Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polacy jak Ruski swe kamerki mają . . .
#1
:helou:

Polskie drogi głupoty . . . (znalezione w sieci)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oaCk2h-JBKo[/youtube]
 
Odpowiedz
#2
Mnie to zastanawia jak ludzie nie myślą ;/ pieszy którzy jak przechodzą przez przejście to czuja sie jak mur nie do ruszenia , kierowcy którzy widza ze jakiś cymbał jedzie nie hamują i nie patrzą w lusterka itp
 
Odpowiedz
#3
Składanka jak u ruskich - fakt..
Ciekawe jak skończyło się zdarzenie w 2:20.. Czemu zatrzymał się tym bialym bolidem ??

A dziadek w 4:30 to jakiś głuchy i ślepy - z 500 dla ochłody bym mu smignął..
 
Odpowiedz
#4
Już kiedyś o tym pisałem w odpowiedzi na "jacy to ruscy są poje... bo tyle filmików od nich jest", że to zapewne głównie kwestia ilości kamer na drogach, wystarczy popatrzeć na liczby w statystykach wypadków i ile daje to potencjalnych "filmów" z naszego podwórka, a wraz ze wzrostem liczby nagrywających, ilość materiału do takich kompilacji również wzrośnie. Mam tylko nadzieję że zostaną one wykorzystane w jakiś sensowny sposób - tzn. edukacja przyszłych i obecnych kierowców, ale znając życie będzie to kolejne źródło do łatania dziury budżetowej...
Stan pkt 28
 
Odpowiedz
#5
Statystycznie u nas powinno być ok. 2x mniej filmików przeliczając na liczbę mieszkańców. Czyli bezwzględnie 8-9 x mniej filmików niż od ruskich jeżeli będziemy mieli takie samo 'stężenie kamer' Tongue
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
#6
Kolejna część Smile
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZCv79dD_QO4[/youtube]
 
Odpowiedz
#7
Ja po prrostu widze ludzie to idioci ... no by zatrzymac sie przed tramwajem i czekac az w nas walnie ... debilizm a spokojnie jalo by sie odjechac w tym czase ale przepraszam Smile 70 % ludzi ma blokade na 1 % pedału gazu a wiecej nie dadzą bo sie auto rozleci
 
Odpowiedz
#8
Co do sytuacji nr 1 na filmiku. Pracowałem u gościa (jeśli 4 dni można nazwać pracą), co kupował właśnie auta po takich kolizjach (szkoda całkowita) nowe do 3 lat z małym przebiegiem na warsztacie je robił i szły na sprzedaż. Sam widziałem Grande punto po dachowaniu i po zrobieniu, tylko stało i czekało na sprzedaż bo:

Cytat:olej gdzieś ścieka nie wiem gdzie po dachowaniu gdzieś się musiał wylać za parę dni będzie dobrze"

No i przy mnie przywiózł fabię w kombi po właśnie takim spotkaniu z tramwajem we Wrocławiu.

Sytuacja przed ostatnie naprawdę niczym Rosja.

Sytuacja ostatnia dla tego w mieście się jeździ 50km/h by zminimalizować skutki nie naszych błędów, albo 150km/h by zdążyć uciec przed takim - oczywiście żartuję. Ale zielona fala na tym polega w miastach jedziesz albo około 60 km/h albo ok 120 km/h Smile i przelatujesz na zielonych. Wink
 
Odpowiedz
#9
masakra co niektórzy

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=27U0OrF3Oi4[/youtube]
 
Odpowiedz
#10
hmmm

2:37 toż to film kogoś od nas
 
Odpowiedz
#11
tak dokładnie @ niemiec temat człowiek leży na drodze
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości