• Witamy w serwisie AutoWrzuta.pl
  • Zapraszamy na strony naszych Partnerów!
  • Chcesz, żeby Twój film był w tv? Czytaj ogłoszenia!
Witaj! Logowanie Rejestracja

Ankieta: z ktora kamera maja byc porownanie A119 oraz A119S?
Ankieta jest zamknięta.
Vicovation OPIA2 (OV4689)
38.46%
10 38.46%
IROAD A9 (IMX291)
0%
0 0%
WARRIOR G1S XM (Starvis IMX291)
3.85%
1 3.85%
DOD LS470W (IMX322)
15.38%
4 15.38%
XiaoYI Car DVR (AR0230)
42.31%
11 42.31%
inna (odpowiedz w temacie to dopisze do ankiety)
0%
0 0%
Razem 26 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Viofo A119S [NTK96660 + Starvis IMX291]
Panowie czy ktoś miał taki przypadek jak na zdjęciu? Pojawiły się kwadraciki z krzyżykiem, nie reaguje na żadne przyciski nie nagrywa, po wyjęciu karty reaguje na przyciski ale dalej wyświetlają się te kwadraciki z krzyżykiem. Format karty i reset nic nie pomaga. O co chodzi?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
(08-09-2018, 22:40:31)michal76 napisał(a): Panowie czy ktoś miał taki przypadek jak na zdjęciu? Pojawiły się kwadraciki z krzyżykiem, nie reaguje na żadne przyciski nie nagrywa, po wyjęciu karty reaguje na przyciski ale dalej wyświetlają się te kwadraciki z krzyżykiem. Format karty i reset nic nie pomaga. O co chodzi?

A bez karty jak się kamera zachowuje? Jaka karta? Wgrałeś ponownie firmware?
Było: Eyes Tongue
Było: A119S GPS + Evo 128 GB + OAS Graphene 6000
Jest: A129Duo GPS + Evo 256 GB + OAS Graphene 6000

Odpowiedz
Ja miałem dwukrotnie taki przypadek w tym modelu. Za pierwszym razem pomogło wgranie najnowszego firmware'u. Gdy po jakimś czasie błąd pojawił się po raz drugi nic już nie mogłem zrobić i musiałem kamerkę reklamować.

Wysłano ze smartfona

Odpowiedz
Dzięki Panowie za pomoc, pomogło kamera żyje

Odpowiedz
@michal76,
Na forum juz byl podobny przypadek, ciezko okreslic dlaczego kamera "wpada" w taki stan, na obecna chwile od strony technicznej moze to byc powodowane:
- bledem karty / danych (wyjecie karty nie pomaga)
- blad oprogramowania i przy specyficznych warunkach moze to sie pojawia
- przerwa na jakiejs linii polaczen danych (uszkodzenie hardware/kamery)
- byc moze polaczenie z matryca jest w bardzo specyficzny sposob zerwane i oprogramowanie kamery tak reaguje, to moja najbardziej prawdopodobna wersja bo polaczenie matrycy w tej kamerze jest jej najwiekszym (mechanicznym) slabym punktem, tasma ktora laczy te dwa elementy (plyta glowna i matryca) jest poddawana wibracjom, i mechanicznym zmianom. Powinien pomoc reset sprzetowy (przycisk z boku kamery). Oraz jak wgranie oprogramowania nie pomoze bo znowu sie  zawiesi to reklamacja jest tu bardzo wskazana (zanim skonczy sie gwarancja).

Dajcie znac czy komus sie to jeszcze przytrafilo, troche ciezko okreslic skale problemu po przez forum...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitled1.png]

Odpowiedz

Skocz do:

Browsing: 2 gości