Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MIO MIVUE C330
#12
(15-01-2017, 16:42:47)lou napisał(a): czy ktoś z kolegów miał z nimi ( vat19.pl) jakieś doświadczenia ?

Ja kupowałem w Vat19 M9S dual. I też czytając jakieś stare komentarze. Byłem trochę uprzedzony do nich. Zupełnie niepotrzebnie.
Na każdy mail szybko odpowiadali. Dzwoniłem do nich. Oddzwaniali do mnie. Nie było problemu. Nawet jak niedawno sprzedawałem kamerę, a zaginęła mi faktura. To pięć minut po telefonie do nich. Miałem mail z fakturą
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
#13
(14-01-2017, 21:37:32)pizdys napisał(a): @lou, technicznie dobra kamera, widac ze fw tez nie jest szegolowo dopradowane, ale nie znam tej kamery,
 
ale ta kamera ( shadow 1s) ma niby obiektyw F 1.6
wbudowany GPS,  wygaszacz ekranu z funkcją prędkościomierza, alerty przekroczenia prędkości

- ostrzeżenie przed kolizją z przodu (FCW)
- ostrzeżenie o przekroczeniu linii pasa ruchu (LDWS)
- tryb parkingowy / G-Sensor / blokada nagrań SOS / detekcja ruchu
- Lap Timer, można sprawdzić czas na okrążeniu ( jak w DOD Champion)
- Pomiar przyspieszenia ,można sprawdzić przyspieszenie swojego auta np 0-100km/h
oraz funkcję Fatique Driving, która jest swojego rodzaju budzikiem i objawia się komunikatem głosowym oraz przypomnieniem o kawie Smile
wiem że kamera w polsce nie zdobyła popularnosci ,ale Viofo 119 w Polsce też istnieje tylko dzieki dwóm małym firmom które je sprowadzają i promują...
może będę żałował ale kupię tego "shadow 1s" (399zł) który jest tańszy o 100zł od Viofo A119 z GPS (499zł)  i kupuję w polskim sklepie z gwarancją
kamera ta ma kondensator a nie akumulator :-)
pewno kamera to będzie kaszana ale zamówiłem ,najwyżej sprzedam za pół ceny :-)
ale przynajmniej będę wiedział czy z przyspieszeniem do 100 km/h producenci też kantuja jak ze spalaniem...
 
Odpowiedz
#14
No. To czekam na Twoje wrażenia. Bo ta kamera też mi kiedyś chodziła po głowie Smile
VIOFO A119S + GPS+CPL  Przód i Tył Heart 
 
Odpowiedz
#15
ale ta kamera ( shadow 1s) ma niby obiektyw F 1.6
wbudowany GPS, ( nie na podkładce) wygaszacz ekranu z funkcją prędkościomierza, alerty przekroczenia prędkości
- ostrzeżenie przed kolizją z przodu (FCW)
- ostrzeżenie o przekroczeniu linii pasa ruchu (LDWS)
- tryb parkingowy / G-Sensor / blokada nagrań SOS / detekcja ruchu
- Lap Timer, można sprawdzić czas na okrążeniu ( jak w DOD Champion)
- Pomiar przyspieszenia ,można sprawdzić przyspieszenie swojego auta np 0-100km/h
oraz funkcję Fatique Driving, która jest swojego rodzaju budzikiem i objawia się komunikatem głosowym oraz przypomnieniem o kawie Smile
wiem że ta kamera w polsce nie zdobyła popularnosci ,ale Viofo 119 (jak i inne wynalazki) w Polsce też istnieje tylko dzieki dwóm małym firmom które je sprowadzają i promują...
może będę żałował ale kupię tego "shadow 1s" (399zł) który jest tańszy o 100zł od Viofo A119 z GPS (499zł) i kupuję w polskim sklepie z gwarancją ( choć wątpliwą )
kamera ta ma kondensator a nie akumulator :-)
pewno kamera to będzie kaszana ale zamówiłem ,wypróbuje i najwyżej sprzedam za pół ceny :-)
przynajmniej będę wiedział czy z przyspieszeniem do 100 km/h producenci też kantuja jak ze spalaniem...
 
Odpowiedz
#16
pytałem o doświadczenia ze sklepem "vat19,pl" bo na "OPINEO" na 18 komentarzy dla tego sklepu aż 11 jest negatywnych !!! a tylko 7 pozytywnych
mało który sklep może się pochwalić takim "rezultatem" :-)
dobre komentarze wystawiają im tylko chyba ci którzy kupuja i załatwiają wszystko osobiście bo z opinii wynika że olewają kupujących przez internet

na ruskiej stronie http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=752442
o shadow 1s piszą trochę wiecej, nawet ja rozebrali , napisali ze obiektyw ma metalowa obudowę ,trzeba kliknać na linijki z tłustym drukiem by zobaczyć obrazki wnętrza ,a tekst można przetłumaczyć przez google

tam trochę tego sprzedali, ale wiadomo u ruskich kamer mnóstwo kupują bo tam więcej wariatów na drogach :-)
mam też nadzieje ze kamera po przyklejeniu nie będzie sie mocno rzucać w oczy a ponieważ ma gps wbudowany ,nie bedzie odstawać od szyby i trzaśc sie jak viofo na podkładce z gps :-)
 
Odpowiedz
#17
z tego co widze ciekawa kamera, i zbudowana bardzo przyzwicie (pomijajac juz aspekty jakosci samego przetwarzania obrazu przez Amarella A7LA):

[Obrazek: 8249112.jpg]

tasma matrycy ladnie ekranowana:

[Obrazek: 8249114.jpg]

ale najciekawszy jest objektyw, z jakims mechanizmem, 
prawdopodobnie do filtra IR ktory w trybie nocnym jest "chowany" aby tryb nocny mogl dzialac namiare kamery CCTV.

[Obrazek: 8249125.jpg]

ciekawe, i bardzo nietypowe...

Inteligentny tryb nocny 1S:



Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#18
żeby nie wszystko było pięknie, nie można ze strony producenta kamery ściągnąć update software do kamery
http://www.shadow-tec.com/content/?114.html
bo choć niby są dwa na stronie głównej to przekierowuje do pobrania do strony której nie może znaleźć
 
Odpowiedz
#19
(11-01-2017, 22:28:03)lou napisał(a): czy ktoś wie jaki procesor i matrycę ma rejestrator MIO MIVUE C330 ?
jest mały zgrabny i funkcjonalny ale czy nagrywa dobrze ?
rejestrator ma wbudowany GPS, bazę fotoradarów ,kosztuje 449zł i nie jest pewno tak tandetnie wykonany jak Viofo 119 :-)

Angel Angel
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości