Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy mercedes do testów
#1
Nowiutki mercedes ANTOS po dostaniu do testów całkiem darmo dostałem to oto auto jutro film z jazdy nowym autkiem I z AUDI Q7 ktore kupiłem Smile oraz pokaz calego składu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=YPa1Si8h1GU[/youtube]

Ja ostaje swojego mercedesa jakos w kwietniu gdy trafi do salonów a teraz ten mam az do czasu gdy nie dostane swojego Smile
 
#2
Q7 powiadasz????!!!! Confusedhock2:
Dasz się karnąć??? :hehe: :hehe:
Stan pkt 0
 
#3
brombrała napisał(a):Q7 powiadasz????!!!! Confusedhock2:
Dasz się karnąć??? :hehe: :hehe:

Filmik bedzie Smile no powiem ci ze jak kiedyś byśmy sie nawet przypadkiem spotkali wsiadasz i jedziesz Smile Wysiadam bez gaszenia oddalam sie 100m i silnik sam gasnie a auto sie zabezpiecza Smile
Kiedyś znajomemu zapomniałem kluczyków dać po 200m silnik zdechł hehe
 
#4
KierowcaZawodowyx napisał(a):Filmik bedzie Smile no powiem ci ze jak kiedyś byśmy sie nawet przypadkiem spotkali wsiadasz i jedziesz Smile Wysiadam bez gaszenia oddalam sie 100m i silnik sam gasnie a auto sie zabezpiecza Smile
Kiedyś znajomemu zapomniałem kluczyków dać po 200m silnik zdechł hehe
Takie moje marzonko byś spełnił Confusedtpsml:
Stan pkt 0
 
#5
Mercedesik cudo Big Grin W PT jest cała strona o nim , podobno bardzo dużo części z Actrosa?
 
#6
MrRogalik napisał(a):Mercedesik cudo Big Grin W PT jest cała strona o nim , podobno bardzo dużo części z Actrosa?


Przesyłam film z jazdy to zobaczysz Smile tak jest bardzo wiele części
 
#7
Swietny, wypasiony, mój wymarzony. Cudne cudeńko SmileSmileSmile
 
#8
Autko moich marzeń. Super bryka. pozdrawiam
 
#9
Do nowych użytkowników, Smile i do tych z dłuższym stażem przypomnienie, ten temat jak i parę innych dodanych przez nie obecnego już KierowcaZawodowyx to fake Smile
 
#10
ah! oh! auto marzeń.|
szkoda, że link nie działa od dłuższego czasu Tongue

@okoniowaty: boty chcesz uczyć ?! Tongue
[Obrazek: B1ik7n1.jpg] [Obrazek: 7612.png]
 
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości