Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: z ktora kamera maja byc porownanie A119 oraz A119S?
Ankieta jest zamknięta.
Vicovation OPIA2 (OV4689)
38.46%
10 38.46%
IROAD A9 (IMX291)
0%
0 0%
WARRIOR G1S XM (Starvis IMX291)
3.85%
1 3.85%
DOD LS470W (IMX322)
15.38%
4 15.38%
XiaoYI Car DVR (AR0230)
42.31%
11 42.31%
inna (odpowiedz w temacie to dopisze do ankiety)
0%
0 0%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119S [NTK96660 + Starvis IMX291]
#23
Obydwie kamery nagrywaly w 1080p @ 30FPS, gdyz w tej rozdzielczosci przy 30FPS sa one najbardziej wydajne w takich warunkach.
W A119S zostal wlaczony recznie WDR, bo domyslnie byl on wylaczony,
faktycznie A119S nie ma wlaczonego Starvis'a. ale pewnym jest ze Starvisa nie da sie nigdy wlaczyc w DOD LS470W Smile
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#24
(07-01-2017, 00:59:41)pizdys napisał(a): Obydwie kamery nagrywaly w 1080p @ 30FPS, gdyz w tej rozdzielczosci przy 30FPS sa one najbardziej wydajne w takich warunkach.
W A119S zostal wlaczony recznie WDR, bo domyslnie byl on wylaczony,

No właśnie. Jak byś mógł przy okazji sprawdzić czy ten WDR w ogóle działa. Bo jedni piszą tak drudzy nie. A wręcz polecają żeby go wyłączyć bo to pomaga jak ktoś ma hot piksele w A119.
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
#25
@pizdys, potestuj viofo z kartą 128GB i przyuważ czy od czasu do czasu kamera zawiesza się na ekranie z logo przy starcie i po kilkunastu sekundach wyświetla komunikat o błędzie pamięci. Zwykle wówczas restart kamery przywraca normalne jej funkcjonowanie.

Sent from my F5122 using Tapatalk
Dawid Lorenz

Wideorejestratory24.pl
Wideorejestratory.pl
Z kuponem AUTOWRZUTA forumowicze kupują taniej :-)
 
Odpowiedz
#26
@evad, @rych33, obadam te sprawy, dzieki!
Z tego co widze to w ogole po podlaczeniu zasilacza i jakiejkolwiek karty kamera kilka sek w ogole nie reaguje, i wydaje mi sie ze to czas przewidziany na naladowanie kondensatorow przed tym jak kamere obciazy juz sam start...co tez sprawi ze odpalanie silnika nie spowoduje naglego restartu... Poki co zainstalowalem samsunga 128 pro (szara MLC) i zostawie na noc...

Jak wiemy xiaomi z tym CPU startuje blyskawicznie...ale ma baterie.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#27
Co robi funkcja odświeżania w menu, do wyboru 50Hz (domyślnie) oraz 60Hz.

Jeszcze dodam iż korzystam z karty pamięci Samsung EVO+ 64GB i jak na razie nie miałem z nią ani z kamerą najmniejszego problemu.
 
Odpowiedz
#28
(07-01-2017, 00:59:41)pizdys napisał(a): Obydwie kamery nagrywaly w 1080p @ 30FPS, gdyz w tej rozdzielczosci przy 30FPS sa one najbardziej wydajne w takich warunkach.
W A119S zostal wlaczony recznie WDR, bo domyslnie byl on wylaczony,
faktycznie A119S nie ma wlaczonego Starvis'a. ale pewnym jest ze Starvisa nie da sie nigdy wlaczyc w DOD LS470W Smile

co komu po Starvisie którego nie można włączyć ? w Viofo A119s ,Starvis to chiński "chłyt marketingowy" z kabaretu ?
 
Odpowiedz
#29
(06-01-2017, 18:40:05)pizdys napisał(a): [Obrazek: dsdsozo.jpg]
naprawde konkretna ta A119/S:

Dlaczego pizdys ma soft V1.01, a ja V1.0 ?
Ja też chcę taki. Albo najlepiej od razu V2.0 Smile


[Obrazek: a119sfirmw.jpg]
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
#30
Mam wrażenie, że czasami obraz na nagraniach z A119S drży. Wy nie mieliście takich "podejrzeń"? Muszę się jeszcze temu przyjrzeć Wink .

 
Odpowiedz
#31
(08-01-2017, 18:28:38)slayer napisał(a): Mam wrażenie, że czasami obraz na nagraniach z A119S drży. Wy nie mieliście takich "podejrzeń"? Muszę się jeszcze temu przyjrzeć  .dzie drżał

Drży, drży Smile Drży w A119 i drży w A119S. A przy częstym zdejmowaniu. Pewnie będzie drżał jeszcze bardziej.
Ja wkleiłem kawałek taśmy dwustronnej w te zagłębienia gdzie wsuwa się uchwyt. Oczywiście nie odklejając taśmy zabezpieczającej od strony uchwytu. Na razie pomogło. Ale na jak długo ?
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
#32
(08-01-2017, 18:28:38)slayer napisał(a): Mam wrażenie, że czasami obraz na nagraniach z A119S drży. Wy nie mieliście takich "podejrzeń"? Muszę się jeszcze temu przyjrzeć Wink .

nie dość, że drży to ja musiałem subwoofer w bagażniku wyłączyć bo chyba się rezonans na szybę przednią przenosił...
rozważam zakup taśmy dwustronnej takiej na grubej piance aby choć trochę zniwelować te drżenie

ps. w g1wh nie stwierdziłem żadnego problemu bo przyssawka pewnie tłumi większość drgań
 
Odpowiedz
#33
U mnie z tego co zauważyłem to problem nasilił się w zimowej aurze, gdy powierzchnia jest mocno nierówna... Niby nie widać tego bardzo na nagraniu, ale gdy jest widoczny kokpit, to daje się to czasami zauważyć wjeżdżając w jakąś nierówność...

Swoją drogą myślałem, że kamera będzie bardziej stabilna w tym uchwycie, a tu naciskając przyciski mocno się buja.

 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 43 gości