Witaj! Logowanie Rejestracja


Ankieta: Ktora najlepsza?
Vicovation OPIA2
VIOFO A119
VIOFO A119S
XiaoYi Car Dvr
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIOFO A119 vs A119S vs XiaoYi vs OPIA2 (test TOP kamer w kazdych warunkach)
(10-10-2017, 18:55:35)Tommi napisał(a):
(10-10-2017, 10:53:16)Gawronnek napisał(a): wożę w aucie kabel OTG i po podłączaniu kamery do telefon mam możliwość obejrzenia na 5 calach...

Czy można zgrać filmik na telefon poprzez taki kabel AV-OTG?


Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Jeżeli telefon obsługuje OTG to można przeglądać pliki z kamery - tak samo jak można podłączyć myszkę lub klawiaturę do telefonu przez właśnie OTG.
 
Odpowiedz
Ok, obejrzeć można na telefonie, ale czy jest możliwości zapisu oglądanego pliku video na telefonie?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
Panie i Panowie, kupon ce621f nie działa już napisał mi jeden forumowicz.

Teraz jest: 72ddad
 
Odpowiedz
Czy ktoś gdzieś widział kabel AV USB c otg? Czy tylko możliwość AV USB adapter otg?

 
Odpowiedz
(29-09-2017, 19:22:08)evad napisał(a):
(29-09-2017, 19:20:10)Gawronnek napisał(a): witam, to mój pierwszy post, mam pytanie czy ktoś odklejał już od szyby mocowanie A119s ? może macie jakiś sposób żeby to zrobić bezboleśnie?
Podciąć i podważyć ostrym nożykiem.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
szurek nawet do twgo dodaja. sznurkiem zajelo mi 20sekund

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
(17-10-2017, 23:33:35)slayer napisał(a): Czy ktoś gdzieś widział kabel AV USB c otg? Czy tylko możliwość AV USB adapter otg?
Dołączam się do tego pytania.

Wysłane z MI 6
 
Odpowiedz
Cześć, ja mam inne pytanie bo chcę kupić kamerki z bg ale nigdzie nie widzę możliwości wyboru kuponu na pomarańczowym tle. Ładuję strony po kilka razy czy to na ff czy chromie ale niestety bez żadnego efektu. Bardzo proszę o pomoc.
https://www.banggood.com/VIOFO-A119S-2-I...rehouse=CN
 
Odpowiedz
Okienko na kupon pojawia się po kliknięciu "Buy it Now" - co tak naprawdę jeszcze nie kupuje przedmiotu bo jest kolejne potwierdzenie jeszcze (analogicznie jak na allegro).
 
Odpowiedz
Chciałem rozkminić zakupy na bg ale to czarna magia jak dla mnie. Powiedzcie ile wyniesie mnie prowizja na pp lub ewentualnie jaką inną metodą opłacić zakup aby było korzystnie finansowo?
 
Odpowiedz
Nie wiem na ile to korzystna cena, ale znalazłem więc się dzielę Smile

A119 v2 do kupienia za ~260 pln z kuponem 83f0f4

   Order Subtotal: zł295.60
   Coupon Discount: zł35.47
   Grand Total:zł260.13

https://www.banggood.com/VIOFO-A119-1440...rehouse=CN


@lopez2008, nie ma prowizji. Ja w zależności od sklepu płacę blikiem albo kartą, bo tak mi najwygodniej. Czy najkorzystniej finansowo, pewnie nie. Bo jak by trochę poszperać to trafisz na wszędzie polecany Revolut. Ja robię stosunkowo niedrogie zakupy więc różnice między moim a najtańszym sposobem płatności jest relatywnie niewielka.
 
Odpowiedz
bo to bez GPS - stąd cena
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości