:

Odpowiedz
popieram Szofera.....ale niestety w świetle prawa byłby winny
0 pkt Big Grin

Odpowiedz
mcmac... ale naprawdę uwierz... nie zamierzałem nikomu zrobić nic złego. Co mam jeszcze napisać, byście mi uwierzyli, że nie jestem garbaty :-)

Odpowiedz
Szofer napisał(a):.... Co mam jeszcze napisać, byście mi uwierzyli, że nie jestem garbaty :-)
Dawaj fotke na pw.
Czekam Big GrinD Big GrinD Big GrinD
Stan pkt 0

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości