Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Migawki z Łodzi
#89
Szofer mi przypomniał o innym rowerzyście Smile
Pan ma wyraźnie pretensje, że ktoś śmiał na niego zatrąbić...



 
Odpowiedz
#90


"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"
 
Odpowiedz
#91
Jeden na czerwonym to mało Wink





Łodzianie pewnie zauważyli, że po wprowadzeniu OSSR na wielu skrzyżowaniach jest mało czasu na ewakuację - kolejne fazy dość szybko po sobie się zmieniają. Tutaj jest ewidentne czerwone, ale na dużym skrzyżowaniu wjazd na późnym żółtym (oczywiście wiemy jakie są przepisy i taki wjazd nie powinien mieć miejsca) może sprawić, że opuszczenie skrzyżowania nie będzie takie proste...
 
Odpowiedz
#92
Moje ulubione skrzyżowanie po raz kolejny...






A tak to się może skończyć:



 
Odpowiedz
#93
Teraz to widok tak codzienny, ze aż nudny ja jak wracam do domu z pracy to przynajmniej jeden wypadek dziennie, a bardziej stłuczkę widzę
 
Odpowiedz
#94
@Kamyk, a ja z "innej beczki", czy to nadal ta sama G1W na FW. od LS388W?
(bo nagrywa bardzo przyzwoicie)

Byly juz problemy z bateria czy od 3 lat nadal smiga?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#95
(19-03-2018, 19:03:43)pizdys napisał(a): @Kamyk, a ja z "innej beczki", czy to nadal ta sama G1W na FW. od LS388W?
(bo nagrywa bardzo przyzwoicie)

Byly juz problemy z bateria czy od 3 lat nadal smiga?

Tak - to ta sama G1W. Zero problemów od 3 lat. W podobnym czasie ze znajomymi kupiliśmy 3 takie kamery. Koledze padło wejście usb, ale sobie przelutował i także śmiga do dzisiaj. Koleżance z kolei po jakimś roku użytkowania straciła ostrość i poszła na śmietnik.
Jedyne co to mam wrażenie, że nadpisuje mi zablokowane filmy, bo już któryś raz nie mam filmu, który dam sobie rękę uciąć że zablokowałem. Zdarzają się też popsute pliki, zwłaszcza na końcu dnia więc być może kamera ostatniego filmu przy wyłączaniu nie zamyka już, że tak powiem.
 
Odpowiedz
#96
@Kamyk, zrob tak:
1) naladuj kamere (moze byc w domu pod jakim zasilaczem USB, przez cala noc),
2) odlacz od zasilacza i sprawdz czy sie wylacza z LOGO producenta (czyli poprawnie)
3) recznie (bez podlaczonego zasilacza) wlacz kamere i czekaj:
a) czy wylaczyla sie poprawnie (z LOGO)?
b) czy nagle sie wylaczyla?

- jak nagle sie wylaczyla, to oznacza ze bateria juz padla, i trzeba ja wymienic,
urwane pliki na karcie (uszkodzone) wlasnie z tego powodu pojawiaja, musisz wiedziec, ze ryzyko uszkodzenia karty pamieci (takimi naglymi odcieciami), jest naprawde bardzo duze.
Wymiana baterii jest naprawde prosta, tutaj opis:
http://www.autowrzuta.pl/showthread.php?...#pid108095
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#97
@pizdys
Odpowiem zatem jeszcze raz na Twoje pytanie:
Od 3 lat bez większych problemów, tylko bateria padła Wink Po przeprowadzeniu testu, dzieje się dokładnie to co napisałeś - kamera wyłącza nagle, a nawet operacja wyłączania zapętla się. Kamera gaśnie, po czym pojawia się na chwilę logo i dźwięk i znowu gaśnie i tak kilkukrotnie.
 
Odpowiedz
#98
Pierwszy dzień nowej organizacji ruchu Smile
Ulica była jednokierunkowa, tymczasowo jest dwukierunkowa.



 
Odpowiedz
#99
(23-07-2018, 22:17:57)Kamyk napisał(a): Pierwszy dzień nowej organizacji ruchu Smile
Ulica była jednokierunkowa, tymczasowo jest dwukierunkowa.




haha masakra Big Grin
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości