Witaj! Logowanie Rejestracja


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie zainstalowales swoja kamere? [galeria użytkownikow autowrzuta]
#45
Calkiem niezle!
Cena jak na IMX291 z NTK tez calkiem niezla, oby kamera dzialala latami i sie oczywiscie w ogole nie przydala (w pozytywnym tego slowa znaczeniu).
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#46
@motomouse, bardzo fajny patencik z mocowaniem tej kamerki.
Punkty: 0
Kamery: Przód - Viofo A119-G V3  / Tył - CVR-A7810-G PRO
Była: Mobius ActionCam V3 Lens C2
 
Odpowiedz
#47
Ja mam standardowo. Kąt pochylenia szyby jest jedynie taki, ze albo widzę tylko skrawek maski, albo całą, aż za mocno.

[Obrazek: OhRESW.jpg][Obrazek: mhW3iX.jpg][Obrazek: rz4zHy.jpg]
 
Odpowiedz
#48
Kia cee'd, za lusterkiem, z prawej strony. Kierowcy nie przeszkadza - w zasadzie, w ogóle jej nie widzę, jako że mam głowę tuż pod podsufitką  Big Grin

[Obrazek: Kia_ceed_kamerka-1600x900.jpg]

Efekt:

[Obrazek: test_kamerki_009.jpg]
 
Odpowiedz
#49
Posiada ktoś foto viofo na przyssawce? Smile
 
Odpowiedz
#50
Hej,
mam zamiar przykleić A119 na czarnych kropkach, których dużo wokół lusterka.

Czy ktoś ma doświadczenie ze ściąganiem taśmy, od kamery VIOFO, z zakropkowanego miejsca na szybie?
Czy z klejem kropki też schodzą?
 
Odpowiedz
#51
Nie zejda, bez obaw.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
[Obrazek: untitlvdv.png]
 
Odpowiedz
#52
(17-09-2018, 22:55:16)rvb napisał(a): Hej,
mam zamiar przykleić A119 na czarnych kropkach, których dużo wokół lusterka.

Czy ktoś ma doświadczenie ze ściąganiem taśmy, od kamery VIOFO, z zakropkowanego miejsca na szybie?
Czy z klejem kropki też schodzą?
W grupie Vag testowane na 2 autach i kropki zostają na swoim miejscu.
 
Odpowiedz
#53
Do Hondy CR-V IV zdecydowałem się na zestaw:
  • Kamera samochodowa Viofo A129 GPS DUAL,
  • Filtr CPL,
  • Karta pamięci Samsung Evo 128GB,
  • BlackVue Power Magic Pro (nie wiem czy nie zmienię na Viofo Hardwire Kit ACC)Zmieniłem na Viofo Hardwire Kit ACC - więcej tutaj
  • Przycisk Bluetooth do Viofo A129.
Kamerę przednią zamontowałem "na kropkach". Z zewnątrz widać tylko obiektyw. Zasilanie przeprowadziłem podsufitką i przez słupek A. Połączenie z tylną kamerą jest przeprowadzone podsufitką. Tylna kamera jest zamontowana na plastikowej obudowie klapy. Aby zamontować w ten sposób kamerę konieczny był demontaż osłon słupków A, B i C, demontaż osłon przeciwsłonecznych, demontaż oświetlenia kabiny, demontaż plastików w okolicach skrzynki bezpieczników. Tylna kamera z zewnątrz jest zupełnie niewidoczna. W wolnej chwili kabel tylnej kamery umieszczę w gumowych osłonach przewodów.
Zasilanie podłączone jest ze skrzynki bezpieczników. Tryb parkingowy zapewnia BlackVue Power Magic Pro. Zdecydowałem się na niego ze względu na przycisk odcinający zasilanie i możliwość czasowego ograniczenia działania. Teraz rozważam zmianę na Viofo Hardwire Kit z uwagi na lepszą obsługę trybu parkingowego. Po kilku tygodniach zmieniłem BlackVue Power Magic Pro na Viofo Hardwire Kit ACC - więcej tutaj
                   
 
Odpowiedz
#54
Do Infiniti Q50 hybrid również zdecydowałem się na Viofo A129 GPS DUAL ale inaczej rozwiązałem kwestię zasilania. W skład zestawu wchodzi:
  • Kamera samochodowa Viofo A129 GPS DUAL,
  • Karta pamięci Samsung Evo 128GB,
  • BlackVue Magic Ultra Battery B-124,
  • Viofo Hardwire Kit ACC do aktywacji trybu parkingowego,
  • Przycisk Bluetooth do Viofo A129,
  • Dodatkowe kable (Kabel Przedłużacz z MiniUSB na Mini USB 0,5M, Kabel Mini Jack 3,5mm 4PIN - 3x RCA Cinch 5M, silikonowy kabel AWG18), bypass bezpiecznika i inne drobne akcesoria.
Kamerę przednią zamontowałem "na kropkach" za lusterkiem. Zasilanie przeprowadziłem podsufitką do tyłu (razem z kablem do tylnej kamery). Tylna kamera jest zamontowana na szybie.
[Obrazek: attachment.php?aid=289]

[Obrazek: attachment.php?aid=290]

[Obrazek: attachment.php?aid=291]
Viofo Hardwire Kit znajduje się pod tylną kanapą. Przewód zasilający od Viofo Hardwire Kit biegnie do bagażnika w którym znajduje się BlackVue Magic Ultra Battery B-124.Zasilanie power banka podłączone jest do dodatkowej skrzynki bezpieczników znajdującej się w bagażniku. 
[Obrazek: attachment.php?aid=292]


Dodatkowe kable pozwalają używać wyświetlacza samochodowego zamiast ekranika kamery:
[Obrazek: attachment.php?aid=293]

Aby zamontować w ten sposób kamerę konieczny był demontaż osłony słupka A, demontaż osłon przeciwsłonecznych, demontaż konsoli oświetlenia kabiny, demontaż osłon w bagażniku, demontaż konsoli środkowej.


Załączone pliki Miniatury
                   
 
Odpowiedz
#55
6h roboty z ciągnięciem kabla od klapy bagażnika do przodu. Najgorzej było mi się przebić przez gumową osłonę kabli w klapie bagażnika.[Obrazek: 1f45611a0338347b2e1dab1d9cbf063d.jpg][Obrazek: d3397897b856232d5f0fe50749dadacd.jpg][Obrazek: 94720eac5c86efde12f99a5a10118362.jpg][Obrazek: 08135c313e5317733a70efcb7d94728a.jpg][Obrazek: 6535ede1d929085dc8758678b00c422e.jpg]

Wysłane z mojego ONEPLUS A6013 przy użyciu Tapatalka
 
Odpowiedz
  


Skocz do:


Browsing: 1 gości