• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119
Przykro mi ale nie kumam o co Ci idzie Smile może o wagę pliku ?

Odpowiedz
Ok to wytłumaczę Mam kartę 32gb i nagrywam jazdę no bo do tego służy rejestrator karta mi się zapełnia, komp mi pokazuje full, mam na niej nagrany film w odcinkach po 3 min, cały film ma długość 2h. Moje pytanie czy 2h to ok na taką kartę i ustawienia kamerki na max, oraz Jak wydłużyć czas jaka rozdział a jest akceptowalna...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
VIOFO A119+GPS v2 

Odpowiedz
Mam 1920 x 1080 i 60 klatek . Twoja karta ma 32gb więc jak jest 2h i jest wypełniona .... to jest ok .... ,, experymentuj ,, Smile

Odpowiedz
(13-09-2017, 19:18:26)leszekk napisał(a): Mam 1920 x 1080 i 60 klatek . Twoja karta ma 32gb więc jak jest 2h i jest wypełniona .... to jest ok .... ,, experymentuj ,, Smile

Ok dzięki

VIOFO A119+GPS v2 

Odpowiedz
(13-09-2017, 19:05:47)d7ejkej napisał(a): Ok to wytłumaczę Mam kartę 32gb i nagrywam jazdę no bo do tego służy rejestrator karta mi się zapełnia, komp mi pokazuje full, mam na niej nagrany film w odcinkach po 3 min, cały film ma długość 2h. Moje pytanie czy 2h to ok na taką kartę i ustawienia kamerki na max, oraz Jak wydłużyć czas jaka rozdział a jest akceptowalna...

Na karcie 32GB powinno zmieścić się w sumie ok. 3.5h nagrania video w najwyższej jakości z A119S, jeśli o to Ci chodziło.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

(12-09-2017, 10:16:12)slayer napisał(a):
(11-09-2017, 21:05:49)evad napisał(a): Nieśmiało podpowiadam, że piankę EVA można nabyć taniej i szybciej tutaj:
https://www.wideorejestratory24.pl/pl/p/...9A119S/751

A macie może ten nowy moduł GPS do Viofo? Pasuje pewnie do starych modeli Viofo? I jeszcze ponownie pytanie, czy zamiast kamery można podłączyć gniazdo zapalniczki do GB-1000, a do niego wcisnąć ładowarkę z podwójnym USB, aby GB-1000 obsługiwał 2x Viofo?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
Samych modułów nie ma (możliwe że będą), ale moduły v2 nie pasują do kamery v1. Do GB1000 możesz na wyjściu podłączyć gniazdo zapalniczki i włożyć do niego zasilacz z dwoma wyjściami USB, tak jak piszesz.

Dawid Lorenz

WR24.PL - najlepsze rejestratory jazdy i kamery sportowe
Partner AutoWrzuta.pl

Odpowiedz
@evad
Właśnie o to mi chodziło. A u mnie 2h się zmieściło pewnie dla tego, że w folderze RO mam 21 plików. Musze wykonać format i poszukać dobrej promocji na 64gb Smile
VIOFO A119+GPS v2 

Odpowiedz
(10-09-2017, 23:44:49)d7ejkej napisał(a): Przy włączeniu kamerka sama przestawia się na 1080

Dokładnie też to zauważyłem, ale to chyba wtedy jak się wybierze tryb WDR, który swoją drogą w połączeniu z 1920x1080P x30fps sprawia że nagrania wyglądają tragicznie, dzisiaj wieczorem właśnie testowałem.

Odpowiedz

Co może być powodem,że kamera tak nagrywa?
Te pliki poniżej 500MB nie dają się odtworzyć.

Odpowiedz
(15-09-2017, 09:06:16)ig2205 napisał(a): Co może być powodem,że kamera tak nagrywa?
Te pliki poniżej 500MB nie dają się odtworzyć.

Pliki masz raczej dobrze zapisane (brakuje ci zapewne kodeków, pobierz sobie np. program PotPlayer 1.7.3795 ja go używam od lat i jeszcze nie zdarzyło się, żeby mi czegoś nie chciał odtworzyć w tym również nagrań z kamery Viofo A119, tylko jak masz system 64 bitowy to pobierz program w wersji 64 bitowej)  pewnie nagrywanie masz ustawione na 5 min, stąd pliki mają po 500MB, u mnie jest na 3 min, bo ważą po 300 parę MB.

Odpowiedz
Zapewne czujnik ruchu jest wlaczony...lub odpalales samochod i po kilku minutach wylaczyles silnik...zainstaluj codeki, sprawdz karte...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: unnamed.png]

Odpowiedz
PotPlaye pobrany, wyświetla się "Plik istnieje, ale nie wydaje się być plikiem wideo".
Nagrania mam ustawione na 3min, reszta fabryczne (jedynie wyłączone audio), soft 2.06.
Karta Samsung Evo+ 64GB (czerwona) sprawdzona -ok.
Sprawdzałem też działanie na Adata 64GB, Good Ram 32GB i jest to samo.
Problem polega na tym,że kamera wróciła 6.09 z serwisu Luxury-goods.pl , gdzie wymienili (tak wynika z opisu) PCB i obudowę, bo strasznie latał obiektyw w poziomie.
Do serwisu oddałem, bo miałem takie same problemy jakie są teraz, nic się nie zmieniło, oprócz nowej obudowy.

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 6 gości