• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze ulubione piosenki Świąteczne! :)
Music 
Witajcie! ^^

Jako, że przeszukałem całe forum wzdłuż i wszerz (no dobra, poszedłem sobie na skróty i użyłem po prostu wyszukiwarki Big Grin ) i nie mogłem znaleźć podobnego tematu, więc otwieram nowy!

Święta Bożonarodzeniowe tuż, tuż i pomyślałem sobie, że moglibyśmy wymienić się propozycjami piosenek Świątecznych!  Big Grin

Nie ukrywam, że nadchodzące Święta są - przynajmniej dla mnie - Świętami szczególnymi! Od zawsze kochałem ten okres w roku! mam na myśli to oczekiwanie.. NA PREZENTY!  Big Grin  To już tak blisko! Tak! Czyż nie jest to nakręcające? ^^ Nie wiem jak Wy, ale ja już zaczynam PŁONĄĆ z ekscytacji! Smile

Ok, ok, wystarczy tego wstępu, bo się za bardzo podniecam i spalę jeszcze całe forum, haha ^^

Więc skoro czekamy na prezenty (bo jak sądzę nie tylko ja Big Grin) moglibyśmy umilić sobie czas wpisując propozycje Świątecznych piosenek  Smile  Takich, których często słuchacie w tym okresie  Smile  Takich, których w Święta zabraknąć nie może! Smile

Jestem pierwszy, więc ja zaczynam Smile

W 1984 roku, a więc przeszło 32 lata temu najbardziej popularni artyści (ba! SŁAWY!) spotkali się, stworzyli na szybko grupę Band Aid i nagrali wspaniałą piosenkę - "Do they know It's Christams Time?". Dochód ze sprzedaży singla został przeznaczony na głodujące dzieci w Afryce.

Mówią, że w grupie występują tylko brytyjscy wykonawcy, ale nie jest to prawda! Mamy też m. in. Jody Watley, znaną z grupy Shalamar (jak ktoś słucha R&B to polecam ten zespół). To żadna Brytyjka, ale Amerykanka!

Miłego słuchania i zachęcam do wypowiadania się w temacie poprzez nadesłanie swoich propozycji Smile

Odpowiedz

ja nie wyobrażam sobie świąt bez ten piosenki , zawsze na angielskim się ją śpiewało  Angel Angel

ja nie wyobrażam sobie świąt bez ten piosenki , zawsze na angielskim się ją śpiewało  Angel Angel

Odpowiedz
Last Christmas to klasyk Smile

pora na kolejny, choć z pewnością mniej znany - Sleigh Ride w wykonaniu T-Boz, Left Eye i Chilli (z grupy TLC!):

"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"

Odpowiedz

klasyka w wykonaniu Ronettes! Smile
"listen lady, what does it take to get you HOT and CRAZY?
pass you a loaded .38 and bust on fools who play me!"

Odpowiedz
Moja ulubiona ktora mi zawsze siedzi w glowie to Last ChristmasSmile)

Odpowiedz
Święta już z nami a mnie się przypomniała https://www.youtube.com/watch?v=yXQViqx6GMY

Odpowiedz
oczywicie Michael Buble

Odpowiedz
Last Christmas oczywiście! Smile

Odpowiedz
Klasyk w nieklasycznym wykonaniu Big Grin

Odpowiedz
Ja uwielbiam te wszystkie przeróbki

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 1 gości