Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Ktora najlepsza?
Vicovation OPIA2
VIOFO A119
VIOFO A119S
XiaoYi Car Dvr
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach)
To nie Ty - sam przecież ja Ci tego bangoda podesłałem. Chodzi o automaniaczka powiązanego z tym sklepem sprzedającym a119 gołą za 429zl Big Grin

Wcześniej usiłowała na tym forum firma ORLLO grasować - tez przez podstawionych jednopostowych forumowiczów, ale dość szybko zostali wykurzeni.

Oni to dopiero byli biznesmeni i spamerzy... poszukaj sobie w historii Big Grin
 
Odpowiedz
hah, to nie wiedziałem, że takie numery tu odchodzą, ale jakoś wcale mnie to nie dziwi

Dobra panowie (i panie?) trochę offtop się tu zrobił....
 
Odpowiedz
To już tak, żeby zakończyć ten offtop, ale muszę uzupełnić swoją wypowiedź. Po rozliczeniu płatności bank skroił mnie na około 30zł. Rozliczyli dolara po 3,86!! Paypal wyszedlby taniej. Jakaś masakra.

Otworzyłem darmowe walutowe w t-mobile. Wydanie karty 10 zł. Później wszystko za darmo - przelewy, płatność i utrzymanie karty. Chyba najlepsza opcja z możliwych.

Ile dni szła wam kamera od banggood?
U mnie pokazuje, że wyszła z Holandii. Nie wiem czy idzie z tamtą czy to tylko poczta holenderska.
 
Odpowiedz
a ja pierd.... to co to za bank!?
 
Odpowiedz
T-mobilebankowe, dawny alior sync. Po przejęciu przez t-mobile jest tylko gorzej. Ale walutowe konto mają spoko. Warto.
 
Odpowiedz
Banggood miał obsuwę przez nadmierną popularność urodzinowych promocji - kamery wysłane z opóźnieniem tygodniowym mniej więcej. Na statusie to samo mam - wysłane z NL do PL.

Poczta Polska ma tez jakąś niemoc - mi wczoraj pan listonosz przyniósł reklamówke przesyłek, w tym książkę wysłaną 7 września priorytetem z miejscowości odległej dokładnie 23 kilometry od nas....

W tej reklamówce były też wszystkie przesyłki z banggooda oprócz rzeczonych kamer.

Z ciekawostek kupiłem GPS GSM tracker do auta za niecałe $15 z wysyłką - bardzo ciekawe urządzenie, uczę się go.
 
Odpowiedz
Witam. Moja kamerka A119 GPS doszła wczoraj, a kupiłem 8 września. Dostawa przez NL. Całość 267 zł.
Pytanko mam, czy ktoś podłączał to cacko bezpośrednio do instalacji samochodu na stałe 12V? Czy występują jakieś problemy z takim podłączeniem? Jak czytam, wszyscy albo podłączają przez "zapalniczke", albo przez power banki.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
U mnie wymontowałem lampkę wnętrza i podłączyłem się pod lusterko - to automatycznie ściemniające jest u mnie - dwa kable tylko do niego idą, masa i plus po stacyjce. Wlutowijemy się w nie.

Jak nie ma takiego lusterka to jest lampka kabiny, gdzie też jest spora szansa że będzie i plus po stacyjce.

Do zapalniczkowego zasilacza, tego co z kamerką dostałem w komplecie - wprost do styków bez rozbebeszania - dolutowałem po prostu dwa końce dodanych kabli i owinąłem całość taśmą izolacyjną. Otaśmowany zasilacz wraz z nadmiarem przewodu usb owinąłem taka piankogąbką i wsunąłem pomiędzy dach a podsufitkę w okolicy osłony przeciwsłonecznej pasażera .

Zasilanie wychodzi mi spod podsufitki teraz, idzie może z 5 cm i wchodzi w stopkę kamery, która jest przyklejona do szyby i zawiera w sobie moduł GPS.

Bardzo estetycznie to wygląda i jest w każdej chwili odwracalne.
 
Odpowiedz
@wojtekS, potwierdzam bo tez tak kiedys swoja kamere podlaczylem, dodac moge ze jeszcze mozna wykorzystac swiatlo wewnetrzne i podpiac sie pod zarowke, wtedy mozna recznie wlaczac kamere a zarowke po prostu wymontowac (u pasazera). Pamietac tylko trzeba o zasilaczu dla kamer 5v (mozna rozwalic ladowarke i tam sie "wlutowac"... prosta sprawa.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
(23-09-2017, 19:51:24)przeno napisał(a): Witam. Moja kamerka  A119 GPS doszła wczoraj, a kupiłem 8 września. Dostawa przez NL. Całość 267 zł.
Pytanko mam, czy ktoś podłączał to cacko bezpośrednio do instalacji samochodu na stałe 12V?  Czy występują jakieś problemy z takim podłączeniem? Jak czytam, wszyscy albo podłączają przez "zapalniczke", albo przez power banki.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

cholera, a ja zamówiłem 9 września i jeszcze nie mam Tongue
 
Odpowiedz
A u mnie się dziś pojawiło:

2017-09-24 02:36:00

Przesyłka nadeszła do kraju przeznaczenia

https://alipaczka.pl/?track=RS949988575NL
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 3 gości