• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fota na lawecie
Rozwaliło mnie:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-fotoradar-zrobil-zdjecie-placic-ma-wlasciciel-auta-na-laweci,nId,1441838#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=test_a_automotive&iwa_item=2&iwa_img=0&iwa_hash=28041&iwa_block=automotive" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/n ... automotive</a><!-- m -->" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Confusedtpsml:

edite zybi2008 wieli kufel piwska dla ciebie

[Obrazek: 199123_big.jpg]
[Obrazek: stetoskopylenkamaly2.jpg]

Odpowiedz
Rozwaliło mnie:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/news-fotoradar-zrobil-zdjecie-placic-ma-wlasciciel-auta-na-laweci,nId,1441838#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=test_a_automotive&iwa_item=2&iwa_img=0&iwa_hash=28041&iwa_block=automotive" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.poboczem.pl/naszym-zdaniem/n ... automotive</a><!-- m -->" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;

Confusedtpsml:

edite zybi2008 wieli kufel piwska dla ciebie

[Obrazek: 199123_big.jpg]

Odpowiedz
To tylko potwierdza w jakim popierdzelonym kraju przyszło nam żyć. Niestety godzimy się bez sprzeciwu na takie traktowanie nas przez wszelkiej maści urzędasów. A jak wiadomo bezkarność skutkuje wzrostem bezczelności sprawców tych wszystkich idiotyzmów.

Odpowiedz
To tylko potwierdza w jakim popierdzelonym kraju przyszło nam żyć. Niestety godzimy się bez sprzeciwu na takie traktowanie nas przez wszelkiej maści urzędasów. A jak wiadomo bezkarność skutkuje wzrostem bezczelności sprawców tych wszystkich idiotyzmów.

Odpowiedz
kurcze...
stalem sie "niebieski" na forum (mod)
a to oznacza, ze musze sie nieco hamowac ze slowami...
wiec posluze sie szyfrem "Welcome in Poland" (gdzie kazdy grosz sie liczy) :wink:

ponoc ten kierowca lawety byl na Litwinskich blachach...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
kurcze...
stalem sie "niebieski" na forum (mod)
a to oznacza, ze musze sie nieco hamowac ze slowami...
wiec posluze sie szyfrem "Welcome in Poland" (gdzie kazdy grosz sie liczy) :wink:

ponoc ten kierowca lawety byl na Litwinskich blachach...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz
NIE NO WYMIĘKŁEM PO TYM LINKU piątek 13stego hahahahaha :ojej: :ojej2: :lol: Big GrinD :okman: :placzek: Big GrinD
MÓJ KANAŁ YOU TUBE KLIKNIJ W MIO
[Obrazek: f6b1916850527701m.jpg]
Stan pkt - 0
[Obrazek: 1178405.png]

Odpowiedz
NIE NO WYMIĘKŁEM PO TYM LINKU piątek 13stego hahahahaha :ojej: :ojej2: :lol: Big GrinD :okman: :placzek: Big GrinD
Stan pkt - 0

Odpowiedz
Wiedziałem, że się Wam spodoba [Obrazek: awesome_face___HD_by_ConnorJones2610.png]

Odpowiedz
Wiedziałem, że się Wam spodoba [Obrazek: awesome_face___HD_by_ConnorJones2610.png]

Odpowiedz
lith napisał(a):Wiedziałem, że się Wam spodoba [Obrazek: awesome_face___HD_by_ConnorJones2610.png]

zabiłeś mnie tym w piątek 13stego :ojej:
Stan pkt - 0

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości