• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana OPON (Na zimowe/ na letnie) ?
54 za przekladke z wywazeniem

Tapped from SGS3 on Archidroid
Supported by Yanosik, Naviexpert Lifetime.

Odpowiedz
Mam zimowe na stalowych i letnie na alu. Wymieniam sam. Generalnie nie polecam wielosezonowych. Jeździłem takimi przy okazji innego auta przez 3 lata i w zimę było w porządku, ale też jeździłem wolniej. Natomiast w lato, porażka... :/

Tydzień temu wymieniłem na letnie i jest bardzo dobrze.
Twój podpis był niezgodny z regulaminem.

Odpowiedz
Mam zimowe na stalowych i letnie na alu. Wymieniam sam. Generalnie nie polecam wielosezonowych. Jeździłem takimi przy okazji innego auta przez 3 lata i w zimę było w porządku, ale też jeździłem wolniej. Natomiast w lato, porażka... :/

Odpowiedz

Odpowiedz
Widzisz ja mam wielosezonowe i zaròwno latem jak i zimą jest dobrze, a mam zwykłe navigatory 2.

Odpowiedz
Widzisz ja mam wielosezonowe i zaròwno latem jak i zimą jest dobrze, a mam zwykłe navigatory 2.

Odpowiedz

Odpowiedz
To ja już kompletnie nie wiem od czego to zależy Smile

Odpowiedz
To ja już kompletnie nie wiem od czego to zależy Smile

Odpowiedz
Cześć wszystkim, trochę odkopię ten temat. Kupiłem niedawno opony całoroczne. Zauważyłem na nich oznaczenie którego nie znałem wczesniej. Może ktoś z was się orientuje co to może być? Zdjęcie opony.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości