Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drogi
Szofer... Co to miało być???
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
Rosomak napisał(a):Szofer... Co to miało być???

Jak to co ? Policjanci dostali cynk, że nawalony kombajnista pracuje w polu ... Więc go obserwują.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Pole to nie droga publiczna i o ile nie ma innych osób które z nim pracują to ch...ja mu zrobią...
Po za tym... skad wiesz ze o to chodzi? Sam to wydedukowałeś?
Dorobek:

[Obrazek: fb290283930ed40cgen.jpg]
Formatting SD card. Please don't disconnect the power...      We starting.




 
Odpowiedz
Rosomak napisał(a):Sam to wydedukowałeś?

Z tym pijanym kombajnistą to był, rzecz jasna żart. Pokazałem, czym zajmuje się polska policja, tj. niczym. Stoi gdzieś w polu, tak, bez celu.
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Kolizja z rowerzystką, [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3fVIFvpDb3s[/youtube]
 
Odpowiedz
Nie widać DDR a tym bardziej PDR, wjechała na swoim "żółtym" czyli późno, kierowca miał zielone S-1 to się mógł spodziewać na PDP kogoś.. tak z grubsza wygląda na remis.. :yahoo:
 
Odpowiedz
No niestety z tym rowerem to mnie też kiedyś się wydarzyło coś podobnego, na szczęście nie było poważnego wypadku. Więc sprawa rozeszła się po kościach.
 
Odpowiedz
Eragon napisał(a):Nie widać DDR a tym bardziej PDR, wjechała na swoim "żółtym" czyli późno, kierowca miał zielone S-1 to się mógł spodziewać na PDP kogoś.. tak z grubsza wygląda na remis.. :yahoo:

Zarąbista konkluzja, już sobie to wyobrażam, dochodzi do jakiegoś wypadku drogowego, przyjeżdża wezwana drogówka, wysłuchuje uczestników i świadków, po czym ogłasza: Mamy remis! :nie:

Wracając do tego konkretnego zdarzenia.
Nie wiem, może Kol @ernestowski by rozwinął swój opis "Kolizja z rowerzystką". Ja obejrzałem ten film kilkakrotnie, ewidentnie osobą potrąconą przez samochód jest postać w różowym stroju (zapewne kobieta ale nigdy nie wiadomo). Natomiast nigdzie nie widać roweru poszkodowanej.
Może więc mamy tu do czynienia z potrąceniem pieszej ???

A tymczasem w PoRD stoi jak wół:

Art. 26. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejścia dla pieszych, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność i ustąpić pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu.
2. Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię drogi, na którą wjeżdża.


Tak więc, jak dla mnie ewidentna wina kierowcy*
:anyproblem:

*Nawet jeśli ta Pani faktycznie jechała na rowerze, to i tak w tym przypadku wg mnie w/w artykuł ma zastosowanie
Niniejszy post jest wyrazem prywatnej opinii autora.
Korzystając z jego treści robisz to na własne ryzyko i odpowiedzialność.

Stan punktów - znów zero  Cool
 
Odpowiedz
polskie drogi 52
miłych wrażeń :wink:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DuUJIRXa4ls[/youtube]
;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz
 
Odpowiedz
PESO napisał(a):nigdzie nie widać roweru poszkodowanej.
W 0:16 leży na PDP, na prawo od granatowego sedana.. :helou:
PESO napisał(a):Może więc mamy tu do czynienia z potrąceniem pieszej ???
Nie, nie mamy.. :anyproblem:
PESO napisał(a):jeśli ta Pani faktycznie jechała na rowerze
Jechała i ją w tym przypadku też obowiązuja przepisy PoRD..
Eragon napisał(a):wygląda na remis.
PESO napisał(a):Zarąbista konkluzja, już sobie to wyobrażam, dochodzi do jakiegoś wypadku drogowego, przyjeżdża wezwana drogówka, wysłuchuje uczestników i świadków, po czym ogłasza: Mamy remis!
Hmmm, wszystko przed tobą - nie słyszałeś o "obopólnej winie" ?? Jeśli policja nie umie, nie chce, nie ma podstaw* wskazać jednoznacznie winnego, to daje obu po 200 i odjeżdża.. To nazwałem "remisem".. Jeśli jeszcze coś nie jest jasne - pytaj..
Szkoda tylko, że bez przerwy mnie się o coś czepiasz.. Jakiś powód jest ??

*) - wybierz co chcesz..
 
Odpowiedz
Eragon napisał(a):Nie widać DDR a tym bardziej PDR,(...)

Widać PDR na końcu filmiku. Są oddzielne sygnalizatory dla rowerzystów i pieszych, najpierw jest PDR później PdP.
Wydaje mi się jednak, że rowerzystka jechała po przejściu dla pieszych. Gdyby jechała po PDR, wina kierowcy ewidentna, w tej sytuacji mam jednak wątpliwości...
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 2 gości