Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przejazd tramwaju blokuje ruch na skrzyżowaniu na ponad 40 s
#12
Ja to się zdziwiłem kiedy jechałem z Browarnej w Robotniczą Smile pierwszym razem robiłem to przez hopę Wink swoją drogą na tych dwóch rondach nie raz widzę kierowców jadących przez hopę - wnioskuję, że jest to źle oznakowane i trzeba jechać na pamięć.
 
Odpowiedz
#13
Może i ktoś pomysł jakiś tam miał, ale nie wziął pod uwagę, że ludzie to nie małe robociki, które można sobie od tak zaprogramować i będą dokładnie to wykonywały. Jazda to w dużej mierze odruchy i automatyczne decyzje. Jak się przekombinuje z oznakowaniem to się zaczynają jaja.
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
#14
Jadąc ul. Browarną chcąc jechać w Robotniczą (do wjazdu na teren centrum handlowego) traktowałem to jako nawrotka, więc zająłem pas lewy - a gdy się zorientowałem że już mam zjechać na prawy okazało się za późno. No jest to dziwne i tyle trzeba to przeżyć Big Grin haha by wiedzieć o czym piszemy. Bo nawet jeszcze na google maps tego nie ma tzn. na Street view.
 
Odpowiedz
#15
okoniowaty napisał(a):No jest to dziwne i tyle trzeba to przeżyć Big Grin haha by wiedzieć o czym piszemy

Dokładnie. Dlatego też nie róbcie sobie prywaty z forum. Zamieście filmik albo street view bo to jest po prostu nudne.
 
Odpowiedz
#16
lukaszw napisał(a):
okoniowaty napisał(a):No jest to dziwne i tyle trzeba to przeżyć Big Grin haha by wiedzieć o czym piszemy

Dokładnie. Dlatego też nie róbcie sobie prywaty z forum. Zamieście filmik albo street view bo to jest po prostu nudne.

Street view nie ma jeszcze, filmik przecież jest bodajże na początku wątku - można spojrzeć. Ale na filmiku spojrzysz to powiesz, że to wina jadącego a nie oznakowania.
 
Odpowiedz
#17
@lukaszw
Jakbym miał SV, albo zgrany filmik to bym zamieścił. Niestety póki co Twoja ciekawość pozostanie niezaspokojona, zawsze możesz scrollować dalej Wink
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]
 
Odpowiedz
#18
Nie mogę się doczekać :ojej:
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości