Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polskie drogi
Wyślesz na policję ... to się do Ciebie odezwą, po bagatela, 3 miesiącach. Kpina i pełne olewanie obywatela. Agresja drogowa to w oczach milicji ... blokowanie drogi ..
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(28-01-2017, 13:55:19)Szofer napisał(a): Wyślesz na policję ... to się do Ciebie odezwą, po bagatela, 3 miesiącach. Kpina i pełne olewanie obywatela. Agresja drogowa to w oczach milicji ... blokowanie drogi ..

trudno Smile  chcę mieć czyste sumienie Big Grin  bo wiem, że następnym razem te osoby mogą kogoś skrzywdzić/zabić.. ktoś kto łamie przepisy w tak ordynarny sposób będzie je nadal łamał. następnym razem może pomyśli trochę, zanim wykona jakiś bardziej niebezpieczny manewr. ja mam w świadomości sytuację opisywaną kiedyś przez jednego z moich kolegów, który przez takiego bezmyślnego kierowcę miał poważne problemy zdrowotne przez kilka miesięcy..

zobaczymy ile u mnie będzie to trwało, na razie czekam  Big Grin
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz
(28-01-2017, 14:45:05)beyondthesun napisał(a): zobaczymy ile u mnie będzie to trwało, na razie czekam  Big Grin

Życzę Tobie, byś czekał na reakcję 2-3 tygodnie; ja zgłosiłem agresję drogową 27.X.2016, zostałem przesłuchany w sprawie 27.I.2017 r. (tak, ... wczoraj).
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
Shocked 
Jest moc w tym filmie, -----------------coraz gorzej na pl drogach !?  ale ,alle...... juz czeka  na emisje nr 72 może odnajdziesz siebie   Big Grin



;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz
 
Odpowiedz
(05-02-2017, 17:46:25)Totmorhe napisał(a): znowu perełka 
mistrzów drogi 72 nr,,pacz,, wyciągaj wnioski nie rób tak jak na tym filmie

;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz
 
Odpowiedz
73


;Nie wzyscy muzułmanie to terrorysci
ale wszyscy terrorysci są muzułmanami;
Prof. Bogusław Wolniewicz
 
Odpowiedz
Tacy psychopaci jeżdżą po Wrocławiu. Tu już pomoże tylko Randap :-)



Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(05-03-2017, 21:39:10)Szofer napisał(a): Tacy psychopaci jeżdżą po Wrocławiu. Tu już pomoże tylko Randap :-)



Gazem po oczach i na Policję k*tasa ,albo trzeba było podepchnąć jak to za wschodnią granicą robią. Oczywiście na YouTube będzie debil "sławny" ...Nie wiem jak w Polsce, ale w Irlandii jak masz kij bejsbolowy w aucie i możesz go dosięgnąć bez odpinania pasów bezpieczeństwa to (kij) traktowany jest jak broń i trzeba się liczyć z konsekwencjami.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
Widać już sławny kierowca Mercedesa... nagranie krąży po necie.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
(06-03-2017, 20:32:21)bodino napisał(a): Widać już sławny kierowca Mercedesa... nagranie krąży po necie.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Trzeba też pamiętać o jednym, jak to ujął jeden z komentatorów: nie ma dymu, bez ognia ...
Punkty ? Jak pozyskam, to się pochwalę.
Moja kamera: mini 0806
 
Odpowiedz
(06-03-2017, 21:04:08)Szofer napisał(a):
(06-03-2017, 20:32:21)bodino napisał(a): Widać już sławny kierowca Mercedesa... nagranie krąży po necie.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Trzeba też pamiętać o jednym, jak to ujął jeden z komentatorów: nie ma dymu, bez ognia ...
Zgadzam się w 100% ,myślę że on kiedyś trafi na kogoś z klamką i spodnie będą pełne...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości